• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як встановити значок гри на робочий стіл. Як створювати ярлик гри.

Ярлик - це піктограма якого-небудь файлу, який створюється для швидкого доступу до вмісту. Наприклад, папка з фотографіями розташована на « локальному диску (D :) », і відкрити її можна при переході в« Мій комп'ютер », клікнувши по жорсткому диску і відшукавши заповітну папку серед безлічі інших. Альтернативний варіант - зробити ярлик на папку з зображеннями і помістити його на робочий стіл. Так користувач комп'ютера моментально опиниться «на місці», просто натиснувши на значок. У цій статті ми навчимося створювати ярлики папок, документів і додатків на робочому столі. Чому не можна завантажувати фото відразу на робочий стіл?

Заповнюючи десктоп «важкими» файлами, ви значно зменшуєте обсяг пам'яті на системному диску . В кінцевому підсумку подібні дії призведуть до сильного уповільнення роботи комп'ютера і довгої прогрузкі після включення або сну. Ярлик ж важить всього лише кілька кілобайт, що в тисячі разів менше однієї якісної фотографії. Як виглядає ярлик? Ярлик чого-небудь зовні ідентичний зі значком, на який створюється ярлик, і носить таку ж назву з додаванням слова «ярлик». Різниця лише в тому, що на зображенні ярлика в лівому кутку з'являється стрілочка. Якщо покопатися глибше, то розширення ярлика - це «.ink».


Як створити ярлик?

Вибираємо потрібну папку / файл і клацаємо по ньому правою клавішею мишки. З'являється діалогове вікно у вигляді довгого списку. Шукаємо рядок «Створити ярлик», натискаємо.


Миттєво на цьому ж диску з'явиться ярлик папки. Клацаємо по ньому правою кнопкою миші (ПКМ) і вибираємо «Вирізати». Перемикається на «Робочий стіл», відкриваємо діалогове вікно клацанням мишки і натискаємо «Вставити». Тепер значок з'явився на робочому столі.


Існує ще один спосіб створення ярлика. Також клацніть ПКМ по папці і наведіть на рядок «Відправити». З'явиться маленьке віконце, де клікніть по пункту «Робочий стіл (створити ярлик)». Через мить на столі з'явиться іконка швидкого доступу до файлу.


Як створити ярлик «Комп'ютер» на робочому столі?

Відкрийте меню «Пуск» і знайдіть рядок «Комп'ютер». Натисніть правок клавішею мишки по рядку і виберіть пункт "Показувати на робочому столі». Тепер ви можете швидко заходити в розділ з жорсткими дисками прямо з декстопов. Альтернативний варіант створення іконки на раб. столі - це перетягування. Зайдіть в «Пуск», а потім перетягніть рядок «Комп'ютер» на вільне місце екрану, затиснувши ліву клавішу мишки. З'явиться ярлик комп'ютера.


Як створити ярлик для запуску гри / програми?

Шукаємо папку, куди встановлена ​​гра. Потім знаходимо там іконку з логотипом гри. Зазвичай таких значка два або більше. Щоб визначити, який нам потрібен, подивіться «Тип» файлу. Якщо вказано «Значок» - не підходить, «Додаток» - те, що треба. Клацніть по ньому правою кнопкою мишки, виберіть пункт «Відправити» і «Робочий стіл (створити ярлик). Тепер запускати гру ви зможете з робочого столу. Ті ж дії відбуваються для створення ярлика від будь-яких програм і файлів з розширенням «.exe».


Подивившись відео, ви надійно закріпіть знання зі створення швидкого доступу до будь-яких документів на комп'ютері. Бажаємо успіхів!

Інструкція

Якщо ярлик повинен бути створений на робочому столі, то клацніть по фонової зображенні правою кнопкою миші, розкрийте розділ «Створити» в контекстному меню і виберіть рядок «Ярлик». Так ви запустите майстер створення ярликів. Це ж можна зробити і в будь-якій папці, відкритій в Провіднику.

Ведіть повний шлях, що веде до виконуваного файлу гри, в поле під написом «Вкажіть розміщення об'єкта». Це можна зробити або вручну, або відшукавши його в окремому вікні, що відкривається натисканням сполучення клавіш alt + «О» (це російська літера) або клацанням по кнопці «Обзор». Потім клацніть на кнопці «Далі».

Наберіть текст підпису під ярликом в поле, розміщеному нижче напису «Введіть ім'я ярлика» і клацніть на кнопці «Готово». Іконка гри з'явиться на робочому столі операційної системи.

Можна виконати операцію в зворотному порядку - спочатку за допомогою натискання клавіш win і e розкрийте провідник Windows , Потім перейдіть в папку, в яку інстальована гра. Знайдіть в ній виконуваний файл, клікніть правою кнопкою миші і в сплив контекстному меню виберіть рядок «Створити ярлик». Ярлик буде створений в цій же папці - перемістіть його на робочий стіл або в потрібний каталог.

Саму операцію перетягування теж можна використовувати в якості методу створення ярлика. Для цього, як і на попередньому етапі, знайдіть в Провіднику виконуваний файл гри і перетягніть його правою кнопкою мишки на робочий стіл. Після того, як ви відпустите кнопку миші, спливе меню, в якому слід вибрати пункт «Створити ярлики». Таким способом можна створювати ярлики не тільки на робочому столі, але і в меню на кнопці «Пуск». Перетягніть на неї виконуваний файл гри, але не відпускайте, а потримайте над кнопкою секунду або дві - меню розкриється, і ви отримаєте можливість помістити ярлик в будь-який підрозділ, зупиняючись таким же способом на пару секунд над кожним розділом, який потрібно відкрити.

Ярлики призначені для швидкого запуску файлів, посилання на які вони в собі зберігають. Ярлики швидкого запуску зазвичай розташовані на робочому столі. При установці того або іншого додатка (наприклад, ігри) на персональний комп'ютер програма його установки зазвичай запитує згоди користувача на створення ярлика на робочому столі. Якщо ж ярлика на Робочому столі немає, то додаток можна запустити і без нього.

Іконка, вміщена на робочий стіл, зазвичай створюється грою, як і будь-яким іншим додатком, в процесі інсталяції. Якщо в результаті збою в роботі програми-установника цього не сталося або ви зняли позначку в полі створення ярлика, то помістити його на робочий стіл або в будь-який інший каталог можна і самостійно - для цього в ОС Windows є досить багато способів.

Спонсор розміщення P & G Статті за темою "Як створювати ярлик гри" Як подивитися приховані файли і папки Як подивитися розмір папок Як додати мережевий диск

Інструкція


Якщо ярлик повинен бути створений на робочому столі, то клацніть по фонової зображенні правою кнопкою миші, розкрийте розділ «Створити» в контекстному меню і виберіть рядок «Ярлик». Так ви запустите майстер створення ярликів. Це ж можна зробити і в будь-якій папці, відкритій в Провіднику. Ведіть повний шлях, що веде до виконуваного файлу гри, в поле під написом «Вкажіть розміщення об'єкта». Це можна зробити або вручну, або відшукавши його в окремому вікні, що відкривається натисканням сполучення клавіш alt + «О» (це російська літера) або клацанням по кнопці «Обзор». Потім клацніть на кнопці «Далі». Наберіть текст підпису під ярликом в поле, розміщеному нижче напису «Введіть ім'я ярлика» і клацніть на кнопці «Готово». Іконка гри з'явиться на робочому столі операційної системи. Можна виконати операцію в зворотному порядку - спочатку за допомогою натискання клавіш win і e розкрийте Провідник Windows, потім перейдіть в папку, в яку інстальована гра. Знайдіть в ній виконуваний файл, клікніть правою кнопкою миші і в сплив контекстному меню виберіть рядок «Створити ярлик». Ярлик буде створений в цій же папці - перемістіть його на робочий стіл або в потрібний каталог. Саму операцію перетягування теж можна використовувати в якості методу створення ярлика. Для цього, як і на попередньому етапі, знайдіть в Провіднику виконуваний файл гри і перетягніть його правою кнопкою мишки на робочий стіл. Після того, як ви відпустите кнопку миші, спливе меню, в якому слід вибрати пункт «Створити ярлики». Таким способом можна створювати ярлики не тільки на робочому столі, але і в меню на кнопці «Пуск». Перетягніть на неї виконуваний файл гри, але не відпускайте, а потримайте над кнопкою секунду або дві - меню розкриється, і ви отримаєте можливість помістити ярлик в будь-який підрозділ, зупиняючись таким же способом на пару секунд над кожним розділом, який потрібно відкрити. як просто

Інші новини по темі:


Іконки, що розміщуються на робочому столі - це графічно оформлені посилання на запуск програм або відкриття документів. Встановлювані в комп'ютер програми в процесі інсталяції можуть створювати для себе ярлики на робочому столі. Користувач теж має таку можливість, і у нього є на вибір


Ярлики є копією значка програми, файлу або папки і по суті є посиланням на оригінал. Перевага використання ярликів в тому, що ненавмисно видаливши або перемістивши їх, ви не втратите дані. Спонсор розміщення P & G Статті за темою "Як зробити ярлик на робочому столі" Як повернути

Чому не можна завантажувати фото відразу на робочий стіл?
Як виглядає ярлик?
Як створити ярлик?
Як створити ярлик «Комп'ютер» на робочому столі?
Як створити ярлик для запуску гри / програми?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью