• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Живий робочий стіл - це реально

Робочий стіл - картинка, яку протягом дня ми бачимо сотні разів

Робочий стіл - картинка, яку протягом дня ми бачимо сотні разів. Тому в статті поговоримо про те, як зі статичної, обридлої картинки на робочий стіл зробити прекрасний анімований живий куточок. Тепер кожне перемикання між вікнами програм, буде супроводжуватися прекрасним анімованим шоу. Уявіть, можна не покидаючи робоче місце, кілька хвилин поспостерігати за звичками дельфінів, або згорнути на половину робоче вікно і споглядати по краях - океан і пливуть практично живі дельфіни ... Давайте змінимо звичне робоче місце на анімований шматочок природи.

За замовчуванням  на робочий стіл  можна поставити тільки картинку (шпалери) За замовчуванням на робочий стіл можна поставити тільки картинку (шпалери). А для того щоб розширити стандартні можливості робочого столу і ставити на нього анімовані заставки, нам знадобитися спеціальна програма (Завантажити можете трохи нижче). Програма надає прекрасну можливість модернізувати робочий стіл і ставити на нього найрізноманітніші анімації.

Але мушу Вас попередити, для того щоб у вас була анімована заставка на робочому столі, комп'ютер повинен бути не дуже старим, оскільки програмою знадобитися досить багато ресурсів. Якщо у вас «старий корч» - від анімованого робочого столу доведеться відмовитися, інакше працювати на ньому буде дуже важко.

Встановити програму дуже легко, і налаштовувати практично нічого не потрібно. Анімація на робочому столі помітно змінить робоче місце і Вам буде набагато приємніше працювати з таким анімаційним робочим столом. Успіхів вам!

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью