• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Знайди програми для комп'ютера управління голосом. Як налаштувати голосове управління комп'ютером. Створи свій Агрегат

 1. «Яка столиця Франції?»
 2. «Нагадай мені, щоб завтра купити квіти»
 3. Speechka
 4. «Покажи мені направлення в Нью-Йорк»
 5. Сortana - що це за сервіс
 6. Speaker
 7. «Знайти програми для обробки текстів»
 8. Горинич
 9. Крок 1: Перевірка мікрофона
 10. Windows Speech Recognition
 11. Інші утиліти
 12. Управління комп'ютером з веб камери на ноутбуках
 13. Список програм для розпізнавання тексту і записи під диктовку
 14. Точність може залежати від програми
 15. Голосове управління комп'ютером
 16. Що таке Агрегат
 17. Знайомтеся - Агрегат
 18. Що ж він вміє робити?
 19. Інтеграція з Дусею
 20. А що ж ще?
 21. Як ним користуватися?
 22. Як він виглядає?
 23. Хочу! Як його встановити?
 24. Створи свій Агрегат!

Взаємодіяти з комп'ютером можна не тільки за допомогою клавіатури і миші. Доступно також управління голосовими командами. Існують спеціальні утиліти, які дозволяють це зробити. У їх функції входить не тільки запис тексту під диктовку або розшифровка аудіозаписів. Через них можна запускати додатки, використовувати їх, та й взагалі - робити що завгодно. Управління комп'ютером голосом полегшує роботу з ПК. Команди передаються оперативно і без зайвих зусиль. Звичайно, якщо у вас є мікрофон.

Ми познайомимо вас з додатками з подібним функціоналом

Така функція вбудована в англомовну версію Windows. Для її використання у вас повинна бути ліцензія Enterprise або Ultimate. Але і в русифікованих операційних системах можна налаштувати управління голосом і диктовку тексту. Скористайтеся одним з наступних програм.


Скористайтеся одним з наступних програм

Спочатку розмова з вашим комп'ютером може здатися трохи дивним, але це те, що йому подобається жити в майбутньому. Ось як налаштувати цих помічників і максимально використовувати їх. Кортан вибирає теми, які думають, що ви знайдете цікаві. Виберіть будь-яку з категорій контенту, щоб вибрати, чи буде помічник голосу показувати вам інформацію в цій області. Виберіть три точки по будь-якій темі, щоб приховати її від перегляду або зробити більше змін в ноутбуці. Якщо ви ще не готові почати розмову з комп'ютером, ви також можете ввести свій запит в сусідньому полі.

З додатком розібратися нескладно

Популярна програма. Хоча і має свої недоліки. Суть її роботи проста: задаєте команду і вибираєте, яку дію вона повинна виконувати. Розглянемо налаштування цієї програми на конкретному прикладі.

 1. Завантажити та встановити його. Є безкоштовна і Premiun версія. Другу треба купувати, щоб випробувати її на комп'ютері.
 2. Запустіть утиліту. У ній з'явиться інформаційне вікно з підказками.
 3. На її панелі управління є багато різних функцій. Деякі - з однаковими назвами. Треба орієнтуватися по картинці, а не по напису. Натисніть кнопку «Додати» - на ній зображено обличчя.
 4. Задайте ім'я профілю і ключове слово, яке буде означати команду. Наприклад, напишіть «відкрити», якщо збираєтеся налаштувати запуск якогось додатку голосом. Або «перейти на", щоб миттєво перейти на якийсь сайт, не вводячи його адресу.
 5. Тепер треба записати цю саму команду у вигляді звукового образу. Натисніть на кнопку з червоним кружком. І чітко, виразно скажіть в мікрофон потрібну фразу.
 6. Підтвердіть зміни. Задана опція з'явиться в списку у вікні Typle. Програма запам'ятає те, що ви записали на її «диктофон».
 7. Після цього вкажіть, що, власне, їй запускати для виконання команди. Натисніть кнопку «Додати», яка схожа на руку з символом «+» (плюс).
 8. Виберіть формат даних: файли / утиліти, інтернет-сторінки, якісь внутрішні сервіси ОС. Поставте «галочки» там, де вам потрібно.
 9. Знайдіть той додаток, що хочете запускати голосом. Нехай це буде, наприклад, Microsoft Word. Так ви зможете дуже швидко приступити до редагування якогось тексту або написання статті.
 10. У тому ж вікні запишіть другу частину команди. Щоб в сумі вийшло «відкрити Ворд». Перше слово буде активувати Typle, друге - включати прив'язану утиліту.
 11. Натисніть «Додати».
 12. До однієї функції «відкрити» можна причепити кілька додатків. Так ви будете керувати їх запуском, не торкаючись до миші і іншим периферійних пристроїв, встановленим на комп'ютері.
 13. Якщо треба, треба редагувати додаткові параметри.
 14. Щоб перевірити, вийшло чи ні, натисніть на «Почати говорити» і скажіть команду.

Програма працює з російською мовою. Але не завжди правильно його розпізнає. Говорити треба голосно, чітко, механічним голосом.

«Яка столиця Франції?»

«Покажи мені фотографії президента Лінкольна»

Ви також можете створювати і видаляти зустрічі за допомогою голосових команд. «Надішліть електронного листа Крісу про вихідних». Почніть з команди, подібної до наведеної вище, щоб заповнити ваше чорнове повідомлення заголовком теми і одним з одержувачів. Ви можете використовувати свій голос для запуску цих програм і виконання основних команд. Помічник також викопує конкретного виконавця або альбом, якщо ви вкажете його, якщо він доступний в бібліотеці.

«Нагадай мені, щоб завтра купити квіти»

Цифровий помічник також допоможе вам запам'ятати завдання.

 • Не потрібні знання англійської.
 • Швидке створення команд.
 • Немає розпізнавання тексту.
 • Обмежений функціонал. Можна лише відкривати утиліти і сторінки в інтернеті.
 • Програма іноді сприймає сторонні шуми як команди. Через це на ПК відбуваються дивні речі.
 • Не можна працювати з плеєром.

Speechka


Speechka

«Покажи мені направлення в Нью-Йорк»

Використовуючи свій голос, ви можете налаштувати нагадування, засновані на різних часах і місцях. Якщо ви хочете дізнатися більше параметрів конфігурації, просто скажіть «Відкрити параметри». Ви можете запитати напрямок в пункт призначення або попросити відвідати ресторани, бари та інші місця поблизу. Сірі не слухає кімнату постійно: спочатку потрібно запустити помічника. Натисніть значок в рядку меню або на доці або натисніть сполучення клавіш, яке ви налаштували.

Сortana - що це за сервіс

Якщо ви застрягли, Сірі може дати вам кілька пропозицій. Як і в більшості технологій, ці помічники завжди поліпшуються. Результати будуть оновлюватися, поки віджет буде закріплений, тому погода або світові часові пояси або що б ви не шукали, зустрітися. Це команди, які ми обговоримо нижче. Використовуючи їх як відправну точку, ви, ймовірно, можете виявити безліч своїх власних.

Ще один додаток для управління комп'ютером

 1. При першому запуску відкриється вікно з вибором категорії: ПК або інтернет.
 2. Там же є пояснення, яким поєднанням клавіш треба активувати утиліту. Це можна змінити в настройках.
 3. Натисніть, наприклад, на «Інтернет». Відкриється вікно з декількома полями для введення: для тексту команди і для URL сайту. Можна написати слово «Яндекс» і адреса цієї сторінки.
 4. Натисніть «Додати».
 5. Затисніть клавіші, зазначені на головному вікні.
 6. Вимовте команду, щоб утиліта її «запам'ятала».

Запитайте Сірі про будь-які дрібниці, переходи або розрахунках, і ви отримаєте миттєвий відповідь. Думайте про це як голосовий версії вашої пошукової системи. Наприклад, ви також можете збільшити або зменшити яскравість екрану. Якщо вам потрібно, ви також можете додати тип файлу і дату в свій запит. Спробуйте знайти конкретні місця, людей або дати. Ви можете відправляти нові електронні листи або чути існуючі вголос, що зручно, якщо ви зайняті іншим додатком. Або налаштуйте випадкову перетасування через вашу бібліотеку, або вкажіть конкретного виконавця або жанру.

 • Активація як клавішами, так і по гучності звуку.
 • При запуску можна відкалібрувати мікрофон.
 • Обмежений функціонал.

Speaker


Speaker

Інтерфейс виконаний в мінімалістичному ключі

Команди в додатку настроюються за допомогою друкованих слів, а не диктування. Є внутрішній механізм розпізнавання тексту. Основні функції:

«Знайти програми для обробки текстів»

Таким чином, ви можете налаштувати індивідуальні оповіщення, подивитися свою майбутню порядку денного і багато іншого. Два з цих програмних продуктів залежали від Інтернету і були в мережі, однак третій був відключений. Три протестованих програмного забезпечення. Деякі з його послуг громіздкі і вимагають багато зусиль від користувача, щоб вимовляти кілька разів, поки система не підбере його. Вони визначені всередині файлу конфігурації. Голосова команда користувача захоплюється мікрофоном. Потім текст порівнюється з іншими раніше визначеними командами всередині файлу конфігурації команд.

 • Створення скріншотів по команді.
 • Зміна розкладки клавіатури на комп'ютері.
 • Відкриття додатків і файлів.
 • Завершення роботи.
 • Можна не робити аудіозапис з командою. Утиліта розпізнає написи.
 • Для управління треба використовувати клавіатуру. Якщо задана кнопка використовується і для інших цілей - буде незручно.
 • Потрібно стабільне інтернет-з'єднання.

Горинич

Горинич

Крок 1: Перевірка мікрофона

Ви також можете використовувати цю систему в якості інтерактивної системи голосового відповіді, дозволяючи маліневой пі реагувати на ваші команди за допомогою мови. Вам потрібно спочатку перевірити, чи правильно записується ваш мікрофон, і якщо обсяги мікрофона і т.д. високі.

Потім нам потрібно встановити гучність записи мікрофона. Потім знову за допомогою клавіші зі стрілкою вгору, щоб встановити занадто великий рівень запису. Тепер вам потрібно перевірити правильність запису. Якщо ви чуєте звук, ваші мікрофони працюють відмінно, спробуйте відрегулювати гучність і повторіть попередні кроки. Щоб встановити це програмне забезпечення, виконайте наступні команди один за іншим.

Герой російських народних казок допоможе вам

Програма для управління комп'ютером голосом «Горинич» - вітчизняний продукт. Тому там «рідний» модуль розпізнавання мови. Він «пристосовується» до тембру і інтонацій користувача. З утилітою можна повноцінно працювати в системі, а не просто відкривати файли і веб-сторінки.

Під час установки повинно з'явитися кілька питань. Уважно прочитайте кожне з цих питань і дайте відповідь відповідним чином. Подивіться відео нижче, щоб отримати уявлення про програмне забезпечення. Ви можете змінити ключове слово та інші голосові команди і дії, відкривши файл конфігурації команд.

Усередині цього ви можете побачити різні варіанти установки ключового слова, мовної відповіді і т.д. видаліть # перед рядками у файлі при їх зміні. Конфігураційний файл голосових команд. Тут кожна команда пов'язана з певною дією. Програмне забезпечення для управління голосом в дії.

 • Є підтримка російської та англійської мов.
 • Розпізнавання тексту, голосове введення в будь-редактори.
 • Розширений функціонал.
 • Треба самостійно створювати команди для кожного процесу. У буквальному сенсі доведеться записувати словник.

Windows Speech Recognition

Вбудована в англійську ОС програма. Для її використання у вас повинен бути встановлений відповідний мовний пакет. Російські команди з нею працювати не будуть. Щоб керувати ПК з її допомогою, доведеться говорити на її мові. Для отримання доступу до неї в Панелі налаштувань Windows відкрийте меню «Мова і регіональні стандарти» (воно знаходиться в категорії «Годинник, мова, регіон») і у всіх вкладках встановіть «Англійська». Якщо все правильно, і у вас встановлений необхідний мовний пакет, Windows «перетвориться» в англійську, і утиліта стане доступна. Краще не пробувати дані метод, якщо ви погано знаєте чужу мову.

Використовуйте цю систему для домашньої автоматизації, робототехніки та інших цікавих речей. Це програмне забезпечення є досить точним і швидким для ваших додатків. Тепер відео з програмним забезпеченням для управління голосом в дії.

Але є додаток для диктування голосу і контролю, яке є вже багато років, що значно просунути. Колись вам потрібно було прочитати цілу главу з книги в програмне забезпечення для розпізнавання голосу, щоб зрозуміти, що ви говорите. Установка і початкове навчання зайняли менше 20 хвилин, після чого програмне забезпечення розпізнало мій голос досить добре. Вам потрібно вибрати і ваш регіон, і акцент; є різні акценти для різних регіонів.


Даний спосіб підійде в тому випадку, якщо ви володієте англійською

Інші утиліти

Є ще ряд додатків для управління такими командами:

 • Розширення для браузерів. Полегшують серфінг по мережі. У Google Chrome вже вбудована подібна функція - голосове введення в пошукові форми. Ця опція є на деяких онлайн-картах. Вона дозволяє швидше знайти адресу.
 • VoiceType.
 • RealSpeaker.
 • Web Speech.

Управління комп'ютером з веб камери на ноутбуках

Велику частину часу бар падає на значок, який показує тільки, чи включений мікрофон і що він прослуховує, наведіть курсор на нього, щоб показати повний контроль . Ви також можете відключити мікрофон своїм голосом або спати. Незалежно від того, чи будете ви диктувати або контролювати свій комп'ютер, ви можете в будь-який момент використовувати голосову команду, щоб запитати Дракона, що ви можете сказати, ви можете отримати список команд для навігації, форматування і пунктуації, а також виправлення та більша частина програмного забезпечення в основному полягає в тому, щоб звикнути до їх використання, а не переключитися на клавіатуру або мишу.

Список програм для розпізнавання тексту і записи під диктовку

Управляти голосом - це, звичайно, добре. Але можуть виявитися корисними утиліти для розпізнавання тексту і друку під диктовку. При складанні об'ємних доповідей, дипломів легше записувати свої думки, озвучуючи їх в мікрофон на комп'ютері. Ось кілька таких утиліт:

Точність може залежати від програми

Дракон не може вставляти текст безпосередньо. Наявність голосової команди не тільки зазнає невдачі, але збій і видалення продиктованого тексту, менш вражає. Деякі дуже схожі звукові слова були розпізнані неправильно, наприклад, «синхронізація» і «раковина» або «точка» і «док-станція».

Коли ви помічаєте слово або фразу, які були визнані неправильними, ви можете сказати «Скасувати це» або «Видалити це». Якщо ви скажете: Правильно, що Дракон відкриває меню корекції, яке показує нумерований список альтернатив, ви можете сказати номер, який ви хочете вибрати, чи сказати «Заклинання», якщо ви не бачите правильне слово в списку.

 • Диктограф.
 • Dragon Naturally Speaking.
 • Перпетуум-Мобиле.


Перпетуум-Мобиле

Продукт, що дозволяє диктувати текст комп'ютеру

В ОС можна налаштувати голосові команди. Для цього на комп'ютері повинна бути встановлена ​​відповідна програма. З нею ви зможете працювати на ПК, лежачи на дивані або розвалившись у кріслі. У вас будуть вільні руки. Якщо мікрофон хороший і вловлює навіть віддалені або тихі звуки, вам не потрібно поруч з ним сидіти. Ви можете одночасно «розмовляти» з комп'ютером і записувати конспект в зошиті, малювати, тримати щось. Та хоч шити і в'язати. З командами взаємодіяти з ПК набагато легше. Для активації деяких подібних утиліт потрібно натискати кнопки на клавіатурі, що не дуже зручно.

Голосове управління комп'ютером

Якщо вам потрібно виправити щось, що ви просто не вводили, ви можете сказати «Вибрати», а потім слово або фразу «неправильно»; якщо це слово, яке з'являється в вашому документі більше одного разу, Дракон показує цифри в тексті, щоб ви могли виправити інші екземпляри.

Ви також можете створити пронумерований або маркований список, додати слова в напівжирний або курсив або підкреслити їх, змінити велику літеру або поставити фраза в цитати. Мені не потрібно було часто зупинятися, коли ви говорите, хоча ви, ймовірно, виявите, що вам потрібен час, щоб ви були повністю комфортно складати вголос, а не на клавіатурі.

Але є і негативні аспекти. Якщо ви випадково скажете слово-команду, відкриється абсолютно не потрібне зараз додаток або оглядач не до місця перейде на якийсь сайт. Чим користуватися і чи користуватися взагалі - вирішувати вам.

Ось і настала весна ... У квітні 2014 го перша альфа версія Дусі з'явилася на форумі 4PDA.

Це досить близько до реального часу, так що більшість користувачів повинні мати можливість говорити в фразах і пропозиціях, а не як слово, і все ще стежити за тим, наскільки точним є розпізнавання. Однак вам потрібно мінімізувати фоновий шум. Якщо є музична гра або люди, що говорять в іншому місці кімнати, або якщо у домашнього вихованця виникає шум, ви, ймовірно, отримаєте набагато більше помилок. І якщо ви не залишилися мікрофон включеним, коли ви розмовляєте, то, що ви отримуєте є особливо абстрактною формою поезії.

І ось, через два роки, Дуся приходить на наші комп'ютери. У вигляді нового проекту під назвою Агрегат!

Ця стаття про те, що таке Агрегат, що він вміє робити і як його отримати.

Найбільш неприємна річ, ймовірно, буде звикати розмовляти з комп'ютером, а не друкувати на клавіатурі. Ви хтось, хто вважає за краще говорити, ніж тип? Недоліком типування є те, що зазвичай це займає більше часу, оскільки більшість людей можуть говорити набагато швидше, ніж вони друкують. Але якщо ви віддаєте перевагу контролювати свій комп'ютер своїм голосом, ви можете це зробити.

І програмне забезпечення, яке дозволяє це, ймовірно, вже на вашому комп'ютері. Це було ще в середині 90-х, і ідея управління вашим комп'ютером вашим голосом була ще досить новою. Для цього технічно все, що вам потрібно, це мікрофон, підключений до вашого комп'ютера. Але в ідеалі вам знадобиться гарнітура.

Що таке Агрегат

Отже, що ж це таке - Агрегат? Як вам уже стало очевидно по нашому невеликому відео і нашому новому сайту, це голосовий асистент для комп'ютера. Це якщо зовсім коротко. Ну а подробиці - далі.

Знайомтеся - Агрегат

Дуся для ПК готувалася вже давно. Дуже давно - з найперших версій. І ось чому наш Агрегат відрізняється від Кортан:

 1. Розуміє російську (та й будь-який інший мову при бажанні)
 2. Працює на будь-якій операційній системі (Windows, Linux, Mac OS X)
 3. Запускається навіть на Raspberry Pi
 4. Легко розширюється за рахунок сторонніх модулів
 5. Гнучко настроюється під ваші вимоги
 6. Має відкритий API для розробників і відкритий вихідний код
 7. Інтегрується з асистентом на Android смартфоні

І так - Агрегат абсолютно безкоштовний!

Що ж він вміє робити?

Агрегат - немов конструктор Lego - збирається з безлічі модулів. Які модулі ви встановите - то і буде вміти робити ваш Агрегат. Схоже на Скрипти в Дусі, чи не так? Тільки модулі Агрегату - це повноцінні мікропрограми, які можуть виконувати будь-які дії на комп'ютері, або навіть управляти віддаленої технікою (включаючи ваш смартфон).

Поки Агрегат тільки в альфа-версії, і на даний момент модулів ще не так багато. Але зовсім скоро їх стане більше! А найголовніший модуль вже створений. Це ...

Інтеграція з Дусею

Альфа-версія Дусі 1.6.0 має функцію віддаленого управління. Саме завдяки їй ви можете відправляти команди на ваш смартфон прямо з вашого комп'ютера. А відповіді прийдуть назад на комп'ютер у вигляді мови і дій в браузері!

Ви можете писати СМС, дзвонити, створювати нагадування, дізнаватися плани, ставити лічильники, слухати новини, виконувати взагалі будь-які команди і скрипти, не беручи в руки телефон! При цьому діалог теж підтримується.

А що ж ще?

Модуль «Диктування» дозволить просто продиктувати будь-який текст, який тут же буде вставлений в поле введення відкритої в даний момент програми.

Наприклад, можна писати пошукові запити у вікні браузера, диктувати текст в текстовому редакторі , Писати повідомлення в месенджерах і багато іншого.

Подивіться на відео, як я просто сказав «Дуся агрегат», коли курсор стояв в поле введення текстового запиту на сайті youtube.com.

Як ним користуватися?

Легко! Так само, як і у Дусі, у Агрегату є способи активації, розпізнавання і синтез мови.

Найпростіший спосіб активувати Агрегат і дати команду - це просто затиснути пару гарячих клавіш на клавіатурі, вимовити команду і відпустити клавіші. При цьому можна робити паузи - Агрегат буде слухати вас, поки ви не відпустите кнопки!

Розпізнавання, синтез і активації - це теж модулі Агрегату, які можуть бути різними

Як він виглядає?

Згадаймо ті славні часи, коли і у Дусі не було ніякого інтерфейсу крім налаштувань.

Для комп'ютерної версії голосового асистента це набагато важливіше. Тому що ви можете користуватися його функціями, не відкриваючи інше додаток, не відволікаючись від поточної роботи. Нічого не займає екран. Агрегат просто слухає вас і виконує команди. Швидко і чітко!

Хочу! Як його встановити?

Зараз Агрегат знаходиться на стадії раннього альфа-тестування. Тому він доступний тільки для ентузіастів і програмістів, які завжди прагнуть опинитися на передньому краї технологій.

Альфа-тестування відкрите. Тобто будь-хто може вступити в спеціальне співтовариство Google+ і відправити заявку на отримання копії свого Агрегату.

У співтоваристві можна задавати будь-які питання і обговорювати їх. Документація по проекту і Керівництво Пользвоателя вже готові в першому варіанті і доступна в репозиторії GitHub. Там же розповідається в подробицях, де скачати модулі, як їх налаштувати і як ними користуватися.

Там же доступні модулі, їх опис та вихідні коди (для тих, хто бажає приєднатися до проекту і стати співавтором першого в світі голосового асистента з відкритим кодом).

Створи свій Агрегат!

Я сподіваюся, що вам сподобається наш новий проект, в якому кожен може взяти участь як співавтор. І ви побачите, що тільки справжня свобода дає необмежені можливості вашій уяві зі створення свого власного голосового асистента під ПК!


«Яка столиця Франції?
Як ним користуватися?
Як він виглядає?
Як його встановити?
«Яка столиця Франції?
Ви хтось, хто вважає за краще говорити, ніж тип?
Що ж він вміє робити?
Схоже на Скрипти в Дусі, чи не так?
А що ж ще?
Як ним користуватися?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью