• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як дізнатися номер рахунку карти Ощадбанку і що це в принципі таке?

 1. Для чого відкривається особовий рахунок
 2. Як виглядає номер особового рахунку
 3. У чому відмінність номера рахунку від номера карти
 4. Як дізнатися номер особового рахунку карти Ощадбанку?
 5. У договорі
 6. через банкомат
 7. Безпосередньо в банку
 8. Через Ощадбанк Онлайн
 9. По телефону
 10. Через Мобільний банк
 11. Чи можна дізнатися реквізити за номером картки сторонній?

На магнітній смузі, розташованій на зворотному боці банківської картки, дублюється інформація, що знаходиться на його лицьовій стороні. Електронні пристрої, при проведенні платіжних операцій, зчитують її в точках продажів, банкоматах, терміналах самообслуговування і т.д. з магнітної стрічки, а не з надрукованого на поверхні тексту.

При цьому на смузі міститься від однієї до трьох доріжок. На першій доріжці в основному записують дані власника. На другий знаходиться номер карти і термін її дії. На третю наносяться додаткові дані про участь картки в різних програмах. Наприклад, у випадку з Ощадбанком, там записується дані про участь картки в програмі Дякую .

Проте, з усього це слід, що картка є лише платіжним інструментом, посередником, але ніяк не місцем безпосереднього зберігання грошей, даних по балансу і т.д.

Де зберігаються гроші в банку? Всі види грошей: рублі, долари, євро і т.д. в Ощадбанку, як і в будь-яких інших фінансових організаціях, зберігаються на рахунках власників. Іноді їх називають карт-рахунку. Всі рахунки мають свій індивідуальний номер, відмінний від номера прив'язаних до них карт.

Для чого відкривається особовий рахунок

Він відкривається відкривається для фізичних осіб при отриманні кредиту або внесення ним своїх грошових коштів в банк для їх зберігання на його рахунках. Він необхідний для:

 • зберігання грошових коштів його власника;
 • здійснення грошових переказів юридичним особам за допомогою платіжного доручення;
 • виплати заборгованості по позиках фінансовим установам.

Особовий рахунок не призначений для обслуговування комерційної діяльності власника. На практиці ж дебетові рахунки активно використовуються для закупівлі сировини і матеріалів індивідуальними підприємцями, стаючи де факто розрахунковими, але, де Юро, залишаючись лицьовими. Втім, чисто технічно різниці між розрахунковим та особовим рахунком немає.

Як виглядає номер особового рахунку

Номери розрахункового та особового рахунку формуються за одним алгоритмом і мають однакову кількість символів - 20.

До відома: в Росії прийнято привласнювати рахунках в банках цифрові номера. В інших країнах більше зустрічається комбінація цифр з буквами.

Як виглядає номер особового рахунку та що означає набір цифр - розберемо на умовному прикладі. Номер рахунку можна представити у вигляді 6 груп цифр - 00011222344445555555, де:

 • 000 - показують правовий статус власника (фізична особа або юридична);
 • 11 - характеризують рід занять господаря. У випадку з приватними особами показують вид рахунку: дебетовий або кредитний;
 • 222 - вказано номер валюти, для якої відкрито рахунок. Наприклад, якщо стоять цифри 810, то рахунок для операцій з рублями, 840 - з доларами і т.д .;
 • 3 - контрольна цифра, що отримується після ряду послідовних арифметичних дій з попередніми цифрами;
 • 4444 - номер структурного відділення банку, який відкрив рахунок;
 • 5555555 - власне, номер рахунку клієнта банку.

Для довідки: при роботі безпосередньо з рахунком, і юридичні і фізичні особи повинні вказувати його номер повністю, всі 20 цифр.

У чому відмінність номера рахунку від номера карти

Порівнюючи номера особового рахунку та картки, відразу ж впадає в очі їх довжина. У першому - 20 цифр, а в другому - 16. При цьому у картки цифри шифрують зовсім інші дані. Наприклад, перша цифра позначає платіжну систему, в якій карта працює. Три наступних цифри - номер відділення банку, що видав картку. 5 і 6 дають додаткову інформацію про банк. 7 і 8 цифри позначають програму, по якій видано карта. З 9 по 15 - номер карти, остання - перевірочне число.

Крім цього, номери мають і базове відмінність: номер банківського рахунку не можна змінити, його можна тільки видалити при закритті рахунку. Номер банківської карти щоразу змінюється при її повторному випуску через втрату або закінчення терміну давності.

Як дізнатися номер особового рахунку карти Ощадбанку?

Великі комісійні за переказ грошей з картки на картку різних банків змушують власників карткових рахунків проводити такі операції платіжними дорученнями. Їх можна роздрукувати самостійно або в банку, за символічну плату. Але для цього необхідно знати, де взяти номер карт-рахунку.

Дізнатися свій номер рахунку власник карти Ощадбанку може наступними способами.

У договорі

Найпростіше знайти реквізити в договорі на обслуговування, укладеному між банком і клієнтом. Все законослухняні громадяни зобов'язані зберігати важливі документи, в тому числі і договору з банком. У нижній лівій частині документа і вказано номер рахунку.

через банкомат

Як подивитися номер рахунку в банкоматі? Тут все просто. Якщо збереглася квитанція з банкомату, то цього достатньо. У ній написано номер карт-рахунку у вигляді 20-тизначного числа. Якщо її немає, досить вставити картку в банкомат і дізнатися залишок по рахунку. Результат при цьому слід вивести нема на екран, а роздрукувати на паперовому носії.

Існує ще один спосіб дізнатися необхідну інформацію - зайти в меню банкомата і запросити розділ «Інформація та сервіс». Далі - записати або сфотографувати на телефон з'явилася на екрані інформацію.

Безпосередньо в банку

З собою слід взяти паспорт, для підтвердження особи, і банківську картку. Менеджер банку на прохання клієнта роздрукує всі реквізити. Процедура не вимагає оплати, але складнощі можуть виникнути при відсутності на робочому місці конкретного фахівця, відповідального за ці питання.

Через Ощадбанк Онлайн

Також можна дізнатися номер рахунку карти Ощадбанку через інтернет. Послуга доступна клієнтам, що підключили Сбербанк Онлайн. На стартовій сторінці особистого кабінету необхідно пройти по ланцюжку: «Карти», «Інформація по карті». Після активації останнього розділу, внизу екрану з'явиться шукана інформація.

Якщо що, цим методом можна з'ясувати номер рахунку кредитної картки Ощадбанку. Його банк надішле на електронну пошту клієнта після запиту через Ощадбанк Онлайн.

По телефону

Дізнатися номер банківського рахунку за номером картки можна за телефонами контакт-центру. Вони наведені на сайті Ощадбанку:

 • 900 - дзвінок через стільникову мережу. безкоштовно;
 • 8 (800) 555 55 50 - дзвінок з мобільного або стаціонарного телефону, що знаходиться в Росії. Безкоштовно.
 • 7 495 500-55-50 - з-за меж Росії. Дзвінок оплачується за тарифами провайдера.

Оператор проведе ідентифікацію абонента, а потім за номером картки отримає інформацію про рахунок і продиктує його номер тому, хто зателефонував.

Через Мобільний банк

Як отримати номер карт-рахунку за допомогою стільникового телефону? Клієнти Ощадбанку, які встановили на свої смартфони мобільний додаток, відкривають його і натискають на іконку, що цікавить карти. У меню активують розділ «Про карту» або поле з написом «Показати реквізити». В обох випадках на екрані відобразиться шуканий номер.

Чи можна дізнатися номер рахунку карти Ощадбанку якось ще? Разом з карткою власнику вручається запечатаний конверт з PIN-кодом. Зліва від нього розміщені дані про картку, в тому числі і номер карт-рахунку. Однак цей метод малоймовірний, тому що власники карток код або запам'ятовують, або записують, а конверт знищують.

Чи можна дізнатися реквізити за номером картки сторонній?

Чи можуть шахраї за номером картки дізнатися номер карт-рахунку? Звернувшись в банк - немає. Але можуть, і без проблем, іншим способом. Досить підняти з землі або витягти з урни чеки і квитанції, які викидаються господарями карток після оплати товару або зняття грошей в банкоматі. Там можна знайти і номер картки, і номер рахунку.

Питання в іншому - чи можуть вони скористатися отриманою інформацією? Категорично ні. Якби все було так просто, то у відкритому доступі не було б реквізитів фірм і організацій, різних фондів і особистих рахунків людей, моляться про допомогу при страшні захворювання. Принцип зняття грошей з розрахункового та особового рахунку один і той же: доступ заборонений всім, крім господаря. А ось зарахувати гроші на рахунок, знаючи його номер, треті особи можуть і без відома його власника, але тут ви, думаємо, проти не будете.

Де зберігаються гроші в банку?
Як дізнатися номер особового рахунку карти Ощадбанку?
Чи можна дізнатися номер рахунку карти Ощадбанку якось ще?
Чи можна дізнатися реквізити за номером картки сторонній?
Чи можуть шахраї за номером картки дізнатися номер карт-рахунку?
Питання в іншому - чи можуть вони скористатися отриманою інформацією?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью