• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Змушуємо iPhone завантажити більше 100 мб. Обхід мобільних обмежень

 1. iPhone: качаємо додатки перевищують 100 Мб
 2. Обхід обмеження завантаження в подкасті

тільки навчився  встановлювати додатки  в iPhone і тут же зіткнувся з проблемою - справа в тому, що при використанні  мобільного LTE  інтернету (або  3G  ) Існують певні обмеження на скачування файлів
тільки навчився встановлювати додатки в iPhone і тут же зіткнувся з проблемою - справа в тому, що при використанні мобільного LTE інтернету (або 3G ) Існують певні обмеження на скачування файлів. Відповідно при спробі завантажити гру з App Store (або подкаст) перевищують 100 мегабайт, за коштами стільникових даних, iPad або iPhone просить підключитися до мережі Wi-Fi, і виводить на дисплей повідомлення:

Розмір цього об'єкта перевищує 100 МБ. Для завантаження «Sky Force 2014» потрібне підключення до мережі Wi-Fi (якщо для даного контенту недоступна Інкрементальний завантаження).

Причому цей ліміт (або обмеження, кому як зручніше) поширюється лише на стандартні програми iOS. Наприклад, встановлений в iPhone файловий менеджер подібних примх не видає.

iPhone: качаємо додатки перевищують 100 Мб

Цей спосіб обходу ліміту успішно випробуваний на iPhone 7 c iOS 10.3.2

 1. Включивши Стільникові дані в налаштуваннях Стільникового зв'язку, запускаємо App Store і шукаємо програму або гру понад 100 Мб, намагаємося Завантажити або Купити
 2. iPhone видає повідомлення про обмеження в зв'язку з перевищеним розміром файлу, тиснемо - ОК
 3. У Настройках або в пункті управління включаємо - Авіарежім
 4. Заходимо в настройки дати і часу і ставимо дату - 1 апреля 2017
 5. Продовжуючи знаходиться в авіарежіме, вимикаємо iPhone і знову включаємо його.
 6. Вимикаємо Авіарежім і про чудо додаток початок скачиваться, процес завантаження спостерігаємо на одному з робочих столів.
 7. Повертаємо дату в даний час, а то перестане працювати App Store і користуємося додатком.

Для володарів новіших прошивок, спосіб описаний вище може не спрацювати, тому ми завантажили в новий Айфон 150 мегабайт використовуючи - новий метод обходу .

Обхід обмеження завантаження в подкасті

При спробі завантажити нову музичну добірку (або ін.) З додатка подкасти (Використовуючи інтернет стільникового оператора) користувач iPhone теж стикається з питанням - Як скачати подкаст більш вагою 100 Мб? Адже і тут нас розкривають інформацію:

Об'єкт більше 100 МБ. Для завантаження «Artem Dmitriev aka CHILL - Best of CHILL Winter 2016 Special Mix» підключіться до мережі Wi-Fi або використовуйте iTunes на комп'ютері.

Не, ну звичайно можна сходити додому, включити комп'ютер з iTunes і накачати гігабайти подкастів, або скористатися точкою доступу Wi-Fi, але в століття мобільних технологій (особливо з безлімітним моб. інтернетом) включати комп вже влом, а точки доступу поблизу немає. Тому ми трохи копаємося і ділимося обхідними шляхами. Завантажити файл більше 100 мегабайт в подкасті Айфона теж поки можна:

 • Запускаємо подкасти, проходимо у вкладку Пошук (1) і в пошуку пишемо назву подкаст-каналу (2), ми у себе пишемо - Chill і тиснемо кнопку Пошук (Search)
 • Заходимо в наш канал Chill (3) і доглядаємо подкаст, як тільки ви визначитеся, витягуйте Пункт управління, включайте Авіарежім (4), прибирайте Пункт управління і натискайте значок хмари зі стрілкою (5)
 • Тепер запускайте Налаштування - Основні - Дата і час - ставимо дату: 8 березня 2017 р
 • Вимикаємо і включаємо iPhone
 • Відключаємо Авіарежім, заходимо в Подкасти, тиснемо розділ Невоспр. і в самому верху бачимо як завантажується ваш подкаст перевищує 100 Мб.
 • Після завантажень виставляйте коректну дату і час, а то познайомитеся ось з такою - помилкою

Сьогодні у нас вийшло завантажити два файли перевищують 100 Mb в iPhone, без допомоги комп'ютера і Wi-Fi
Сьогодні у нас вийшло завантажити два файли перевищують 100 Mb в iPhone, без допомоги комп'ютера і Wi-Fi. Гру ми завантажували з магазину App Store, аудіомареріали з програми Подкасти. Всім вдалих завантажень!

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью