• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Знижки в День Народження в Стрічці

 1. Як отримати купон на сайті lenta.com/bdcoupon/
 2. Як стати учасником акції «З днем ​​народження» в Стрічці
 3. Як отримати знижки в Стрічці в День народження
 4. Завантажити та роздрукувати анкету покупця для отримання персонального купона
 5. Що робити, щоб отримати знижку в День Народження в Стрічці
 6. Додаткові знижки для всіх власників карт Стрічка

Однією з найбільш популярних і улюблених усіма, стала акція в Стрічці «З днем ​​народження». У 2019 умови акції трохи змінилися. І на це потрібно звернути увагу, щоб потім не було розчарувань або претензій.

Цю акцію спочатку тестували в трьох великих регіонах. І після того, як побачили, що вона викликає великий інтерес у покупців, вирішили запустити її повсюдно. Зараз акція «День народження» в Стрічці діє у всіх 79 російських містах, де є магазини однієї з найбільших мереж Стрічка.

Щоб отримати знижки до дня народження потрібно мати:

 • активовану карту Стрічки;
 • заповнену анкету, в якій вказана дата вашого народження;
 • паспорт або інше посвідчення особи (наприклад, посвідчення водія) із зазначенням дати вашого народження;
 • попросити у стійки інформації персональний купон на знижку по акції до дня народження в Стрічці;
 • залишити свої контактні дані і підтвердити згоду на отримання повідомлень будь-яким із зручних вам каналів (через смс, текстові повідомлення, електронну адресу);
 • при оплаті покупок показати касиру карту постійного покупця Стрічки, оформлену на вас і отриманий персональний купон на знижку.

Скористайтеся цією пропозицією, якщо хочете мати можливість закупити потрібні продукти до свята за вигідними цінами і отримати знижки. Безумовно, для цього потрібно виконати одну важливу умову: знижкою в 15% на всі товари, що продаються в Стрічці, зможе скористатися тільки власник карти постійного покупця Стрічки . Якщо обрані товари беруть участь в інших акціях , То знижки не підсумовуються, а вибирається та, яка вище. На даний момент знижкою можуть скористатися понад 12 мільйонів чоловік, власників карт магазину Лента.

Програма лояльності, яка є основною політикою компанії, спрямована на те, щоб кожен покупець почував себе в будь-якому з супермаркетів або гіпермаркетів Стрічки бажаним гостем. Якщо спочатку кожному власникові будь-якого типу карти Стрічка надавалися знижки на весь асортимент товарів в розмірі 5%, то акція «з Днем народження» стала логічним продовженням програми.

Як отримати купон на сайті lenta.com/bdcoupon/

З недавніх пір отримати купон на День народження в Стрічці можна на офіційному сайті lenta.com/bdcoupon. Тут є форма, в яку досить ввести номер своєї картки постійного покупця в Стрічці. І вам на вказану електронну адресу прийде купон. Також його можна отримати через мобільний додаток Стрічка . На сайті www.lenta.com bd_coupon є спеціальна сторінка, яка призначена іменинникам різних міст присутності магазинів мережі Лента. Неважливо, де ви живете: у Москві або Санкт-Петербурзі, Омську або Красноярську, Нижньому Новгороді чи Казані. У 2019 ви можете отримати купони на lenta.com/bdcoupon

Багато покупців Стрічки цікавляться, як отримати купон на знижку в Стрічці на День народження. Такі купони на знижку в День народження може отримати кожен, хто:

 • має карту постійного покупця Стрічки;
 • пройшов реєстрацію і заповнив анкету біля стійки інформації;
 • підтвердив дату свого народження, принісши паспорт або інший документ із зазначенням дати народження.

Введіть номер карти покупця, щоб перевірити, чи маєте ви право на отримання купона до дня народження в Стрічці:

Як стати учасником акції «З днем ​​народження» в Стрічці

Акція пропонує своїм покупцям святкувати свій день народження не раз на рік, а цілих вісім днів! Чи це не царський подарунок?

Знижкою можна скористатися в день народження, за два дні до нього і ще п'ять днів після нього. Щодня, протягом цих восьми днів, ви можете купувати товарів на суму не більше двадцяти неоподатковуваних мінімумів доходів громадян.

Сума знижки складається з двох складових:

 • з тієї знижки, яка надається вам по карті постійного покупця;
 • знижки за отриманим у стійки інформації персонального купону.

Важливо! Знижки на всі продукти не підсумовуються. Зазвичай застосовується та знижка, яка більше. Знижки не поширюються на покупку подарункових карт Стрічка , карт постійного покупця Стрічки і на тютюнові вироби.

Грошовий еквівалент знижок не видається.

Як отримати знижки в Стрічці в День народження

Щоб отримати можливість купувати усі товари зі знижкою в 15%, ви повинні:

 • отримати карту постійного покупця і активувати її;
 • біля стійки інформації, які є в кожному магазині Стрічки, ви повинні попросити анкету покупця. В анкету потрібно внести дані про дату свого народження та ін. Щоб заощадити час в магазині, ви можете роздрукувати анкету покупця прямо тут. Заповніть її будинку і принесіть в магазин в готовому вигляді. Вам залишиться тільки віддати її співробітникам.

Вам залишиться тільки віддати її співробітникам

Знижки в день народження в Стрічці в 2019 році поширюються на величезний асортимент товарів. Умови отримання купона на знижку стали більш вигідними. Тепер знижка діє не 15 днів, як це було в 2018 році, а всього вісім. Але якщо раніше ви могли купити товари лише один раз за всі 15 днів, то тепер це можна робити кожен день без особливих обмежень. Головне не витратити більше 20 тисяч рублів в день.

У Москві і Санкт-Петербурзі, в Нижньому Новгороді і Красноярську, в Омську і Іркутську, а також в інших містах Росії ви можете отримати значні знижки в свій день народження. Знижка по карті Стрічки хоч і не підсумовується з іншими знижками на ці товари, але вона складається із загальної знижки по карті і по персональному купону.

Знижки в День народження застосовуються як в гіпермаркетах, так і в супермаркетах мережі Лента.

Завантажити та роздрукувати анкету покупця для отримання персонального купона

Перед вами анкета, яку потрібно заповнити, вказавши достовірні дані, відповідні паспортним. Ви можете роздрукувати анкету для вашої зручності, заповнити її будинку, а потім принести в магазин Стрічка і віддати співробітнику біля стійки реєстрації:

Ви можете роздрукувати анкету для вашої зручності, заповнити її будинку, а потім принести в магазин Стрічка і віддати співробітнику біля стійки реєстрації:

 • потрібно вибрати, яким способом ви хочете отримувати повідомлення: sms, на електронну пошту або по телефону;
 • принести документ, який підтвердить вашу дату народження. Це може бути паспорт або водійські права. Дані вносяться в комп'ютер. І навіть якщо в подальшому ви забудете про цю акцію, вам прийде повідомлення із запрошенням, відвідати магазини мережі Стрічки й вибрати собі подарунки з великими знижками;
 • після цього вам видадуть персональний купон на знижки у стійки «Інформація»;
 • за 7 днів до дня народження ви можете починати отримувати найвигідніші пропозиції. Вибирайте будь-які товари і отримуйте знижки в 15%. Для цього потрібно буде лише пред'явити свою карту постійного покупця і купон на знижку.

У 2019 скористатися знижкою по акції до дня народження в Стрічці можна щодня протягом восьми днів. Сума покупки не повинна перевищувати 20 000 рублів. Знижки діють за 2 дні до дня народження, в сам день народження і потім ще протягом п'яти днів.

Що робити, щоб отримати знижку в День Народження в Стрічці

Потрібно зробити наступні дії:

 • прийти в магазин Стрічка в один з восьми днів, серед яких дата вашого народження. ( Адреси магазинів Стрічка в Москві і Санкт-Петербурзі );
 • взяти з собою карту постійного покупця;
 • взяти отриманий на стійці інформації персональний купон на знижку;
 • вибрати не більше 500 одиниць товару;
 • при оплаті на касі пред'явити карту постійного покупця і персональний купон.

Ось ще кілька важливих правил, які ви повинні знати:

 • ви можете придбати не більше 100 товарів за своїм персонального купону;
 • по персональному купону не можна купувати такі товари: карту постійного покупця Стрічки, подарункову карту Стрічки , Тютюнову продукцію;
 • знижка в 15% складається із загальної знижки по карті постійного покупця і щодо персонального купону;
 • знижки між собою не складаються. Вибирається найбільша знижка на товар в цей день на даний товар, і саме її ви отримаєте;
 • ви не зможете отримати компенсацію в грошовому еквіваленті;
 • організатор акції, яким є ТОВ «Стрічка» (адреса 197374, Россия, г. Санкт-Петербург, вул. Савушкина, д. 112, літ. Б.) залишає за собою право скасувати або змінити умови акції в будь-який момент. При цьому, за 30 днів до цього, на офіційному сайті «Стрічка» буде опубліковано оголошення про це.

При цьому, за 30 днів до цього, на офіційному  сайті «Стрічка»  буде опубліковано оголошення про це

До уваги всіх іменинників! Щоб отримати знижки в День Народження, недостатньо просто заповнити анкету покупця. Ви обов'язково повинні підтвердити дату свого народження. Принесіть паспорт або інше посвідчення особи, де вказані день, місяць і рік народження. Покажіть документ адміністратору на стійці реєстрації. Після цього ви отримаєте персональний купон у вигляді листівки. Всередині знаходиться штрих-код. Його потрібно пред'явити касиру під час оплати своїх покупок. Одночасно з купоном потрібно показати карту постійного покупця. Тільки в цьому випадку ви отримаєте подарункові знижки 15%. Удачі вам!

Додаткові знижки для всіх власників карт Стрічка

За словами Кріса Ньюбері - директора з розвитку програми лояльності в «Стрічці», в магазинах мережі велика увага приділяється персоналізації пропозицій. Враховуються особисті дані і переваги покупців, які залишають відгуки і діляться своїми пропозиціями. Всі подарунки тому виходять потрібними і корисними для тієї категорії покупців, якої вони дійсно необхідні. Надходить інформація використовується в якості маркетингового інструменту для створення індивідуальних подарунків і пропозицій. У день народження, за 2 дня до нього і 5 днів після, кожен покупець Стрічки зуміє непогано заощадити. І при цьому отримати те, що йому хочеться придбати найбільше. Іноді знижки доходять до 70%.

Крім того, кожен покупець, який має карту, постійно отримує персональні пропозиції у вигляді купонів, які видаються на касі. Потім вони зможуть отримати знижки на наступні покупки.

Чи це не царський подарунок?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью