• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Живі шпалери для планшета і телефону Андроїд

 1. Де завантажити живі шпалери для Андроїд
 2. Google Wallpapers
 3. Backdrops
 4. Muzei
 5. DeviantArt
 6. Топ-5 найкрасивіших живих шпалер
 7. Шпалери Titanic 3D Pro для Андроїд-планшетів
 8. Real Zen Garden
 9. Живі шпалери Real Space 3d
 10. Динамічні шпалери 3D Tornado для Андроїд
 11. Заставка Silhouette Live
 12. Живі шпалери Fantasy World 3D на телефон
 13. Заставка Rome 3D Live
 14. Андроїд-шпалери Still Life 3D

Привабливі, яскраві шпалери на домашньому екрані - оптимальний спосіб зробити телефон впізнаваним і ефектним для себе, друзів і чужих очей.

Ясна річ, що кожен android-телефон йде з набором стандартних шпалер - і ви легко можете їх поміняти, персоналізувати на свій смак. У той же час, серед штатних варіантів деколи складно знайти щось підходяще, що б радувало око користувача гаджета. І неважливо, це планшет або смартфон з маленьким екраном.

Де завантажити живі шпалери для Андроїд

Пропонуємо полазити на інших сайтах, пошукати ефектні картинки, шпалери та заставки. Ось список програм, які відображають круті живі шпалери на робочому столі:

 1. Google Wallpapers
 2. Backdrops
 3. Muzei
 4. DeviantArt

Google Wallpapers

Гугл не так давно почали перейматися тим, щоб надати сервіс по завантаженню живих шпалер на мобільні пристрої. З цієї причини в Google Play з'явився додаток Wallpapers - надає доступ до колекцій шпалер. Правда, спочатку працювало воно тільки на Google Pixel, але зараз додаток стрімко набирає обертів і є для всіх девайсів - Samsung Galaxy, Fly, HTC, Lenovo і інших.

Через додаток Google Wallpapers ви легко можете завантажити гарні шпалери на телефон, вибрати будь-яку заставку, відповідні шпалери на домашній екран, в будь-якому дозволі і пропорціях. В архіві присутні абсолютно різні жанри - авто, космос, архітектура, природа, тварини та інші.

В Google Wallpapers можна створити мікс, що складається з різних зображень і категорій, щоб на екрані кожен раз відображалися різні шпалери. Крім домашнього екрану, картинка може відображатися на екрані блокування.

Якість зображень - на висоті, відверте сміття тут ви не знайдете.

Завантажити додаток Google Wallpapers

Backdrops

Backdrops - додаток для колекціонування інтерактивних шпалер і кастомізації робочого столу телефону. У цьому додатку ви знайдете сотні, тисячі якісних шпалер для Андроїд, які створені як художниками, дизайнерами, так і простими користувачами.

У Backdrops є функція випадкового показу шпалер, так що кожен день екран телефону буде демонструвати різні картинки. Правда, як нескладно відзначити, якість зображень дуже різниться, і в Backdrops є невеликий, але все ж ризик напоротися на щось не дуже гарне.

Втім, якщо якісно безкоштовної колекції не влаштовує - придбайте платну версію Backdrops. У преміум безліч цікавих шпалер, які пройшли ценз на якість. Тут безумовно є що вибрати.

завантажити Backdrops

Muzei

Muzei сподобається тим, хто хотів би змінювати живі шпалери на телефоні (або шпалери на робочому столі) регулярно. В даному додатку можна налаштувати ротацію по хвилинах. Якщо поточні шпалери не сподобалися - тисніть на стрілку або переключіться на більш підходящий варіант.

Ще одна фішка Muzei - доступ до плагінів. Завдяки їм, ви можете змінювати відображення шпалер і заставок, додаючи унікальні ефекти, написи та інше.

Третій момент - через Muzei можна завантажити велику кількість авторських збірок, швидко отримати відразу вибірку ретельно відібраних шпалер, відфільтрованих за якістю.

Завантажити Muzei Live Wallpaper

DeviantArt

Спільнота DeviantArt є одним з найбільших мережевих сховищ всілякого арту. Тут ви знайдете безліч авторських дизайнерських шпалер на телефон, заставок, красивих картинок на будь-який найвибагливіший смак. Багато користувачів Андроїд заходять на DeviantArt, щоб знайти підходящі картинки. Так ось, з даними додатком необхідність заходити на сайт і завантажити вручну відпала - вибирати шпалери можна безпосередньо через мобільний додаток.

Чи варто говорити, що на сервері DeviantArt розміщені тисячі унікальних шпалер для Андроїд - головне, вміти шукати і знати, що - хоча б приблизно - вам потрібно.

Завантажити додаток DeviantArt

Топ-5 найкрасивіших живих шпалер

У цієї цікавої добірці ви дізнаєтеся про те, як завантажити і встановити кращі живі шпалери на ОС Андроїд і Робочий стіл - безкоштовно або за символічну оплату.

Живі шпалери для робочого столу - в мобільному виконанні - вперше були представлені на телефонах і планшетах Андроїд. Лише пізніше компанія Apple повторила цю ідею для мобільних гаджетів на платформі iOS. Однак розробники з компанії Apple пішли далі і створили в своїх шпалерах ефект паралакс - тобто, ефект "оживання" шпалер на робочому столі телефону під час його руху. Втім, сьогодні мова піде все ж про те, як і де завантажити гарні, інтерактивні шпалери на платформу Андроїд. Поїхали!

Шпалери Titanic 3D Pro для Андроїд-планшетів

Додаток Titanic 3D Pro: шпалери на андроїд Де завантажити шпалери Завантажити шпалери на андроїд Розробник Ruslan Sokolovsky Версія платформи Андроїд 2.2> Кількість скачувань 1 000-5 000

Красиве додаток для зміни шпалер вашого смартфона на базі Android. На красивою заставці розташований затонулий Титанік, навколо нього плавають батискафи і красиві рибки. Затонулий корабель безмовно лежить на дні, забутий і нікому не потрібний, а камери подають картинку заставки з різних ракурсів. Скачування програми Titanic 3D Pro на робочий стіл планшета платне, на даний момент вартість цих динамічних шпалер для власників становить символічні 52 руб.

Привабливі, яскраві шпалери на домашньому екрані - оптимальний спосіб зробити телефон впізнаваним і ефектним для себе, друзів і чужих очей

Живі шпалери Titanic 3D Pro для Android

Real Zen Garden

Ці живі шпалери зображують на стартовому екрані Андроїда нічний японський сад з красивими ліхтариками. З землі йде пара, з дерев красиво падає листя, літають світлячки. Графіка динамічною андроїд-заставки Real Zen Garden виконана на вищому рівні, причому дані живі шпалери для Андроїд можна викачати абсолютно безкоштовно. Автор шпалер на Андроїд детально зобразив на тлі все дрібниці: літаючих на далекому тлі птахів, переливання світлом від літаючих світлячків, клуби пара від землі.

Автор шпалер на Андроїд детально зобразив на тлі все дрібниці: літаючих на далекому тлі птахів, переливання світлом від літаючих світлячків, клуби пара від землі

Інтерактивна заставка на планшет - Real Zen Garden

Завантажити живі шпалери на андроїд

Живі шпалери Real Space 3d

Живі шпалери для робочого столу Андроїд переносять нас далеко в космос на територію космічної станції. Заставка Real Space 3D відображає Землю, Місяць і різні метеорити. На задньому фоні видно зірки і галактики - дуже красиві шпалери. Щоб розглянути всі пам'ятки додатки, в настройках змінюються ракурси огляду з декількох камер. Якщо вам подобаються космічні теми - обов'язково скачайте живі шпалери для Андроїд. На місце Місяця можна поставити різні супутники інших планет, так само змінюються і планети замість Землі. Ціна android-додатки для заміни стандартного фону на живі шпалери становить 36 рублів.

Ціна android-додатки для заміни стандартного фону на живі шпалери становить 36 рублів

Real Space 3d - космічні сцени на екрані Андроїда

Завантажити живі шпалери для андроїд

Динамічні шпалери 3D Tornado для Андроїд

Заставка для Андроїда 3D Tornado показує реалістичний смерч, який рухається по землі. На дальньому плані темне небо і блискавки. У даних шпалер багато різних налаштувань: змінюється задній фон, колір торнадо, є функція вогняного урагану. Дотиком по смерчу можна його прискорити, змінити напрямок щодо горизонту. У додатку 3D Tornado також змінюється колір неба, на робочий стіл мобільного пристрою додається фон міста, змінюється колір піднімається пилу з землі. Вартість скачування на телефон Android становить 55 рублів.

Вартість скачування на телефон Android становить 55 рублів

3D Tornado - створюємо торнадо на екрані смартфона

Шпалери на планшет скачати безкоштовно можна за посиланням в таблиці.

Заставка Silhouette Live

Додаток Заставка Silhouette Live Посилання на скачування Завантажити шпалери Silhouette Live на телефон Розробник Kittehface Software Версія платформи Андроїд 2.1> Кількість скачувань 50,000 - 100,000

Красиві живі шпалери для Андроїда, на яких зображений яскравий захід з налаштованим елементами. Вітер хитає дерева, жене хмари. Замість дерев можна встановити вітряки, які також дуже красиво виглядають. Сила вітру можна змінити в додатку Silhouette Live. Змінюється колір хмар, сонце робиться яскраво-червоним або блідо-жовтим.

Silhouette Live - заставка у вигляді заходу

Живі шпалери Fantasy World 3D на телефон

Жива тема для Андроїд Fantasy World представляє собою фантастичний світ з літаючими в повітрі спорудами, водоспадами і птахами. Шпалери виконані з чудовою майстерністю і якістю графіки. Є різні світлові ефекти, стікає вода по скелях, а споруди з'єднані між собою ліанами. Обрана настройка: cinematic camera дозволяє облетіти і побачити все споруди фантастичного міста. За чудовими пейзажами можна спостерігати дуже довго, насолоджуючись гарною якістю - що особливо приємно робити на планшеті з встановленими тривимірними живими шпалерами від Fantasy World.

За чудовими пейзажами можна спостерігати дуже довго, насолоджуючись гарною якістю - що особливо приємно робити на планшеті з встановленими тривимірними живими шпалерами від Fantasy World

Fantasy World 3D - живі шпалери Android у вигляді фантастичних сцен

Деякі спецефекти на тлі заставки можна прибрати, щоб заставка швидше працювала на пристроях зі слабкими параметрами: прибираються птиці, світлові ефекти.

Завантажити живі шпалери на планшет можна за ціною 60р, перейшовши за посиланням в таблиці.

Заставка Rome 3D Live

Дуже якісні і красиві шпалери Rome 3D Live відображають старовинні будівлі, вітер колише прапори, на задньому фоні літають птахи. Камера наближається до всіх елементів будівель, відображаючи деталі: колони, статуї, все елементи можна розглянути. Додаток містить велику кількість налаштувань кута огляду камер. У параметрах можна вибрати 10 різних ракурсів відображення обстановки Стародавнього Риму. Спецефекти також частково прибираються, щоб додаток без проблем працювало на пристроях слабкої потужності.

Спецефекти також частково прибираються, щоб додаток без проблем працювало на пристроях слабкої потужності

Заставка Rome 3D Live

Шпалери доступні для скачування за посиланням вище, їх вартість для установки на Андроїд становить 77 рублів.

Андроїд-шпалери Still Life 3D

На інтерактивній заставці Still Life відображені апетитні страви і продукти: соковиті фрукти, золотистий хліб, а також пляшки і бочонки. Головна особливість цих шпалер в можливості поміняти фон, всі продукти можна прибрати і вибрати у вигляді декорації книгу і свічку. В одному додатку цілих 3 різновиди живих шпалер. На третій динамічною темі шпалер Still Life 3D теж відображено стіл з фруктами тільки вже в іншій обстановці. У користувача є можливість поміняти ракурс камери, вибравши повний огляд всіх елементів або зафіксувати камеру в певному положенні.

У користувача є можливість поміняти ракурс камери, вибравши повний огляд всіх елементів або зафіксувати камеру в певному положенні

Still Life 3D - "смачна" заставка для Андроїд

Живі шпалери доступні для скачування за посиланням (див. Таблицю вище) практично для всіх версій Андроїд, в оптимальному вирішенні для планшетів і смартфонів. В даний момент завантажити шпалери на телефон можна безкоштовно.

Резюме. В огляді нами були представлені кращі живі шпалери на телефон для ОС Андроїд, в яких розробники приділили увагу всіх дрібниць. Щоб знайти ще більше тим, рекомендується відслідковувати нові роботи вподобаних авторів, щоб завчасно оновити живі теми на Андроїд.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью