• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як з відео можна зробити фотографію. Як зберегти зображення з відео ролика

 1. Скріншот
 2. Перегляд в плеєрі
 3. VLC Media Player
 4. Media player classic
 5. Youtube
 6. Як зробити стоп-кадр в Соні Вегас
 7. Зберігаємо кадр через
 8. Як зробити фото з відео за допомогою VLC Player
 9. Як зробити фото з відео за допомогою Media Player Classic
 10. Як зберегти кадр відео в програмі GOMPlayer
 11. Як зберегти кадр з відео в програмі KMPlayer

Доброго всім часу доби, мої дорогі друзі і читачі

Доброго всім часу доби, мої дорогі друзі і читачі. Ні для кого не секрет, що я зараз. Так ось там на свої пости потрібно ставити головну (основну) картинку. І якщо це відео, то і превью треба ставити як кадр з цього ролика. Мені часто доводиться (не тільки в рамках проекту) робити скріншоти з відео, і я тут подумав, що така фішка може стати в нагоді багатьом.

Я зібрав для вас кілька найкращих на мій погляд способів, як вирізати з відео кадр, щоб в подальшому можна було використовувати цей кадр для будь-яких цілей. Подобається ідея? Тоді приступимо!

Скріншот

І до речі, якщо ви хочете робити знімок фрагмента відео, то раджу використовувати саме сторонню програму, а не вставку в paint. Програму можете взяти будь-яку, наприклад Lightshot або Joxi. Про Lightshot можете прочитати в тій же статті. Вам просто потрібно буде виділити потрібну область і зберегти.

Перегляд в плеєрі

Створення скріншотів - це універсальна тема, і багатьом ця процедура здається клопітно і незручною. Тому, якщо ви вважаєте за краще дивитися ролики (фільми) через плеєри на комп'ютері, то я вам теж покажу, як можна домогтися наших цілей і вичленувати кадр. Для прикладу я покажу це дія на двох найпопулярніших відеоплеєра.

VLC Media Player

дуже хороший плеєр , Який набрав у нас популярність порівняно недавно. Тут всередині є своя власна функція створення знімків екрану.


Тут всередині є своя власна функція створення знімків екрану

Усе. Після цього можете йти в папку, яку ви вказали в налаштуваннях і насолоджуватися фотографією, яку ви зробили з відео. Просто? Простіше нікуди)

Media player classic

Я знаю, що багато хто користується Media Player Classic. Насправді це дуже класний плеєр і він зазвичай йде в комплект K-Lite Codec Pack (але взагалі він скачується і окремо). Ну да ладно. Давайте краще перейдемо до найсмачнішого.

Тут не треба створювати ніяких каталогів, так як скріни будуть зберігатися за фактом, тобто ви самі будете вибирати шлях при збереженні.

Для цього запустіть фільм на Media player claccic і виберіть меню «Файл» - «Зберегти зображення». Ще швидше буде скористатися комбінацією ALT + I. Усе. І ніяких зайвих рухів. Фоточка готова.


Youtube

Ну і раз я заговорив про своє навчання на майстра соціальних проектів, то розповім вам як робити швидкі скрішоти в ютубі через гугл хром.


Ну і раз я заговорив про своє навчання на майстра соціальних проектів, то розповім вам як робити швидкі скрішоти в ютубі через гугл хром

Ну ось ніби і все. Дивіться скільки різних способів, і адже це не все. Так, що думаю, що тепер з цим у вас ніяких проблем не повинно.

Ну ось в принципі і все, що я хотів розповісти вам в моїй сьогоднішній статті. Якщо стаття вам сподобалася, то обов'язково підпишіться на оновлення мого блогу, щоб завжди бути в курсі всього найцікавішого. Ну і звичайно я вас завжди чекаю знову на сторінках мого сайту. Удачі вам. Бувай!

З повагою, Дмитро Костін.

Стоп-кадр - це статичний кадр, який затримується на екрані на деякий час. Насправді, це робиться досить просто, тому, даний урок відеомонтажу в Sony Vegas навчить вас робити його без зайвих зусиль.

Як зробити стоп-кадр в Соні Вегас

1. Запустіть редактор відео і перенесіть відео, в якому необхідно зробити стоп-кадр, на тимчасову лінію. Для початку, потрібно налаштувати попередній перегляд. Вгорі вікна «Предпросмотр відео» знайдіть кнопку меню, що випадає «Якість предпросмотра», де виберіть пункт «Найкращий» -> «Повний розмір».


2. Потім на таймлайне повзунок на той кадр, який хочете зробити статичним і після цього у вікні попереднього перегляду натисніть на кнопку у вигляді дискети. Таким чином ви зробите моментальний знімок і збережіть кадр в форматі * .jpg.


3. Виберіть місце збереження файлу. Тепер наш кадр можна знайти у вкладці «Все медіафайли».


4. Тепер можна розрізати відеозапис на дві частини за допомогою клавіші «S» в тому місці, звідки ми взяли кадр, і вставити туди збережене зображення. Таким чином за допомогою нехитрих дій ми отримали ефект «Стоп-кадр».


На цьому все! Як бачите, зробити ефект «Стоп-кадр» в Соні Вегас досить просто. Ви можете включити фантазію і створювати досить цікаві відео , Використовуючи цей ефект.

Іноді так хочеться зупинити мить з якогось відео ролика. Вставити в рамку і милуватися фотографією кожен день. Або навіть встановити як шпалери для робочого столу. А красивим зображенням і в соц. мережах не завадило б похвалитися. У цій статті Ви дізнаєтесь, як легко зберегти зображення з відео використовуючи простий програвач.

Ми ж не можемо при зйомці постійно переключаться на фото режим і назад. В такому випадку багато втратимо цікавих моментів, а тим більше якщо фотокамеру на штатив, а ми за три метри від камери.

Припустимо, зробити знімок з екрану монітора ми зможемо в лічені секунди. Потім вставити в будь-який фото редактор і побачити його там. Все це робиться одним натисканням кнопки «screen shot» або «PrintScreen» в правому верхньому куті клавіатури. У кого як. А ось з відео цей метод не прокотить. Пробував зберігати з різних плеєрів . Знімок виходив повністю чорний, або спотворений. Плюс до всього цього була видна рамка плеєра на зображенні.

Я не хотів ритися в інтернеті в пошуку спеціальної програми, так як ви ними і так часто користуватися не станете. А засмічувати комп'ютер зайвим сміттям не потрібно. Для цієї мети будемо використовувати програму, яка в подальшому нам знадобиться для прослуховування музики і перегляду фільмів. Так, це медіа плеєр, в якому і є функція захоплення кадру з відео.

Зберігаємо кадр через

Media Player Classic

У більшості випадків цей плеєр є стандартним додатком в операційній системі windows. І не буде потреби його завантажувати з інтернету. Вибираємо відео файл і клацаємо по ньому правою клавішею мишки. У вікні вибираємо «Відтворити в МРС«. Якщо такого пункту немає, тоді тиснемо "Відкрити за допомогою» і вибираємо «Media Player Classic ». Натиснувши лівою клавішею, запускаємо ролик.


Відео відтворюється, а ми тим часом чекаємо момент, коли потрібно буде поставити на паузу для вилучення зображення в окремому файлі.

Читайте ще:

Далі в панелі інструментів плеєра у вкладці «файл (File)» шукаємо «зберегти зображення (Save Image)«. До речі навпроти цієї функції побачите поєднання клавіш Alt + I. Це клавіші швидкого доступу до цієї функції ««.


Натискаємо зберегти. При збереженні нам буде наданий вибір форматів зображення. Про всяк випадок збережіть два кадри різних форматів (JPG і PNG) Справа в тому, що деякі фото редактори можуть не побачити той чи інший формат зображення.

Звідти отриману фотографію, відкрийте програму Paint (Пуск - Всі програми - Стандартні - Paint) і натисніть клавіші Ctrl + V. Знімок з'явиться у вікні редактора, а вам залишиться тільки зберегти отриманий кадр.

Якщо вам не хочеться возитися з графічним редактором, а під рукою є встановлена програма Light Alloy (якщо немає - завантажте її на офіційному сайті www.light-alloy.ru), відкрийте відеозапис за допомогою цієї програми і поставте відтворення на паузу. Тепер натисніть клавішу F12. Кадр буде збережений у вигляді фотографії, а на екрані з'явиться шлях до папки, в яку програма зберегла вирізаний кадр. У налаштуваннях програми ви можете самостійно вибрати папку, в яку слід зберігати отримані кадри.


В інтернеті можна зустріти забавні анімовані зображення, зроблені з фрагментів відео. Вирізати таку анімацію не дуже складно, достатньо зберегти фрагмент вихідного файлу в вигляді послідовності кадрів і зібрати їх в програмі, яка може працювати з анімованими зображеннями.


Вам знадобиться

 • - програма VirtualDub;
 • - програма Photoshop.

Інструкція

Для того щоб створити послідовність кадрів, відкрийте файл, з якого ви хочете вирізати анімацію, в програмі VirtualDub комбінацією Ctrl + O або командою Open video file з меню File.

Знайдіть кадр, з якого починається цікавий для вас уривок. Це можна зробити, включивши відтворення відео кнопкою Play. Якщо файл довгий, пересуньте мишкою повзунок, який можна помітити під вікном превью. Переміститися на кадр вперед або назад можна за допомогою клавіш управління курсором.

Встановіть початок уривка за допомогою опції Set selection start з меню Edit. Перемотайте відео до закінчення цікавить вас уривка і вкажіть кінець виділеної області опцією Set selection end з того ж меню.

Збережіть виділений уривок у вигляді окремих зображень. Зробити це вам допоможе опція Image sequence з групи Export меню File. Вкажіть папку, куди відправиться вся ця послідовність зображень і формат файлів, що зберігаються. Якщо ви хочете керувати компресією кадрів, виберіть формат jpeg. Ступінь стиснення зображення можна відрегулювати в тому ж вікні за допомогою повзунка. Процес збереження кадрів почнеться після того, як ви клацніть на кнопці ОК.

Якщо ви не виставите інших налаштувань, кадри будуть збережені з порядковим номером в імені файлу. Відкрийте найперший файл з збереженої послідовності в редакторі Photoshop.

Відкрийте палітру анімації опцією Animation з меню Window. Палітра з'явиться з уже існуючим в ній першим кадром. Додайте другий кадр, натиснувши на кнопку подвоєння останнього кадру, яка виглядає як лист із загнутим кутом.

Опцією Place з меню File вставте в відкритий документ наступний усе своєю чергою кадр. Ви помітите, що зображення в другому кадрі палітри анімації змінилося. Додайте ще один кадр в анімацію і помістіть наступне по порядку зображення в документ, використовуючи опцію Place. Таким способом вставте всі збережені кадри.

Налаштуйте тривалість кадрів в анімації. Для цього виділіть перший кадр і, натиснувши на клавішу Shift, клацніть по останнього кадру. Клацніть по стрілці в нижній частині будь-якого кадру і виберіть тривалість кадру зі списку або введіть довільну величину.

При бажанні ви можете кадрувати анімацію, обрізавши зайве інструментом Crop Tool. Опція Image Size з меню Image допоможе вам змінити лінійні розміри зображення.

Вирізану з відео анімацію збережіть опцією Save for Web з меню File.

Відео по темі

джерела:

 • Уроки по створенню анімації в Photoshop

Не завжди, фотографуючи що-небудь, вдається захопити саме той кадр, який ви хотіли отримати. Часто, розглядаючи фотографію на комп'ютері, ви починаєте розуміти, що з усієї фотографії потрібно лише якийсь конкретний фрагмент. Також фрагмент фотографії часом потрібен, якщо з неї ви хочете зробити аватар в соціальної мережі або форумі, або будь-якої колаж. У цій статті ви дізнаєтеся, як вирізати фрагмент зі звичайної фотографії, використовуючи різні програми.

Інструкція

Найпростіший варіант - це скористатися програмою Adobe Photoshop. Відкрийте програму і завантажте фотографію, яку потрібно обрізати. На панелі інструментів знайдіть інструмент Crop, піктограма якого виглядає як чорна рамочка. Лівою клавішею миші виділіть на фотографії прямокутний фрагмент, скадріруйте його на око або вкажіть потрібні розміри у верхній панелі, і натисніть Enter. Збережіть нове зображення під будь-яким ім'ям.

Також фрагмент картинки можна отримати, вирізавши фотографію з відеозапису. Для цього відкрийте відео на смузі розкадровки та виберіть потрібний кадр на екрані перегляду. Під екраном натисніть значок фотоапарата (Capture) - обраний кадр збережеться в форматі jpeg і йому автоматично буде присвоєно ім'я з часом і датою поточного дня.

Щоб вирізати фотографію в Corel Photo Paint, завантажте фотографію, а потім в меню виберіть розділ «Зображення», а потім «Лабораторія вирізів». У вікні мишею вкажіть потрібний фрагмент обраної фотографії - лівою клавішею проводите лінію кордону фрагмента, а правою стирайте лінії. Обведіть межами потрібний фрагмент, залийте вийшла область і натисніть ОК. Збережіть вирізане зображення.
Потім відкрийте, якщо потрібно, інше зображення, на яке ви хочете вставити фрагмент, який щойно вирізали. Відмасштабуйте їх до однакових розмірів і пропорцій, вставте фрагмент на потрібне місце зображення, експортуйте файл, і збережіть в jpeg.

джерела:

 • вирізати на фото

Іноді потрібно зберегти деякі смішні і запам'ятовуються моменти з фільму. Існує велика кількість програм-редакторів, що дозволяють зробити це без особливих зусиль. Вони допоможуть зберегти певний відрізок, або кадр з фільму в форматі відео або зображення.


Вам знадобиться

 • - Софт для захоплення відео або зображення (VirtualDub, Fraps) або медіаплеєр з відповідною функцією.

Інструкція

Якщо потрібно зберегти певний відрізок з фільму в якості відео, то тут допоможе редактор Virtual Dub. Це вільно розповсюджується програма, яка дозволяє вирізати певний момент, або навпаки, зберегти його в якості окремого файла.Для цього необхідно відкрити потрібне відео через відповідний пункт в меню ( «File» - «Open video file»). Потім переставити повзунок прогрес-бару в потрібну позицію (до початкового кадру) і натиснути кнопку клавіатури «Home». Потім за допомогою стрілок або курсора повзунок пересувається в кінцеву позицію, де натискається кнопка «End». Виділений фрагмент зберігається за допомогою клавіші F7.Также Virtual Dub дозволяє зберегти один певний кадр, для цього аналогічним способом потрібно відрегулювати повзунок і натиснути на клавіші Ctrl і 1, після чого зображення виявляється в буфері обміну. Його можна вставити в стандартний Paint або будь-який інший редактор графіки, і зберегти його в потрібному форматі

Не рідко під час перегляду відео виникає необхідність зберегти кадр з відео, або як ще кажуть зробити фото з відео. У цьому матеріалі ми розповімо про те, як це робиться на прикладі чотирьох популярних.

Як зробити фото з відео за допомогою VLC Player

VLC Player - один з найбільш популярних відео плеєрів на даний момент. Свою популярність VLC Player заробив завдяки простому інтерфейсу і підтримці всіх необхідних функцій. Серед цих функцій є і створення фото з відео. Для того щоб зробити фото з відео за допомогою VLC плеєра вам необхідно відкрити меню, що випадає «Відео» і вибрати пункт «Знімок».

Після цього програма збереже поточний кадр у вигляді окремої фотографії. Для зручності можете поставити відео на паузу і після цього скористатися цією функцією. Всі збережені кадри будуть лежати в папці C: \ Users \ Імя_пользователя \ Pictures. Також ви зможете знайти їх в бібліотеці «Зображення».

Як зробити фото з відео за допомогою Media Player Classic

Media Player Classic - ще один дуже популярний відео плеєр. Якщо ви використовуєте саме його, то для того щоб зробити фото з відео вам необхідно відкрити меню, що випадає «File» і вибрати пункт «Save Image».


Після цього з'явиться вікно, в якому потрібно вказати папку для збереження даного кадру. Також потрібно відзначити, що в Media Player Classic можна зберігати кадри за допомогою комбінації клавіш ALT + I, без відкриття меню «File».

Крім збереження окремого кадру, в Media Player Classic можна робити нарізку кадрів з відео. Для цього відкрийте меню «File» і виберіть пункт «Save Thumbnails».


Для цього відкрийте меню «File» і виберіть пункт «Save Thumbnails»

В результаті виходить картинка як на скріншоті (нижче).


В результаті виходить картинка як на скріншоті (нижче)

На такій картинці відображається назва відеофайлу, його розмір, тривалість і дозвіл. Під цією інформацією йде нарізка кадрів з відео з відображенням часу.

Як зберегти кадр відео в програмі GOMPlayer

Якщо ви використовуєте медіа програвач GOMPlayer, то для того щоб зберегти фото з відео вам необхідно натиснути правою кнопкою по самому відео і в меню вибрати пункт «Video - Save the Current Frame». Також для цього ви можете скористатися комбінацією клавіш CTRL + E.


Також як і в Media Player Classic, в програмі GOMPlayer можна зробити нарізку з кадрів відео. Для цього потрібно скористатися функцією «Video - Create Snapshot Preview».

Як зберегти кадр з відео в програмі KMPlayer

Якщо для перегляду відео ви використовуєте KMPlayer, то для того щоб зберегти кадр з відео вам необхідно натиснути правою кнопкою по відео і відкрити меню «Захоплення - Захоплення вихідного кадру». Після цього на екрані з'явиться вікно, в якому потрібно просто зберегти отриманий кадр в будь-яку папку.

Також в KMPlayer є функція під назвою «Витяги кадру», її можна запустити за допомогою меню «Захоплення» або за допомогою комбінації клавіш CTRL + G. Після запуску даної функції на екрані з'явиться невелике вікно, в якому можна налаштувати автоматичне збереження кадрів. Наприклад, тут можна налаштувати збереження кожного сотого кадру або одного кадру в секунду.


Після того як ви оберете потрібні налаштування у вікні «Витяг кадру», запустіть відтворення відео і натисніть на кнопку «Пуск». Після цього програма почне зберігати кадри в зазначену папку.

Подобається ідея?
Просто?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью