• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Zillya! - Firewall: особливості використання

Фаєрвол - це апаратне або програмне рішення, яке дозволяє захистити користувача ПК від деяких шкідливих програм або атак хакерів. Фаєрвол також називають брандмауер, але різниця полягає лише в назві. Принцип роботи фаервола в тому, щоб перевіряти пакети інформації, що надходять з мережі на комп'ютер, і при необхідності блокувати їх або пропускати далі. Як апаратного фаервола може служити роутер, до якого підключені комп'ютери домашньої або робочої мережі. Однак максимальний захист досягається шляхом програмного фаервола.

Як він працює

При виявленні нового підключення до мережі, фаєрвол дає запит, до якої саме мережі підключений комп'ютер - до домашньої, робочої або ж до громадської. При виборі варіанту, блокуються певні служби та порти комп'ютера. Робиться це з метою блокування якомога більшого числа вразливостей операційної системи. При цьому, такі дії, не заважають роботі необхідних програм, які користувач може використовувати залежно від мережі, до якої підключений.

При цьому, такі дії, не заважають роботі необхідних програм, які користувач може використовувати залежно від мережі, до якої підключений

У деяких випадках, власники персональних комп'ютерів відключають firewall, обумовлюючи це тим, що він заважає коректній роботі деяких програм. Але, якщо не використовувати для захисту brandmauer, багато служб, для яких спочатку відкриті порти в операційній системі, можуть стати лазівкою для хакерів , Так як комп'ютери, підключені до мережі Інтернет, при вимкненому брандмауер, в основному, заражаються шкідливим ПЗ протягом 2-5 хвилин. Відкриття портів для передачі даних можна порівняти з дверима, через які мережеві служби комп'ютера пропускають команди з локальної мережі або мережі Інтернет. Цим можуть скористатися хакери. Тому, бажано якомога менше залишати відкритих портів. Це обумовлено також багатьма уразливими в програмному забезпеченні користувача. Програма, яка чекає вхідного підключення з мережі, має можливість підключитися до віддаленої службі навіть у тому випадку, коли вхідні підключення заборонені. Фаєрвол відстежує такі запити на підключення і просто їх блокує.

Для коректної роботи, brandmauer повинен бути налаштований правильним чином. Під час налаштування брандмауер Ви можете вибрати безліч правил, за якими буде відбуватися певний тип трафіку, аж до вибору сервера, через який зможете дозволяти отримання або відправлення даних. Вбудовані в операційну систему брандмауер, не завжди мають зручний інтерфейс налаштувань. Тому з'явилося безліч альтернатив, які надають антивірусні компанії в якості окремого продукту або вбудованих в комплект систем для захисту від шкідливого ПЗ.

Слід пам'ятати, що найбільша ступінь захисту ПК досягається при використанні коштів для захисту від шкідливого ПО: антивіруса і брандмауер, який є, по суті, фаєрволом. Тільки використання всіх компонентів може гарантувати гідний захист Ваших особистих даних. Однак, як у випадку, як з антивірусом, так і з фаєрволом, одночасна робота декількох копій програмного забезпечення неприпустима. В іншому випадку можливе некоректне оброблення блокування портів і функціонування обох фаєрволів порушиться. Винятком є ​​маршрутизатор з вбудованим брандмауер.

Зручність firewall полягає також в можливості вести журнал здійснювати підключення до мережі, що дасть повну картину використання інтернет трафіку. Після перегляду журналу, фахівець або сам користувач зможе побачити всі запити, що надійшли з мережі або виходять від комп'ютера, і при необхідності дізнатися, з якої адреси була здійснена хакерська атака або підозріла мережева активність.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью