• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Знайдено спосіб повернути старий дизайн "ВКонтакте"

Розробник під ніком Kesantielu Dasefern створив набір стилів, що дозволяє повернути звичний дизайн "ВКонтакте". Напередодні соціальна мережа повністю перетворилася , Що викликало невдоволення ряду користувачів, включаючи засновника колишнього генерального директора "ВКонтакте" Павла Дурова.

Щоб повернути старий дизайн, слід спочатку встановити браузерні плагін Stylish (доступний для Chrome , Firefox і Opera ). далі потрібно зайти на сайт Userstyles.org і натиснути на зелену кнопку Install with Stylish. Таблиця стилів "Старий дизайн ВК" перезапише CSS-файл і поверне оформлення соцмережі приблизно таким, яким воно було.

За словами розробника, стиль поки ще досить "сирий", однак робота над ним триває. Судячи по лічильнику, таблицю вже скачали понад 20 тисяч осіб. "На жаль, не встиг закінчити стиль до повного переходу ВК, - пише Dasefern, - Увага, це попередня версія, реалізована тільки невелика частина. Містить багато помилок. Скоро буде допрацьована версія".

Абсолютно новий дизайн "ВКонтакте", який не зазнавав радикальних змін з моменту запуску соціальної мережі в жовтні 2006 року, був показаний 1 квітня. У той же день його запустили в тестовому режимі на обмежену аудиторію, а напередодні - відкрили всім користувачам.

Новий дизайн соцмережі розкритикував екс-глава "ВКонтакте" Павло Дуров . За його словами, веб-версія сайту засмічена "візуальним сміттям" і відволікаючими елементами, пофарбована в "похмурий сірий фон", а фокус на контенті втрачений. "Всі перераховані елементи нового дизайну були наосліп скопійовані з Фейсбуку зразка 2012", - визнав Дуров.

Джерело: " Старий дизайн ВК "(Userstyles.org)

Поділіться новиною:

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью