• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Значок інтернет з'єднання в правому. Як прибрати червоний хрестик на значку інтернету

 1. Можливі проблеми в мережевому підключенні
 2. Інтернет працює, а значок підключення з червоним хрестиком
 3. Як повернути значок звуку і інтернету на панель задач
 4. Як повернути значок звуку і мережі на панель задач в Windows XP
 5. Повертаємо зниклу мовну панель


Значок підключення по локальній мережі служить свого роду індикатором, що відображає як раз присутність або відсутність підключення. Ви, напевно, помічали, що коли у вас немає інтернету, то цей значок перекреслений червоним хрестиком.

Зазвичай значок підключення по локальній мережі розташовується на панелі завдань, або ж знаходиться в треї. При наведенні на нього відображається стан підключення, а при натисканні правої або лівої кнопкою миші - провести настройки підключення мережі (такі ж налаштування доступні і в панелі управління).

Тепер давайте безпосередньо перейдемо до вирішення проблеми з пропажею значка підключення по локальній мережі. Раніше на сайті у нас ви могли вже знайти статтю про те,. Так ось, методики рішення і тієї, і іншої задачі абсолютно ідентичні. Але як то кажуть: повторення мати навчання.

І так, щоб значок підключення по локальній мережі на панель задач необхідно:

1. Відкриваємо трею і натискаємо «Налаштувати».

Відкриваємо трею і натискаємо «Налаштувати»


2. Відкриється вікно редагування значків області повідомлення. Натискаємо на «Включити або вимкнути системні значки».3. Це спричинить за собою запуск ще одного вікна "Системні значки", в якому ви побачите список доступних системних значків для Windows 7, а також їх поведінку. Вони можуть бути або вимкненими, або включеними.
Навпаки значка «Мережа» встановіть положення "On".


Потім просто натисніть кнопку "ОК" і можете виходити з усіх відкритих вікон. Значок підключення підключення по локальній мережі знову з'явиться на

1. Можливі проблеми в мережевому підключенні
2. Інтернет працює, а значок підключення з червоним хрестиком

Можливі проблеми в мережевому підключенні

З чого потрібно почати пошук проблеми так це з кабелю. Потрібно переконатися що він справний. Всю лінію Ви звичайно не зможете перевірити, але хоча б побічно перевірити можна. Спробуйте під'єднати до іншої мережевої карти на Вашому комп'ютері, якщо є другий роз'єм або до іншого комп'ютера. Відкрийте мережеві підключення і подивіться чи є підключення, чи йдуть службові пакети.

Або можливо у Вас є роутер, підключіть в будь-який роз'єм Lan, кабель, подивіться з'явилася світлова індикація. Якщо з кабелем все в порядку і підключення до мережі активно, потрібно перевірити налаштування мережі. Для цього вибираємо підключення, переходимо в властивості і перевіряємо настройки протоколу tcpip, в більшості випадків ip адресу і dns-сервер повинні стояти в автоматичному режимі.


Про всяк випадок перезапустити служби DHCP і DNS. Переходимо до Управління комп'ютером, натиснувши Win + X, пункт служби. Знайдіть їх в списку, виділіть службу правою кнопкою миші і виберіть пункт Запустити знову.

Або можна просто запустити Діагностику неполадок, натиснувши правою кнопкою по значку мережевого підключення на робочому столі, система сама виконає пошук несправностей, скидання параметрів адаптера і перезапуск служб.


Перевіряємо мережеву карту шляхом самодіагностики через командний рядок. Наберіть ping 127.0.0.1, так звана петля, потім спробуйте пропінгувати який-небудь ресурс, наприклад Яндекс: ping ya.ru якщо Ви в локальній мережі, то наберіть адресу комп'ютера в мережі, наприклад ping 192.168.0.70 Якщо отримані дані без втрат і помилок йдемо далі.


Буває що підключення нібито активно, а йде постійне скачнообразное підключення-відключення, скоріше не в порядку мережева карта , Замінити. Обнуляємо таблицю маршрутів в командному рядку route -f. Можливо там неправильні записи, частіше через вірусів. Таблиця перезапише в процесі роботи з мережею.

Якщо у Вас інші типи підключень, типу PPPoE, L2TP, PPTP, то варто перевірити настройки цих підключень, логіни, паролі. Бувало що самі провайдери, показували неправильні настройки для підключення до мережі. Видалити і заново перебудувати підключення.

Давно вже не зустрічав щоб антивіруси блокували мережу самі по собі, була така проблема в якийсь версії антивіруса, проте примусово завжди можна заборонити використання мережі. У цьому випадку з'єднання з мережею буде активно, але антивірус або брандмауер блокуватиме мережу. Слід відключити або дозволити використання мережі.

З усіх цих проблем можна виключати проблеми у провайдера, навіть якщо за всіма видимими ознаками начебто мережа працює. Мережа це складна структура, містить безліч налаштувань і служб. Наприклад якщо раптом служба DNS, перестає працювати і не можете зайти на сайт, то знаючи його ip-адреса, все одно його можна відвідати.

Інтернет працює, а значок підключення з червоним хрестиком

І перейдемо до головної проблеми, відображення червоного хрестика на панелі завдань у індикатора мережевого підключення.

Дана проблема спостерігається в деяких комп'ютерах в декількома мережевими підключеннями. Бездротовим і підключенням по локальній мережі. Зазвичай комп'ютер підключений до інтернету по wi-fi, а локальна мережа в цей момент недоступна і в панелі відображається ця недоступна мережу. Незрозуміло що це глюк системи або проблема в драйверах. Усував видаленням всіх мережевих драйверів підключень в диспетчері пристроїв.


Потім оновлював конфігурацію обладнання, система визначала мережеве обладнання, по можливості встановлювала його.


Для оставшевого підключення (зазвичай бездротового), скачував драйвер на сайті виробника. Якщо використовуєте Driver pack, відзначте галочками тільки відсутнє обладнання. Якщо драйвер не знайдений або не встановився, то прямо на сайт виробника шукати свою модель. Іноді виробники роблять підставу. Пишуть що на ноутбук може бути встановлена ​​бездротова мережева картка від приблизно п'яти виробників і доводиться їх все качати і по черзі встановлювати, поки не запрацює. Тому що по id обладнання не завжди можна точно встановити виробника.

Останнім часом, при серфінгу інтернету я часто зустрічав в коментарях або а спеціалізованих сайтах, такі питання як: пропала мовна панель, значки звуку і інтернету, як повернути. Давайте розглянемо, що може бути причиною зникнення цих іконок.

В першу чергу-це людський фактор. Під час налаштування системи, десь не там прибрали галочку або випадково видалили саму іконку. Другим варіантом може бути, поява на комп'ютері вірусів. Але, ці випадки зустрічаються не так часто. У разі якщо Ви впевнені, що причиною всьому є вірус, можете перевірити Ваш комп'ютер за допомогою безкоштовної програми Dr.Web Cruit.

Але, давайте повернемося до того, як відновити зниклу мовну панель і іконки.

Як повернути значок звуку і інтернету на панель задач

Першим розглянемо, як повернути значки звуку і інтернету в Windows 7. Для цього входимо в «Панель управління» -> «».

Тут, навпаки іконок «Мережа» і «Гучність» повинен стояти стежить параметр «Показати значок повідомлення».


Тут, навпаки іконок «Мережа» і «Гучність» повинен стояти стежить параметр «Показати значок повідомлення»

Але, якщо Ви не знайшли в цій області потрібних пунктів, тоді переходимо до наступної налаштування натиснувши на «Включити або вимкнути системні значки».


Але, якщо Ви не знайшли в цій області потрібних пунктів, тоді переходимо до наступної налаштування натиснувши на «Включити або вимкнути системні значки»

Відкриється вікно в якому навпроти потрібних значків (Гучність, Мережа) виставляємо параметр «Вкл.».


»

Зберігши настройки значок звуку і інтернету повернеться на панель задач.

Як повернути значок звуку і мережі на панель задач в Windows XP

У ХР, ці іконки повертаються окремо, в різних настройках. Наприклад, для відображення мережі також входимо в «Панель управління» -> «Мережеві підключення» і тут відкрити властивості «Підключення по локальній мережі».


І в нижній частині вікна відзначаємо галочкою поле «При підключення вивести значок в області повідомлень».

Для звуку відкриваємо пункт «Звуки і аудіопристрої», де також відзначаємо галочкою «Відображати значок на панелі завдань».

Повертаємо зниклу мовну панель

Для Windows XP переходимо за наступним шляхом: «Панель управління» -> «» -> «Мова» -> «Детальніше».

«Мовна панель» -> відзначаємо «Показувати мовну панель на робочому столі».

У Windows 7 шлях схожий «Панель управління» -> «Мова і регіональні стандарти» -> «Змінити розкладку клавіатури ...».

Вкладка «Мовна панел ь» -> «Закріпити в панелі завдань». Після чого зникла мовна панель повинна, повернуться на своє місце.

Пройшовши всі ці дії, Ви можете перевірити з'явилися значки чи ні. Якщо Ви відзначили все вірно то іконки обов'язково повинні з'явиться. Але якщо вище описані рекомендації Вам не допомогли і мовна панель яка пропала не з`явилася, тоді залишайте свої коментарі, спробуємо знайти разом вирішення проблеми.

Як можна вивести на робочий стіл значок інтернету?

Відповідь майстра:

Будь-який користувач ПК напевно знає, що на робочому столі екрану монітора зазвичай розташовані ярлики найбільш затребуваних татом і додатків. При досить частому зверненні до мережі, набагато ефективніше і раціональніше розташувати значок інтернету на робочому столі. Так вам не доведеться даремно витрачати час на пошук потрібної інформації в папці, де ви спочатку розмістили цей значок.

Кількість значків на робочому столі визначається завданнями, які ви перед собою ставите. Може знадобитися розміщення як одне, так і двох значків. При автоматичному з'єднання інтернету з системою, на робочому столі досить одного ярлика браузера. У тому випадку, якщо користувач сам здійснює вхід в інтернет, необхідно додати ще один значок. Це ярлик, який призначений для підключення до мережі.

Для підключення до мережі безпосередньо з робочого столу, потрібно вибрати команду «Пуск». Можна скористатися клавішею "Windows" і в меню вибрати опцію «Мережеве оточення». Відкриється папка. Зверніть увагу на ліву частину вікна, на якій розташована панель типових задач. Виберіть пункт «Показати мережні підключення». Можливо, панель не буде відображатися на екрані. В цьому випадку зверніться до меню «Сервис», зайдіть в «Властивості папки» і позначте за допомогою маркера рядок «Відображення списку типових завдань в папці». Вона розташовується в групі «Завдання» на вкладці «Загальні». Усе. Залишилося застосувати отримані настройки.

Як тільки на екрані монітора з'являться всі мережеві підключення, знайдіть потрібний вам значок і клацніть по ньому за допомогою правої клавіші мишки. У контекстному меню в підменю «Робочий стіл (створити ярлик)» виберіть команду «Відправити». Є ще один варіант: за допомогою курсору вибрати потрібний значок підключення і, утримуючи його лівою кнопкою миші, перетягнути на робочий стіл.

Щоб розмістити на робочому столі ярлик браузера (програми, яка допомагає вам працювати в інтернеті), поступите аналогічним чином. Зайдіть в директорію, в якій встановлений браузер. Шлях для проходження найчастіше виглядає наступним чином: «Мій комп'ютер», потім диск з системою "Program Files" і папка з «ім'ям» браузера. Виберіть файл для запуску - "IEXPLORE.exe, firefox.exe". Проробіть з ним все ті ж дії, які були описані вище.

При бажанні, ви зможете розташувати значки браузера і входу в мережу на панелі швидкого запуску праворуч від кнопки «Пуск». Скористайтеся допомогою мишки. «Зачепите» курсором потрібний вам значок і, утримуючи ліву кнопку мишки в натиснутому стані, перетягніть його в область панелі швидкого запуску, розташованої на панелі завдань. Якщо на панелі недостатньо місця, зніміть позначку маркером з рядка «Закріпити панель завдань», клікнувши по ній правою клавішею мишки. Налаштуйте розмір до потрібного і закріпіть отриману панель задач.

Як можна вивести на робочий стіл значок інтернету?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью