• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Завантажити Instagram для iPhone, iPad і iPod Touch в стилі iOS 7

Одне з найпопулярніших мобільних додатків - Instagram , Нарешті отримало новий дизайн. Тепер зовнішній вигляд програми для iPhone, iPad і iPod Touch відповідає «плоскому» дизайну iOS 7 і виглядає більш сучасно, в порівнянні з попередніми версіями.

В остання час, розробники масово почали оновлювати свої додатки, причому основні зміни зачіпають, в першу чергу, зовнішній вигляд ігор, програм і сервісів В остання час, розробники масово почали оновлювати свої додатки, причому основні зміни зачіпають, в першу чергу, зовнішній вигляд ігор, програм і сервісів. Дійсно, принципово нова версія платформи iOS 7, яка вже встановлена більш ніж на 200 мільйонів iГаджетов, змушує творців додатків йти в ногу з часом - свої мобільні версії вже оновили FaceBook і Twitter, готуються до істотного редизайну Вконтакте , WhatsApp і інші.
Що стосується Instagram, то розробники повністю переробили і стилізували під «плоский» дизайн шрифти, кольори, піктограми, розміщення елементів і т.д. Додаток однозначно стало виглядати краще - більш витончено і сучасно. Єдиним значущим елементом, який не зазнав особливих змін, залишилася фірмова іконка Instagram - розробники лише злегка «підточили» кути зображення відповідно до нових вимог App Store.

Таким чином, версія Instagram 4.2 для iOS стала черговим оновленням популярного сервісу для обміну фотографіями і відеозаписами в цьому році. Нагадаємо, що раніше розробники реалізували можливість завантаження коротких відеороликів «А-ля Vine», а також дозволили імпортувати контент в найбільшу соціальну мережу СНД - Вконтакте.

Завантажити Instagram для iPhone, iPad і iPod Touch (App Store) .

Дивіться також:

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью