• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Виписка по карті Ощадбанку через Ощадбанк Онлайн

 1. графічні дані
 2. Як отримати
 3. Через інтернет-банкінг
 4. Через мобільний банк
 5. через банкомат
 6. висновок

Послуга надання виписки по карті Ощадбанку через Ощадбанк Онлайн набуває все більшої популярності серед клієнтів банку. Це цілком зрозуміло, адже з її допомогою вирішуються такі питання:

 • Ведеться суворий облік індивідуальних грошових коштів шляхом контролю над витратами і зарахуваннями;
 • Здійснюється захист від різних незаконних маніпуляцій: відображення повної інформації дозволить виявити всі сумнівні дії;
 • Видається детальний звіт, що відображає: суму, дату, час проведення операції.

Ведеться суворий облік індивідуальних грошових коштів шляхом контролю над витратами і зарахуваннями;  Здійснюється захист від різних незаконних маніпуляцій: відображення повної інформації дозволить виявити всі сумнівні дії;  Видається детальний звіт, що відображає: суму, дату, час проведення операції

Альфа-Банк: Супер пропозиція! Кредитна карта «100 днів без%» від Альфа-банку!
+ Випуск картки безкоштовно
+ Кредитний ліміт до 300 000 руб.
+100 днів без% по кредиту на покупки і зняття готівки
+ 0% по кредиту на переклад і на будь-які покупки протягом 100 днів
+ 0% комісії на зняття готівки
+ Безвідсотковий період починається при першій покупці, знятті готівки або іншої операції по карті. >> Повні умови по карті
Замовити карту

графічні дані

Для повної наочності необхідної деталізації в інтернет-банкінгу (адреса офіційного сайту - online.sberbank.ru) пропонується формування графічної виписки. Даною опцією можна скористатися в особистому кабінеті.

Опція «Графічна виписка» допоможе перевести табличное оформлення звіту про витрати і парафіях в діаграми та графіки. Відображення обороту коштів проводиться графічними стовпцями двох кольорів, а крива синя лінія показує динаміку операцій за необхідний період.

Відображення обороту коштів проводиться графічними стовпцями двох кольорів, а крива синя лінія показує динаміку операцій за необхідний період

Як отримати

Доступ до звітів кожен власник карт отримує автоматично. Виписки по рахунку в сервісі Сбербанк Онлайн поділяються на два види:

 • міні-виписка;
 • повна (розширена) виписка.

У міні-виписки відображаються останні десять операцій, і вказується кількість коштів, що залишилися на карті.

Отримання розширеної виписки необхідно для надання звіту за тривалий проміжок часу. У ній розшифровка всіх вироблених платежів (термінали, банкомати, філії Ощадбанку з точним зазначенням адрес місцезнаходження). Повна деталізація особового рахунку з відображенням операцій не більше 1 року надається безкоштовно. Якщо потрібно охопити більший період - оплачується оформлення відомості.

Способи використання системи:

 1. Необхідність відомостей тільки про транзакції, проведені за допомогою сервісу «Сбербанк Онлайн».
 2. Запит інформації про всі банківські операції.

У будь-якому випадку спочатку потрібна авторизація на сайті банку свого аккаунта з використанням логіна і пароля. Після чого клієнт може працювати в особистому кабінеті.

Через інтернет-банкінг

У разі необхідності відомостей про вироблених транзакціях через сервіс Сбербанк Онлайн, потрібно вибрати розділ «Історія операцій». В результаті сформується таблиця зі звітом про транзакції, скоєних за останні 30 днів, із зазначенням: назви операції, статусу процесу виконання, № карткового рахунку, найменування одержувача грошей, дати здійснення дії і суми, що підлягає списанню.

У разі проведення транзакцій клієнтом за період, що цікавить крім інтернет-банкінгу в банкоматах і відділеннях банку, слід зайти в розділ «Карти», що знаходиться на горизонтальній рядку управління сайтом. Вибрати потрібну карту для формування звіту.

Варто відзначити, що відкрилися меню для кредитних і дебетових карт не однакові. Для кредитки вказується інформація про встановлений ліміт за кредитними операціями, обов'язкової сумі для щомісячного погашення і найближчій датою внесення мінімального платежу.

Для ознайомлення з відомістю проведених операцій по необхідної карті, користувач може скористатися такими варіантами активації: вибрати опцію «Операції по карті», натиснути на суму коштів, що залишилися, на номер карти або на її назву. Кожне з перерахованих дій призводить до створення виписки у вигляді таблиці, яка містить інформацію про проведення транзакції і її рублевому розмірі.

Кожне з перерахованих дій призводить до створення виписки у вигляді таблиці, яка містить інформацію про проведення транзакції і її рублевому розмірі

Через мобільний банк

Якщо в стільниковому телефоні клієнта підтримується і активована опція Мобільного банку, він може замовити звіт по пластику, висиланий сервісом у вигляді СМС. Для цього буде потрібно відправити на номер сервісу 900 СМС з текстом: «Виписка (4 останні цифри номера на карті)». Дана послуга платна - три рубля.

Отримане СМС-повідомлення буде містити інформацію про останні 10 перекладах, зроблених за рахунком.

через банкомат

Всі банкомати підтримують функцію надання виписки з особового рахунку карти Ощадбанку.

Для її отримання, після набору ПІН-коду і потрапивши в меню, необхідно зробити наступне:

 • знайти в текстовому меню вкладку «Інформація та сервіс»;
 • вибрати «Історія карти»;
 • банкомат видасть квитанцію з відображенням усіх дій по рахунку клієнта за останні 90 днів.

знайти в текстовому меню вкладку «Інформація та сервіс»;  вибрати «Історія карти»;  банкомат видасть квитанцію з відображенням усіх дій по рахунку клієнта за останні 90 днів

Дана послуга платна і коштує 15 рублів.

висновок

Як бачимо, зробити виписку з Ощадбанку Онлайн зовсім неважко, і, впоравшись в перший раз з цим завданням, держатель картки зможе повторити її в міру необхідності. Крім того, для отримання звіту щодо банківських операцій через мобільні сервіси або банкомат доступ в інтернет не потрібно.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью