• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Зейськие Вести Сьогодні

Параметри статті Опублікована 04.12.2012 18:40 Останнє оновлення 31.10.2013 17:53

ЧЕРЕЗ Гилюй МОЖНА ДВАДЦАТІТОННІКАМ

Розпорядженням голови Зейского району з 3 грудня рух по льодовій переправі через Гилюй допускається на автомобілях загальною вагою до 20 тонн. Таке рішення прийнято після чергового проміру льоду в районі переправи.

ЧАСТИНА Амурської ПІЛЬГОВИКІВ втратить підтримку ДЕРЖАВИ

З нового року частина амурських пільговиків позбудеться соціальної підтримки держави. В Амурській області прийнятий закон, за яким ветерани праці, військової служби, почесні донори та інші категорії громадян перестануть отримувати субсидії на оплату житлово-комунальних послуг, якщо їх пенсії в півтора рази вище прожиткового мінімуму.

ВІДБУЛИСЯ ПУБЛІЧНІ СЛУХАННЯ

30 листопада відбулися публічні слухання по формуванню бюджету міста на 2013-2015 роки. Перед присутніми виступили голова адміністрації міста, керівник відділу економіки та розвитку міста, начальник фінансового управління.

Голова міської адміністрації і начальник фінуправління підкреслили, що бюджет наступних років буде носити соціальну спрямованість.

Після закінчення громадського заходу було ухвалено резолюцію.

Детальніше про минулі публічних слуханнях читайте в одному з наступних номерів «ЗВ».

ГЕРОЯМ ВІТЧИЗНИ ПРИСВЯЧУЄТЬСЯ

Воїнам-землякам, учасникам бойових дій на острові Даманском, в Афганістані і на Північному Кавказі, присвячується виставка «Від Даманський до Осетії», яка відкриється 7 грудня о Зейском краєзнавчому музеї.

Виставка приурочена до пам'ятної дати - Дня Героїв Вітчизни, який наша країна відзначає з 2007 року 9 грудня. У цей день вшановують не лише героїв Росії і Радянського Союзу, а й тих, хто проявив хоробрість на полі бою, і громадянську мужність.

КІНЕЦЬ СВІТУ НЕ НАСТУПИТ

Кінець світу в грудні точно не настане: живіть довго і щасливо. 21 грудня 2012 року не стане кінцем для людства, проте в цей день настане чергове зимове сонцестояння, відзначають вчені з американського космічного відомства NASA. Вчені впевнені, що древні майя взагалі не передбачали настання кінця світу: «Час не кінчається тільки тому, що висить на вашій кухні календар завершується 31 грудня. Так і календар майя не закінчується 21 грудня 2012 року. Ця дата є останньою в тривалому періоді системи обчислення часу майя, проте потім у них починається новий цикл - так само, як і ви повісите на стіну новий календар 1 січня ".

(За повідомленнями кор. «ЗВ»).

Детальніше

Параметри статті Опублікована 04.12.2012 18:34 Останнє оновлення 31.10.2013 17:53 Warning: getimagesize (https://www.zvportal.ru/images/stories/_2012/4-12-2012/2 (1) .jpg ): failed to open stream: HTTP request failed! HTTP / 1.0 400 Bad request in /home/virtwww/w_zvportal-ru_18003516/http/plugins/content/smartresizer/smartresizer.php on line 598

СПОЧАТКУ БУЛО ОГОЛОШЕННЯ СПОЧАТКУ БУЛО ОГОЛОШЕННЯ

Десь в середині листопада на будинках селища Тимчасового з'явилися листки з роздрукованим на ксероксі дозволом на будівництво "антенно-щоглового споруди". Із змісту надрукованого там випливало, що адміністрація міста видала дозвіл Благовіщенській фірмі ВАТ "Вимпел-Комунікації" на установку "споруди" в районі дама № 45, розташованого на вулиці Будівельній. Облюбоване місце знаходилося на майданчику біля виробничо-торгового комплексу "Пінгвін". За словами підприємця Марії Панової, саме на цьому місці планувалося будівництво дитячого ігрового майданчика, але в середині листопада пригнали бурову машину.

З'явилися в безпосередній близькості від будинку свердловини стали тим самим каталізатором, який змусив людей написати колективний лист до мерії, вийти на вулицю і вимагати від міської влади пояснень. Влада і представники компанії порозумілися, але присутніх аргументи не влаштували.

Детальніше

Параметри статті Опублікована 04.12.2012 18:30 Останнє оновлення 31.10.2013 17:53

Марія ЮРЧЕНКО запитує: «У районній газеті (« ЗВ »№ 127 від 25 жовтня) написали, що лікар ультразвукової діагностики Зейської центральної лікарні Тетяна Мельникова отримала лондонський сертифікат і тепер може проводити перший скринінг вагітних Марія ЮРЧЕНКО запитує: «У районній газеті (« ЗВ »№ 127 від 25 жовтня) написали, що лікар ультразвукової діагностики Зейської центральної лікарні Тетяна Мельникова отримала лондонський сертифікат і тепер може проводити перший скринінг вагітних. Але у нас спочатку хваляться, а коли це буде впроваджено, незрозуміло. Моїх онучок, наприклад, посилають в Благовєщенськ на ультразвукову діагностику. Так де ж обстеження в Зеє? Все є: фахівець, апарат УЗД. Тільки не для всіх? Поясніть, будь ласка: це ще в планах, і коли ми дочекаємося цього обстеження в своєму місті? ».

Детальніше

Параметри статті Опублікована 04.12.2012 18:29 Останнє оновлення 31.10.2013 17:53

«У будівлі колишнього УС-108 ось вже півмісяця не працює абонентський відділ з прийому плати за користування електроенергією, - повідомив читач" ЗВ ". Написано, що закритий з технічних причин. Що це за причини і відкриється він коли-небудь? »

На запитання нашого читача ми попросили відповісти керівника Зейского відділення «Амуренергосбита» Володимира КЕДО.

- Абонентський відділ, який розташовується в будівлі УС-108, закритий через хворобу оператора, - пояснив Володимир Сергійович. - Оскільки робота пов'язана з обігом грошових коштів і має свої специфічні особливості, взяти на місце хворого працівника випадкову людину ми не можемо. Сподіваюся, що скоро оператор видужає і займе своє робоче місце.

Ми розуміємо, що у жителів селища Світлого виникли проблеми з оплатою і приносимо їм свої вибачення. Але потрібно нагадати, що внести плату за світло можна і через термінали.

Детальніше

Параметри статті Опублікована 04.12.2012 18:28 Останнє оновлення 31.10.2013 17:53

В Зеє стало традиційним щорічне проведення театралізованої конкурсної програми «Міні-Міс» серед вихованок дитячих садків міста.

В цьому році в конкурсі беруть участь сім найобдарованіших дівчаток, які пройшли три відбіркові тури, які відбулися в дитячих садах, ДК «Енергетик» і в творчому об'єк-єднання «Дарування». І тепер конкурсантки готові боротися за головний титул «Міні-Міс« Сонечко-2012 ». Головне завдання маленьких «одаренишей» - показати себе у всій красі. А для цього потрібно: перше - захоплююче розповісти про себе, друге - виконати пісню, третє - виконати театралізоване завдання і, нарешті, четверте - виконати танець.

Детальніше

Параметри статті Опублікована 04.12.2012 18:26 Останнє оновлення 31.10.2013 17:53

Допомога при оплаті початкового внеску за іпотечний кредит працівникам державних або муніципальних установ

Відповідно до постанови уряду Амур¬ской області від 12.10.2012 № 576 «Про внесення змін до постанови уряду Амурської області від 23.01.2012 № 19» внесено зміни до Положення про надання працівникам державних або муніципальних установ, що фінансуються за рахунок коштів обласного чи місцевих бюджетів, соціальних виплат на оплату початкового внеску при отриманні іпотечного кредиту, а також про надання додаткової соціальної виплати при народженні (усиновленні) одного або декількох дітей на погашу ня частини іпотечного кредиту.

Детальніше

Параметри статті Опублікована 04.12.2012 18:24 Останнє оновлення 31.10.2013 17:53

19 листопада житель нашого міста Ігор Білий зробив благородний вчинок, який залишився майже ніким не поміченим, а я хочу, щоб про нього дізналися в нашому місті і районі.

У цей день він приїжджим родичам дружини поїхав показати наше місто. Під'їхали до церкви, а потім вирушили вздовж берега Зеї в сторону річкового порту. І коли вони наблизились до причальної стінки, то побачили хлопчика років семи, який розмахував руками і кликав на допомогу. Ігор зупинив машину, а коли підійшов ближче, то побачив, що в річці борсаються дві дівчинки років по 13. Він скинув з себе верхній одяг і кинувся в крижану воду. Одну дитину витягнув Ігор, а інший зміг вибратися сам.

Детальніше

Так де ж обстеження в Зеє?
Тільки не для всіх?
Поясніть, будь ласка: це ще в планах, і коли ми дочекаємося цього обстеження в своєму місті?
Що це за причини і відкриється він коли-небудь?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью