• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як встановити пароль на архів

 1. Варіант 1. Створіть зашифрований Zip-файл за допомогою WinZip
 2. Як додати пароль в існуючий Zip-файл
 3. Варіант 2. Створення захищеного паролем Zip-файлу за допомогою WinRAR
 4. Спосіб 1. Встановлення пароля під час запису файлу
 5. Спосіб 2. Пароль для захисту існуючого ZIP-файлу
 6. Варіант 3. Створіть захищений паролем Zip-файл з 7-Zip
 7. Додавання файлу або папки в існуючий ZIP-файл
 8. Як вибрати відповідні методи шифрування в 7-Zip

Zip - це популярний формат архівації даних, який підтримує їх стиснення без будь-яких втрат. Архівування файлу фактично зменшує його розмір і тим самим полегшує процес перенесення даних через мережу. Якщо файли, які ви передаєте, зберігають конфіденційну інформацію, то включення захисту паролем в ZIP-файл робить його більш безпечним і надійним. Таким чином, ZIP-файл в основному є широко відомим інструментом, який часто використовується для стиснення великих файлів і документів з розширенням ZIP-файлу. Він не обмежується тільки папками і окремими файлами (такими як фотографії), але може також стискати файли програмного забезпечення. Zip - це популярний формат архівації даних, який підтримує їх стиснення без будь-яких втрат

Як встановити пароль на архів

Саме з цієї причини більшість програмних продуктів доступні в розширенні ZIP-файлу. Широке застосування цього інструменту вимагає серйозного захисту, в іншому випадки, велика частина інформації, стислій в ZIP-архіві, може потрапити не в ті руки.

З метою безпеки люди завжди зберігають конфіденційні дані в архівуються файлах з шифруванням перед тим, як відправляти їх іншим користувачам.

Так як же упаковувати файли або папки в архів? Яке програмне забезпечення для стиснення найкраще використовувати?

Наведені нижче три простих способи допоможуть з вирішенням цієї проблеми:

Варіант 1. Створення зашифрованого Zip-файлу за допомогою WinZip.
Варіант 2. Створення захищеного паролем Zip-файлу за допомогою WinRAR.
Варіант 3. Створення захищеного паролем Zip-файлу з 7-Zip.

Дізнайтеся в новій статті - «Як зробити папку з паролем».

Варіант 1. Створіть зашифрований Zip-файл за допомогою WinZip

Якщо на вашому комп'ютері встановлена ​​програма WinZip, для того щоб зашифрувати zip-файли необхідно виконати наступне:

Крок 1. Створіть зашифрований zip-файл. Для цього запустіть програму WinZip.

Запускаємо програму WinZip

Крок 2. Натисніть перемикач «Encrypt» на панелі «Actions». Натисніть кнопку «Options», яка тепер відображається на панелі «Actions», щоб встановити рівень шифрування.

На панелі «Actions» натискаємо перемикач «Encrypt», потім кнопку «Options», далі «Encryption Settings»

Крок 3. На панелі «File» виберіть і додайте файли в Zip, для цього натисніть «Add to Zip».

Вибираємо необхідний файл і натискаємо «Add to Zip»

Крок 4. Коли відкриється діалогове вікно «Encrypt» потрібно ввести пароль.

У вікні «Encrypt» вводимо пароль і натискаємо «ОК»

Крок 5. На панелі «Action» натисніть «Save as».

На панелі «Action» натискаємо кнопку «Save as»

Як додати пароль в існуючий Zip-файл

Навіть якщо файл вже стиснутий (він може бути заархівований вбудованими інструментами для стиснених папок Windows 10 або іншими інструментами), за допомогою програми WinZip ви все одно можете зашифрувати дані в існуючому Zip-файлі. Для цього необхідно зробити наступне:

Крок 1. Використовуючи праву кнопку мишки клацніть на Zip-файл у вікні папки.

Крок 2. Виберіть «WinZip»> «Add to Zip file ...».

»

Вибираємо вкладку «WinZip», потім «Add to Zip file ...»

Крок 3. Увімкніть «Encrypt». Введіть пароль коли WinZip його запросить.

Включаємо «Encrypt», вводимо пароль коли WinZip його запросить

Крок 4. Потім натисніть «OK» і збережіть цю настройку.

Натискаємо «OK»

Варіант 2. Створення захищеного паролем Zip-файлу за допомогою WinRAR

Переконайтеся, що WinRAR встановлений на вашому комп'ютері. Якщо у вас його немає, то встановіть перейшовши на офіційний сайт. Потім використовуйте його для захисту паролем zip-файлу двома способами, як показано нижче.

Спосіб 1. Встановлення пароля під час запису файлу

Крок 1. Використовуючи праву кнопку мишки клацніть на файл / папку, яку ви хочете заархівувати разом з паролем, і виберіть «Add to archive» з контекстного меню.

Використовуючи праву кнопку мишки клацніть на файл / папку, яку ви хочете заархівувати разом з паролем, і виберіть «Add to archive» з контекстного меню

Натискаємо правою кнопкою миші на файл і в меню вибираємо «Add to archive»

Крок 2. У діалоговому вікні «Archive name and parameters» виберіть вкладку «General», введіть ім'я для архіву або використовуйте його ім'я за замовчуванням, виберіть «ZIP» в розділі «Archive format» і натисніть кнопку «Set password».

У вікні «Archive name and parameters» вибираємо вкладку «General», відзначаємо «ZIP» в розділі «Archive format» і натискаємо кнопку «Set password»

Крок 3. Введіть свій пароль, а потім введіть його ще раз для перевірки, а потім натисніть «ОК». Ще раз натисніть «ОК». Потім буде створено захищений паролем ZIP-архів в тому місці, де знаходиться вихідний файл / папка. Пароль буде витягувати або відкривати файли в ZIP-архіві.

Вводимо свій пароль в першому і повторюємо у другому полі, потім натискаємо «ОК»

Спосіб 2. Пароль для захисту існуючого ZIP-файлу

Крок 1. Використовуючи праву кнопку мишки клацніть на вже існуючий ZIP-файл, який ви хочете захистити паролем, і виберіть «Open with WinRAR» з контекстного меню.

Використовуючи праву кнопку мишки клацніть на вже існуючий ZIP-файл, який ви хочете захистити паролем, і виберіть «Open with WinRAR» з контекстного меню

Правою кнопкою миші натискаємо на ZIP-файл і вибираємо «Open with WinRAR»

Крок 2. У меню WinRAR перейдіть в «Tools» і натисніть «Convert archives».

Переходимо в «Tools» і натискаємо «Convert archives»

Крок 3. У діалоговому вікні «Convert archives» в розділі «Archive types» вкажіть місце збереження архіву, після чого натисніть "Compression».

У вікні «Convert archives» в розділі «Archive types» вказуємо місце збереження архіву, потім натискаємо «Compression»

Крок 4. У діалоговому вікні «Set default compression options» виберіть вкладку «General», виберіть «ZIP» формат і натисніть «Set password».

У вікні вибираємо вкладку «General», потім формат «ZIP» і натискаємо «Set password»

Крок 5. Введіть пароль і поверніть його для перевірки та натисніть "ОК". Натисніть «ОК» ще раз, натисніть «Yes», ​​коли вас запитають, чи хочете ви зашифрувати перетворені архіви і, нарешті, натисніть «ОК».

Вводимо свій пароль двічі, потім натискаємо «ОК»

Крок 6. Після завершення перетворення закрийте діалог і WinRAR. Потім вихідний ZIP-файл буде перетворений в захищений паролем ZIP-файл, і ви можете видалити вихідний ZIP-файл.

Захищений паролем ZIP-файл

Варіант 3. Створіть захищений паролем Zip-файл з 7-Zip

7-Zip - найкраща безкоштовна утиліта для стиснення файлів з відкритим вихідним кодом для Windows. Дотримуйтесь цих кроків, щоб з легкістю створити захищений паролем Zip-файл.

Крок 1. Завантажте інсталятор 7-Zip і встановіть його. Перейдіть на www.7-zip.org, завантажте 7-Zip installer. Запустіть його і встановіть 7-Zip на свій комп'ютер.

Відкриваємо установник програми 7-Zip і натискаємо кнопку «Install»

Крок 2. Створіть архівний файл використовуючи 7-Zip (як на скріншоті нижче). По завершенні установки знайдіть файл, кілька файлів або окрему папку, яку ви хочете заархівувати. Виберіть один або кілька елементів, клацніть правою кнопкою миші і виберіть: «7-Zip»> «Add to archive».

Натискаємо правою кнопкою миші на потрібному файлі, в меню вибираємо «7-Zip», потім «Add to archive»

Крок 3. Встановіть пароль для архівованого файлу. В опції «Archive format» виберіть zip. У розділі «Encryption» введіть пароль в першому полі, після чого введіть один і той же пароль в друге поле пароля. Потім виберіть відповідний метод шифрування.

В опції «Archive format» вибираємо «zip», в розділі «Encryption» вводимо пароль в першому і другому полі, потім вибираємо формат і натискаємо «ОК»

Крок 4. Натисніть «OK», щоб створити стиснений архів. Тепер у вас буде новий файл з розширенням zip-файлу в тій же папці, що і файл, файли або папка, які ви вибрали для стиснення в третьому кроці.

Новий зашифрований файл з розширенням zip-файлу

Додавання файлу або папки в існуючий ZIP-файл

 1. Якщо вам потрібно додати файл в zip-архів, просто перетягніть новий файл в уже існуючий zip-файл (як на зображенні нижче).

  Перетягуємо файл в zip-файл

 2. Якщо ви відкриєте zip, а потім спробуєте відкрити файл всередині zip-файлу, то ви побачите повідомлення про введення пароля як на картинці нижче.

  При відкритті файлу всередині zip-файлу вискочить вікно з проханням ввести пароль

Увага! Якщо ви забули пароль, ви можете не отримати доступ до цих файлів. Для того щоб відновити пароль, ви можете використовувати ZIP Password Refixer для відновлення зашифрованого zip-файлу.

Як вибрати відповідні методи шифрування в 7-Zip

Відомо, що ZipCrypto є відносно слабким, і від нього не можна очікувати захисту від доступу до спеціалізованих інструментів для відновлення пароля.

Відомо, що ZipCrypto є відносно слабким, і від нього не можна очікувати захисту від доступу до спеціалізованих інструментів для відновлення пароля

Найнадійніший метод шифрування AES-256

AES-256 - більш сильне шифрування, і тепер воно підтримується тільки 7-Zip, WinZip і деякими іншими ZIP-архиваторами. Якщо у вас є важливі вимоги безпеки для важливих файлів, ви повинні використовувати шифрування AES.

Читайте в новій статті - «Як запароліть папку на робочому столі».

Відео - Як поставити пароль на архів RAR, 7z, ZIP

Так як же упаковувати файли або папки в архів?
Яке програмне забезпечення для стиснення найкраще використовувати?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью