• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Завантажити Adobe Photoshop CC 2018 безкоштовно російською мовою 64-bit

 1. Часті питання і відповіді по установці Photoshop 2018

Нижче за інструкцією ми будемо завантажувати офіційний Adobe Photoshop CC 2018 і активувати його до повної версії (прибирати пробний період назавжди).

Нижче за інструкцією ми будемо завантажувати офіційний Adobe Photoshop CC 2018 і активувати його до повної версії (прибирати пробний період назавжди)


Вважається одним з кращих редакторів 2016 2017 і 2018 років і поширюється за допомогою менеджера завантажень, або викачується архівом по прямій офіційної посиланням.

Важливо! Уже з'явилася 2019 версія, але активатора до неї ще немає, та й дуже багато хто скаржиться на помилки в процесі роботи, тому ставимо 2018 збірку, яка практично ідентична.

Будемо качати і встановлювати пробну (демо) версію офіційного Фотошопа, а потім відключати пробний період. Головне - строго дотримуватися порядку виконання інструкції і ніякої відсебеньок 🙂

Отже, як завантажити Фотошоп СС 2018 російською мовою безкоштовно 64 bit і 32 біт версії, поїхали:

 1. Переходимо по, натискаємо на посилання з Фотошоп своєї битности, почнеться завантаження. (Який битности 32 або 64 ваша система можна дізнатися нижче).
 2. Після завантаження архіву zip розпаковуємо правим кліком миші - Витягти (розпакувати). На диску повинно бути більше 10 Гб вільного місця.
 3. Заходимо в розпаковану папку і запускаємо файл Set-up.exe від імені адміністратора (правий клік миші на файлі).
 4. Відкриється вікно реєстрації в Adobe ID (отримати аккаунт), вбийте всі дані і вкажіть складний пароль з великими і маленькими літерами, наприклад: Uysy2Uio92QW. Якщо запропонують ввести номер телефону, то натисніть Пропустити.
 5. Розпочнеться установка Adobe Photoshop CC 2018 автоматично, якщо немає - натисніть Демо. Коли установка закінчиться, а вона може йти довго близько 30 хвилин, кнопка Демо стане синьою - натискайте. Редактор відкриється і здасться пробний період - Підтвердіть (продовжити пробний період).
 6. ЗАКРИВАЄМО Photoshop! Відкриваємо каталог на комп'ютері: C: \ Program Files \ Adobe \ Adobe Photoshop CC 2018 і перейменовуємо amtlib.dll, наприклад в: amtlib (старий) .dll
 7. Качаємо (якщо ви з України см. Часті питання в кінці статті) з аналогічними файлами dll. Розпаковуємо архів будь-куди на комп'ютер. Пароль до архіву: 111
 8. Якщо у вас Windows 32-бітна, значить і файл з папки розпакованого архіву копіюємо 32-бітний і вставляємо в папку, де перейменовували оригінальний на кроці №6. Для 64-біт системи відповідно також - 64-бітний файл в той же каталог.
 9. Запускаємо програму через звичайний значок, який повинен бути на робочому столі або в Пуск-е. Все повинно працювати.

Все вийшло? Не забудьте залишити відгук і поділитися в соц мережах нижче. Мені буде приємно 🙂

Залишилися питання? Не соромтеся і задавайте їх у коментарях нижче.

Часті питання і відповіді по установці Photoshop 2018

 • Який битности моя система Windows?
 • Правий клік миші на Пуск-е - Система - Тип системи.

 • Якщо завантажилася 2019 версія, що робити?
 • Видалити через Cloud, закрити його, натиснувши на значку вихід справа внизу екрану монітора. Потім по інструкції вище встановити 2018 версію.

 • Друзі і товариші з України, а також ті, хто не може завантажити архів з причини блокування!
 • Завантажте та запустіть браузер Опера, натисніть Меню - Створити конфіденційне вікно, натисніть на значок VPN - Включити. (Значок VPN знаходиться поруч із позначкою Оновити.)

  Ура! Тепер архів можна завантажити і далі робити все по інструкції! Вперед і з піснею: «Розцвітали яблуні і груші, попливли тумани над річкою. Виходила на берег Катюша, на високий берег на крутий. Виходила на берег Катюша, на високий берег на крутий ».

 • Якщо ви вказали «лівий» E-mail і не можете підтвердити його, тому що вікно програми не пускає далі. вичитав тут і зробив більш зрозуміло:
 • - Закрийте Cloud (правий клік - Вихід) там де час і дата.
  - Далі диск С, папка з вашого облікового запису, і \ AppData \ Local \ Adobe \ (якщо в облікового запису немає каталогу AppData, вона просто прихована, включите відображення прихованих папок і файлів: зверху в цьому ж вікні Вид-Параметри, вкладка Вид , перегортаємо до кінця і пункт Показати приховані ...).
  - В \ AppData \ Local \ Adobe \ змініть назву OOBE на 123_OOBE (якщо перейменувати не виходить: затисніть клавіші Ctrl + Alt + Delete і виберіть Диспетчер завдань. Потім вкладка Процеси і знайдіть Creative Cloud або просто Cloud і завершите його правим кліком). Спробуйте змінить ім'я каталогу ще раз.
  - Видаліть каталог AAMUpdater.
  - Запустіть Cloud. Повинно з'явитися вікно з новою реєстрацією.

 • Пробний період, як і раніше відображається.
 • Якщо він показується в Cloud - нічого страшного. Головне, щоб не відображався в самому Фотошопі при запуску, а якщо відображається, то значить не в ту папку вставили скачаний файл.

 • Мені потрібно встановити Adobe Photoshop CC 2018 російською або англійською мовою. Як це зробити?
 • Якщо потрібна англійська мова з будь-якого іншого, то перейдіть в каталог C: \ Program Files \ Adobe \ Adobe Photoshop CC 2018 \ Locales \ ru_RU \ Support Files і перейменуйте файл tw10428_Photoshop_ru_RU в будь-яку назву.

  Для отримання іншої мови інструкція нижче.
  Щоб перевірити на якій мові «Клуда» встановить Фотошоп, необхідно перед інсталяцією і натисканням кнопки Демо, вибрати меню (значок шестерінки або палички зверху справа) і в Настройках знайти мову інтерфейсу додатків (або щось з цим пов'язане). І після вибору потрібного провести установку. Якщо ви вже встановили Photoshop ні з тією мовою, то в першу чергу перевірте наявність потрібної мови в налаштуваннях самого Photoshop, або встановлювати його, вибравши в Cloud потрібний.

 • Помилка пам'яті RAM: Потрібно ціле число в діапазоні від 96 до 8
 • Пуск - Виконати, написати regedit і натиснути Enter або ОК, відкрити HKEY_CURRENT_USER \ Software \ Adobe \ Photoshop \ 120.0 (номер в кінці може бути інший). Натиснути правою кнопкою миші на порожньому місці вікна праворуч і вибрати Додати параметр DWORD 32 біта, підписати «OverridePhysicalMemoryMB», потім привласнити параметр значення «16384» (16384 - кількість вашої оперативної пам'яті, Гб множимо на 1024). 16 Гб = 16384. 8Гб = 8192. І т.д.

Все вийшло?
Якщо завантажилася 2019 версія, що робити?
Як це зробити?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью