• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

5 причин, чому збивається дата і час на ноутбуці і комп'ютері

 1. 1 причина. Знос батарейки материнської плати
 2. 2 причина. Невірно вибраний часовий пояс
 3. 3 причина. Програми-активатори
 4. 4 причина. віруси
 5. 5 причина. Несправність материнської плати

У будь-який момент користувачі комп'ютера або ноутбука можуть зіткнутися з ситуацією, коли дата і час відображається неправильно У будь-який момент користувачі комп'ютера або ноутбука можуть зіткнутися з ситуацією, коли дата і час відображається неправильно. Чим це загрожує? Некоректно встановлена ​​дата і час можуть викликати ряд проблем, пов'язаних з роботою комп'ютера. Це може бути і відмова запуску програм, і неможливість відвідувати деякі сайти і багато іншого.

Існує 5 основних причин появи подібної ситуації, які ми і розберемо в цій статті.

1 причина. Знос батарейки материнської плати

Якщо на годиннику час і рік не відповідає дійсності, тобто постійно показує на пару років назад, то скоріше за все села батарейка материнської плати. Навіщо вона потрібна? На материнських платах будь-якої комп'ютерної техніки, будь-то ноутбук або комп'ютер, є батарейка ( «таблетка»), функція якої полягає в тому, щоб після виключення пристрою зберігати дані BIOS, відповідно дату та час.

Ознакою того, що прийшов час міняти батарейку може стати також поява перед завантаженням Windows чорного екрану «CMOS checksum error - Default loaded» з проханням натиснути клавішу F1 або F2 для введення необхідних налаштувань.

Усувається дана проблема шляхом заміни зіпсованої батарейки на нову. У настільному комп'ютері це зробити набагато легше, ніж на ноутбуці. Для зміни батарейки на комп'ютері необхідно зняти бічну кришку системного блоку, знайти на материнській платі батарейку і провести заміну. Важливо! Для живлення материнської плати використовуються батарейки 3 типів, тому перед покупкою нової демонтуйте сіла, покажіть продавцю і придбайте аналогічну.

Кожен ноутбук має свої конструктивні особливості, тому, не маючи спеціальних навичок і устаткування призвести навіть заміну батарейки може бути проблематично. Якщо на ноутбуці постійно збивається час, то краще все-таки звернутися в сервісний центр, а не намагатися самостійно усунути проблему, щоб до неправильно відображається дати не додалася ще й поломка корпусу або того гірше, не довелося потім робити ремонт материнської плати .

2 причина. Невірно вибраний часовий пояс

Ще однією причиною, чому некоректно відображається дата і час, може бути невірно встановлений часовий пояс, який не відповідає реальному географічному положенню. У такому випадку після кожного запуску комп'ютера він буде синхронізувати час з виставленим часового поясу і відповідно встановлювати час з певною різницею.

Щоб усунути проблему досить натиснути на панель годин і внести відповідні зміни в часовий пояс. Якщо вироблені дії не привели до потрібного результату, є ще кілька причин, чому може збиватися дата.

Якщо вироблені дії не привели до потрібного результату, є ще кілька причин, чому може збиватися дата

3 причина. Програми-активатори

Програми-активатори призначені для скидання відліку використання тестового періоду платних додатків. Вони вносять зміни в дату і час, таким чином, продовжуючи термін тестового (безкоштовного) періоду використання софта.

Якщо на вашому комп'ютері або ноутбуці встановлено подібне програмне забезпечення спробуйте деінсталювати його. Якщо після видалення активатора нічого не змінилося, дата і раніше відображається неналежним чином, повторно операційну систему.

4 причина. віруси

Віруси здатні доставляти чимало проблем власникам комп'ютерної техніки. Вони можуть вносити зміни в різні системні файли, зокрема ті, які відповідають за виведення дати і часу.

Щоб позбавити себе від подібної неприємності проскануйте операційну систему антивірусного програмного, а краще відразу декількома, не тільки тієї, що вже встановлена на ПК. Після виявлення шкідливого коду зробіть очищення.

5 причина. Несправність материнської плати

Якщо за допомогою перерахованих вище дій так і не вдалося встановити відображення правильної дати і часу, можливо, причина криється в материнській платі. Статичні розряди, різні дефекти материнки можуть призводити до скидання БІОС. Діагностувати і усунути цю проблему допоможуть фахівці сервісного центру Мастерсіті .

У більшості випадків саме ці фактори призводять до некоректного висновку дати і часу. Якщо ви уважно перечитали статтю і все зробили правильно, то проблем з тим, що збивається дата і час на ноутбуці або комп'ютері виникати не повинно.

Чим це загрожує?
Навіщо вона потрібна?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью