• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Як фотографувати картини і подавати їх в Інтернеті правильно?

 1. Як фотографувати картини і подавати їх в Інтернеті правильно У наш час недостатньо вміти добре малювати,...
 2. Як фотографувати картини з точки зору композиції
 3. Де фотографувати картини:
 4. Найбільше лайків набирають цікаві і стильні натюрморти. Умовно їх можна розділити на 2 групи:
 5. Обробка фотографій
 6. Обробка в редакторі Facebook
 7. редактор ВКонтакте
 8. Що писати, публікуючи фотографії своїх картин
 9. Використання хештегов
 10. Однак в роботі з хештег є свої тонкощі

Як фотографувати картини і подавати їх в Інтернеті правильно

У наш час недостатньо вміти добре малювати, необхідно також правильно презентувати свої роботи. Картини, сфотографовані недбало, не викличуть належного враження у глядача. Ця стаття розповість вам, як правильно фотографувати картини і розміщувати їх в соціальних мережах, щоб отримати той відгук, якого вони гідні.


Як краще фотографувати картини в домашніх умовах?

 • Обов'язково відключіть у фотоапарата показ дати і часу.

Великі червоні або білі цифри поверх вашої живопису не є прикрасою і не сприяють сприятливому сприйняттю картини.

 • Фотографуйте картину без рами і без скла.

Рама дає додаткову тінь по краях картини, а скло відблискує.

 • Для різкості знімка скористайтеся штативом.

Основний ворог вашого фото - нечітке, змазане зображення. Це результат тремтіння ваших рук. Щоб уникнути цього, прикріпіть фотоапарат на фото- або відео-штатив.

Бажано поставити фотоапарат на автоспуск, так ви максимально уникнете струсу камери.

 • Зафіксуйте картину.

Картину треба встановити на що-небудь стійке і ні в якому разі не притримувати її руками, інакше сенс штатива втрачається - на цей раз тремтіти буде картина, і фото вийде змазаним.

Це найважливіший фактор для якості фотографії при зйомці картини. Ніколи не користуйтеся спалахом при фотографуванні робіт, оскільки вона дає сильні відблиски.

Якщо у вас немає професійного світла, то виконуйте зйомку при денному світлі. Освітлення звичайних кімнатних ламп недостатньо - краще винесіть картину на вулицю або балкон.

Ідеальний варіант освітлення - днем, на вулиці, в похмуру погоду. Світло обов'язково повинен падати на картину збоку !!!

Якщо у вас велика картина, то велика ймовірність її нерівномірного освітлення. Це можна виправити, поставивши у неосвітленому краю картини великий білий аркуш ватману.

 • Не допускайте оптичних спотворень.

Ще один ворог вашого фото - округлі, бочкоподібні форми на фотографії картини. Це результат фотографування картини з близької відстані.

Щоб цього уникнути, відійдіть подалі і збільште Zoom у фотоапарата, але не перестарайтеся, відходячи надто далеко.

Іноді картина на фото має форму трапеції. Це результат неправильного розташування фотоапарата по відношенню до картини. Об'єктив фотоапарата повинен знаходитися точно по центру і паралельно поверхні картини.

 • Розмір фотографій.

Не женіться за великим розміром цифрових фото, таке фото довше пересилати і для розміщення в інтернеті його все одно треба буде зменшувати. (Рекомендую для цього простий і зручний сервіс TinyPNG)

Більше корисної інформації про те, як фотографувати свої картини тут

Як фотографувати картини з точки зору композиції

Не бійтеся, якщо при зйомці в кадр потрапить щось зайве, його можна легко прибрати в графічному редакторі.

Однак для показу картини можна і просто сфотографувати вашу роботу, а можна включити фантазію і створити композицію з вашої картини і лежать навколо кистей, олівців і фарб і багато чого ще відповідного до малюнка, звичайно ж. Цікаві ідеї завжди можна знайти на просторах інтернету і переробити їх на свій смак.

Цікаві ідеї завжди можна знайти на просторах інтернету і переробити їх на свій смак

Instagram (Інстаграм) - це безкоштовна програма, яка призначена для того, щоб користувачі могли ділитися зі світом своїми фотографіями. «Запустили» цю соціальну мережу в жовтні 2010 року.

Все просто: користувач робить фотографію, при бажанні застосовує до неї один зі стандартних фільтрів, а потім викладає в інстаграм. Також, при бажанні, можна поділитися цим фото в інших соціальних мережах.

Особливістю фотографій є те, що вони квадратні, ніж нагадують собою фото старих камер Кодак і Полароїд.

Інстаграм хороший тим, що в ньому гарні картинки легко можуть вийти навіть у непрофесіоналів!

Читати в контексті:

Де фотографувати картини:

 • на підлозі
 • на тлі стіни
 • на підвіконні
 • штучно створений фон (дерев'яний ящик, зім'ятий папір, ватман)

Найбільше лайків набирають цікаві і стильні натюрморти. Умовно їх можна розділити на 2 групи:

 • Фото в стилі мінімалізм

Мінімалізм - це майже те ж саме «фото на білому фоні», які зазвичай знімають для інтернет-каталогу, але трохи більш цікаві.

Цікавіше фото зробить не зовсім звичайний фон (зім'ятий папір, небо, сніг), розміщення об'єкту зйомки не по центру або додавання всього 1-2 додаткових деталі (максимум). Цікавіше фото зробить не зовсім звичайний фон (зім'ятий папір, небо, сніг), розміщення об'єкту зйомки не по центру або додавання всього 1-2 додаткових деталі (максимум)

 • Фото з великою кількістю деталей

Подивіться на свої полки - напевно на них припадають пилом сувеніри з відпустки. І напевно серед них є дуже фотогенічні екземпляри!

Чи не знайшли на полицях? Ідіть до холодильника! Цілком можливо там є парочка гарних магнітів. Ні? Тоді візьміть зерна кави або, наприклад, зефір. Пошукайте стару книгу, красиві листівки, квіти теж відмінно підійдуть.

При правильному світлі і постановці кадру «заграти» може практично що завгодно, так що не стримуйте свою фантазію.

Крім художнього приладдя ваше фото можуть доповнювати: горіхи, жолуді, шишки, кора, черепашки, камінчики, написи на білому аркуші, гербарій, красивий посуд, фрукти-овочі, цукерки, мережива, пледи, пір'я і навіть власні руки :)

Обробка фотографій

Знімок - це всього лише початок. Обробка фотографії дозволяє поліпшити якість знімка, видалити дефекти і дрібні недоліки.

Звичайно, цей пункт не має на увазі, що ви - гуру фотошопу. Але іноді фото вимагає деякого коректування. Наприклад, вам потрібно повернути фото на пару градусів або обрізати непотрібне.

Це можна з легкістю зробити в редакторах, які вже вбудовані в мережах. Скористайтеся автоматичними фільтрами і ефектами, щоб відкоригувати колір або додати освітлення; це може сильно поліпшити якість одержуваного результату.

Для обробки використовуйте тільки коригування яскравості, контрастності, різкості і так далі. А фільтри залиште для особистих знімків.

Якщо ж ви вирішили зробити колаж, використовуйте онлайн програму Fotor, Canva, Picasa або Layout (для Instagram) - всього пара хвилин, і шедевр готовий!

Крім того, на фотографіях можна робити написи. Наприклад, поставити ваше лого або красиву фразу. У редакторах ВКонтакті Фейсбук ця функція вбудована. А щоб це зробити в Instagram потрібно завантажити безкоштовний додаток. Наприклад, Photo Grid або Overtext.

Наприклад, Photo Grid або Overtext

Якщо ваше фото призначене для публікації в соцмережі, то для поліпшення фото можна використовувати вбудовані в них редактори обробки фотографій.

Читати в контексті:

Обробка в редакторі Facebook

Після того як ви завантажили фото і наведете курсор на нього, Facebook запропонує його відредагувати (з'явиться значок пензлика в правому нижньому кутку).

Можливості вбудованого редактора тут досить скромні: ряд фільтрів, обертання, обрізка, додавання напису. Можливості вбудованого редактора тут досить скромні: ряд фільтрів, обертання, обрізка, додавання напису

Тому, якщо фото потребує, скажімо, в поправці експозиції, краще правити його в іншому редакторі заздалегідь (наприклад Paint, Microsoft Picture Manager, ACDsee)

редактор ВКонтакте

Завантажте зображення. Наведіть на нього курсор. Внизу будуть активні 2 опції: Завантажте зображення відкрити (значок лупи) і ефекти (значок смайлика).

У ефекти можна додати наклейки, написи, а також домалювати шедевр.

А натискаючи на лупу і відкриваючи фото у великому вигляді, шукайте вкладку "ще". Саме там "ховається" фоторедактор.

У порівнянні з ФБ можливостей тут більше. Оскільки крім 15 фільтрів можна змінювати параметри експозиції, віньєтування, контрасту, різкості, насиченості, сепії. Для тих, хто сумнівається є кнопка "автокоррекция".

Додавання тексту, розмиття, кадрування - всі ці опції знаходяться в зліва.

Що писати, публікуючи фотографії своїх картин

Мовчазні фотографії несуть в собі занадто мало інформації. Ви не праві, якщо думаєте, що "хороша картина говорить сама за себе". Завжди краще забезпечити фото коментарем. Хоча б з назвою картини.

А краще написати щось крім цього. Що ж?

У всього, що зроблено своїми руками, є своя історія. Ось і розкажіть її глядачеві.

Це доповнить його сприйняття, збагатить його, і ваша картина буде більш зрозуміла.

Використання хештегов

Хештег - це ключові слова, які пишуть в соцмережах із позначкою #. Все пишеться одним словом разом з символом #

З цим значком слово в соцмережах стає клікабельним, на нього можна натиснути і побачити всі фотографії або всі записи, відмічені цим словом.

Під фото в Інстаграм хештег слід писати відразу по трьом причинам:

 1. придумайте власний унікальний хештег і прописуйте його під своїми фото. Таким чином ви зберете фотографії своїх картин під одним посиланням.

Наприклад, я використовую наступні: # акварелімарінитрушніковой (Натисніть, щоб побачити, як виглядає добірка) або # рісуюсмарінойтрушніковой.

 1. по хештегом люди нерідко знаходять потрібну інформацію: магазини, товари або цікаві акаунти. Знаходять і підписуються.
 1. фотографії з хештег збирають лайки більше і швидше. А якщо ваше фото блискавично набирає 50 лайків (ліміти інстаграма змінюються, на даний момент це 50), то фотографія попадаёт в розділ «популярні», і її побачить величезна кількість людей.

Однак в роботі з хештег є свої тонкощі

Так, наприклад, багатьох користувачів дратує бачити в своїй стрічці фотографію, в підписі якої ТІЛЬКИ хештеги, причому багато.

Тому можна добавляйть хештеги не пряма під фотографією, а в другому коментарі. Згодом він сховається під іншими коментарями до цього фото, але для пошуку все ще буде доступний. Максимально допустима кількість хештегів - 30 в одному коментарі.

Пишіть хештеги на тій мові, якою розмовляє ваша аудиторія. Парочку хештегов на іншій мові можна додати тільки для набору лайків. Враховуйте, що може шукати ваша цільова аудиторія і які пошукові запити використовувати. Саме їх і використовуйте в якості хештегов.

Уміння правильно фотографувати і подавати свої роботи в соцмережах варто витраченого на це часу.

Зрештою, ви приділили чимало сил і часу створення картин - проявіть повагу до себе і своєї творчості, покажіть свої роботи гідно.

Сподіваюся, дана стаття допоможе вам зробити це.

Буду вдячна за коментарі та репости!

Більше цікавої і корисної інформації про малювання Більше цікавої і корисної інформації про малювання

від художника Марини Трушніковой
Ви знайдете в електронному журналі "Життя в Мистецтві".

Отримуйте номера журналу на свій e-mail!

ОФОРМИТИ ПЕРЕДПЛАТУ

Як краще фотографувати картини в домашніх умовах?
Чи не знайшли на полицях?
Ні?
Що ж?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью