• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Зміна місця автоматичної установки програм в Windows

Розповімо про процес зміни шляху автоматичної установки програм з системного диска на будь-який інший, наприклад, з "C: \ Program Files" на "D: \ Встановлені програми". Даний спосіб працює в Windows XP, Windows 7 і Windows 8 .

При розбивці жорсткого диска часто ті, хто проводять цю програмну операцію, забувають про те, що часи маловимогливих Windows ХР, мінімалістичний програм і казуальних ігор давно пішли в минуле. Windows 7 , Windows 8 і Windows 8.1 , Професійні програмні пакети і ресурсомісткі масштабні ігри від іменитих розробників вимагають місця на системному диску куди більше, ніж якихось 3-5 Гб, яких ще кілька років тому було цілком достатньо для повноцінної роботи з ПК.

Грунтовно вирішити цю проблему можна шляхом нової переразбівкі жорсткого диска - потрібно урвати певну кількість гігабайт від несистемних розділів диска і передати їх системному. Але це серйозна операція, що вимагає певних навичок в роботі, і навряд чи всім користувачам під силу зробити це самостійно. Більш того, при недолугої переразбівке диска встановлена ​​операційна система може злетіти і настане необхідність в її установці заново. Так що таку процедуру краще довірити досвідченим користувачам.

Але якщо системний диск комп'ютера вже переповнений, самостійно вирішити цю проблему можна, просто встановлюючи гри і програми на інший диск - несистемний, де є вдосталь простору. Оскільки всі програми та ігри за замовчуванням встановлюються на диск C, як правило, в папку "Program Files", змінити її на папку, розташовану на несистемно диску, можна, вибравши інший, відповідний шлях в процесі інсталяції - наприклад, "D: \ Встановлені програми \ Папка установки конкретної програми ". А щоб кожен раз при установці черговий програми або гри вручну не описує свій шлях установки, каталог автоматичної інсталяції можна змінити - наприклад, з диска С на диск D.

Щоб змінити шлях автоматичної установки програм та ігор буде потрібно внести в реєстр Windows деякі зміни.

Щоб потрапити в редактор системного реєстру Windows 7 необхідно в пошуковий рядок ввести "regedit" і перейти в редактор реєстру. У Windows ХР потрібно вибрати команду "Виконати" з меню "Пуск" і ввести "regedit" в її поле.

користувачі Windows 8 можуть скористатися пошуком, які з'являтимуться при наведенні покажчика мишки на кути правого боку екрану, і ввести "regedit" в поле пошукової форми.

Відкриється вікно системного редактора, і тут, в масі каталогів необхідно відшукати потрібний, щоб внести заплановані настройки. Йдемо по такому шляху:

"HKEY_LOCAL_MACHINE" - "SOFTWARE" - "Microsoft" - "Windows" - "CurrentVersion"

Потрібний каталог знайдений, далі необхідно в правій частині редактора реєстру подвійним кліком відкрити параметр "ProgramFilesDir" або "ProgramFilesDir (x86)" - це і є запис для автоматичної установки програм та ігор на той чи інший диск комп'ютера. І в більшості випадків за замовчуванням тут стоїть класичний варіант значення - "C: \ Program Files".

Перш ніж встановити нове значення для автоматичної установки програм та ігор на несистемний диск, необхідно на цьому диску створити окрему папку, яка буде таким собі аналогом "Program Files". Її не обов'язково називати "Program Files 2", це може бути будь-яка назва, аби ніхто сторонній, у якого є доступ до комп'ютера, не подумав, що там зберігаються непотрібні файли і не видалив цю папку.

Отже, якщо папка для установки програм та ігор на несистемний диск вже створена, залишилося тільки змінити значення параметра "ProgramFilesDir". Потрібно прибрати існуючий варіант - "C: \ Program Files" - і ввести новий, наприклад, "D: \ Встановлені програми". Зроблені зміни, природно, потрібно зберегти - тисніть "ОК".

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью