• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Завантажити розширення для браузерів Хрома (Android Chrome) і плагіни для Firefox

 1. Розширення для браузера Chrome
 2. Як встановлювати розширення
 3. 1. Google Mail Checker Plus
 4. 2. AdBlock
 5. 3. Session Manager
 6. 4. Google Translate
 7. 5. Google Dictionary
 8. 6. RSS Subscription Extension
 9. 7. IE Tab
 10. 8. Xmarks
 11. 9. VK Checker
 12. 10. Chromed Bird
 13. Firefox
 14. 1. AdBlock Plus
 15. 2. Firebug
 16. 3. MinimizeToTray
 17. 4. SeoQuake
 18. 5. FlashGot
 19. 6. NoScript
 20. 7. FoxTab
 21. 8. Stylish

Навряд чи досвідчені інтернетчики були б задоволені можливостями свого мобільного браузера Chrome , Або просто "Хром".

Давно відомо, що ці самі інтернет-навігатори здатні на набагато більшу, ніж вкладають у них розробники. Для цього призначені розширення, плагіни (англ. Extensions). Вони можуть називатися інакше: модулі, аддони ...

Як би там не було, скачати їхможна, як правило, абсолютно безкоштовно, вони легко встановлюються і значно розширюють можливості мобільного Хрома. А можна взагалі скачати всі плагіни для chrome андроїд і зробити з нього функціональний комбайн :)

Таким чином, за допомогою розширень можна з легкістю «наростити» функціональність практично будь-якого інтернет-браузера , Який підтримує таку можливість. Не потрібно завантажувати многомегабайтние дистрибутиви для того, щоб отримати непотрібний функціонал (це слабке місце багатьох програм). Спробуємо уважно озирнутися на всі боки і знайти дуже корисні та цікаві модулі для браузерів Chrome і Firefox.

Розширення для браузера Chrome

Розширення для Chromeбилі введені зовсім недавно, в кінці минулого року. Спочатку їх можна було встановлювати неофіційно, в dev-версії, призначеної для розробників, за допомогою опції "--enable-extensions". У четвертій версії Chrome, на щастя, все стало на свої місця. За офіційними даними, є близько 1.5 тис. Розширень для цього браузера. Власне, за посиланням ви скачаєте найсвіжішу версію мобільного застосування на свій телефон.

Завантажити Хром на Андроїд

Як встановлювати розширення

Розширення для Chrome мають формат crx. Якщо завантажити файл в такого типу через браузер, з'явиться вікно із запитом: встановити розширення чи ні? Переглянути доступні розширення можна, ввівши в адресному рядку chrome: // extensions / або через пункт меню «Розширення». Налаштування розширень доступна через пункт «Налаштування». А перейшовши в режим розробника (відповідна кнопка на сторінці розширень), можна встановити розширення з файлу, що зберігається на комп'ютері. Як правило, після установки значки розширень відображаються на панелі браузера. На відміну від Firefox, після установки розширень не потрібно перезавантажувати браузер.

1. Google Mail Checker Plus

Дуже просте, але зручне розширення для Chrome, призначення якого - стежити за вхідними листами на Gmail.com. Судячи з назви розширення, інші поштові сервіси не підтримуються. Кількість листів відображається внизу іконки. Що цікаво, в Google Mail Checker Plus можна управляти кореспонденцією, не заходячи на сайт Gmail.com. Перерахуємо ці дії: позначати листи як спам, переміщати в архів, видаляти листи і відзначати як прочитані. Крім цього плагіна, під Chrome є декілька схожих, але менш функціональних розширень, наприклад Send from Gmail або Google Mail Checker (без приставки Plus).

2. AdBlock

Розширення додає в Chrome функції, аналогічні розширенню AdBlock в Firefox. Воно дозволяє різати рекламу. Можна встановлювати глобальні і призначені для користувача фільтри, підписуватися на оновлення «чорних списків» реклами.

На додачу до AdBlock можна використовувати розширення AdThwart і Flashblock.

3. Session Manager

Менеджер сесій, який дозволяє швидко зберігати списки відкритих вкладок, формувати певні набори вкладок для подальшого відкриття. Працювати з розширенням Session Manager просто і дуже наочно. Просто відкрийте ті сторінки, які потрібно зберегти в сесію, потім клацніть по значку розширення. З'явиться список відкритих вкладок і напис Save session. Залишається придумати назву сесії і натиснути кнопку Save. Будь-яку вкладку дозволяється перейменувати або видалити з сесії. Зберігши сесію, можна спокійно закрити браузер, а потім відновити сесію. Для Session Manager знайшлася альтернатива - Bookmark All Tabs. Принцип роботи розширення дещо простіше - створення однієї закладки для декількох вкладок.

4. Google Translate

Інтеграція з відомим і, мабуть, самим якісним сервісом перекладів від Google. Незважаючи на те, що якість машинного перекладу не вселяє довіри і часом перекладач видає всілякі перли, користь Google Translate можна заперечувати. Для правильної роботи розширення Google Translate спочатку потрібно вибрати напрямок перекладу. Надалі будь-яку сторінку можна переводити за все одним кліком миші. Зауважимо, що в останній dev-версії Chrome панель перекладу Google Translate доступна спочатку. Невідомо тільки, чи вийде вона з розряду експериментальних.

Завантажити найкращі мобільні перекладачі для Андроїд

5. Google Dictionary

Ще одне розширення для перекладу, на цей раз не суцільного тексту, а готельних слів. Таким чином, при вивченні іноземної мови, можна звернутися до словника від Google. Практично кожне слово буде забезпечено прикладами, транскрипцією, іноді звуковим супроводом. Все по аналогії з контекстними словниками начебто TranslateIt! (Www.translateit.ru). Ви наводите курсор на незнайоме слово, клацає мишею - і відображається його переклад у вигляді підказки.

6. RSS Subscription Extension

Користувачі Chrome досі чекають, коли ж в програмі з'явиться вбудований RSS-клієнт. У той час як в Firefox, Opera і інших браузерах даний інструмент вже присутня. RSS Subscription Extension виправляє упущення. За допомогою цього розширення можна перенаправити підписку в RSS-агрегатори, такі як Google Reader, My Yahoo !, Bloglines. RSS Subscription Extension самостійно знаходить RSS-, Atom- річний на сторінці і звичний значок підписки в адресному рядку. Розширення примітно ще і тим, що ви можете самостійно задати ім'я каналу і визначити його в потрібний каталог агрегатора.

7. IE Tab

На жаль, навіть у 2010 році розробники не в силах передбачити всі дрібниці, і деякі сайти не відкриваються в певних браузерах. Слабкою ланкою найчастіше буває Internet Explorer 6 або Opera. З Chrome таке теж трапляється. Іноді приховані можливості Chrome приємно дивують. Є розширення під назвою IE Tab, яке перемикає движок Chrome в режим емуляції Internet Explorer. Тому для підстраховки його можна встановити. Варто тільки натиснути на іконку розширення - і режим емуляції буде доступний в новій вкладці. Для веб-розробників розширення IE Tab теж може послужити хорошу службу, адже в режимі рендеринга IE можна тестувати сайти на сумісність.

8. Xmarks

Безперечно, незручно зберігати закладки на численних системах, у різних операційних системах. Хоча в Chrome є вбудована, базова синхронізація закладок, її можна вдосконалити. У цьому нам допоможе додаток Xmarks. Воно дозволяє синхронізувати збережені закладки між комп'ютерами і популярними браузерами. Так, можна встановити Xmarks для браузерів Firefox, Safari і IE, для яких є однойменні доповнення. Згодом можна не тільки синхронізувати їх, але і робити резервні копії всіх закладок. Попереджаємо, що плагін не завжди працює стабільно, можливі помилки при синхронізації.

Читайте, як відкрити закриту вкладку в браузері Chrome .

9. VK Checker

Як би ми там не думали, але Вконтакте та інші соціальні сервіси вже міцно увійшли в побут, також як і email, і icq ... Список можна продовжити. Вже написано багато програм для vkontakte.ru, які дозволяють не заходячи на сайт дізнатися, скільки повідомлень прийшло, хто надіслав запрошення в групи, додав фотографію. Функція VK Checker - показувати кількість оновлень розділів при натисканні на піктограму розширення. Погодьтеся, що час можна заощадити суттєво. Особливо, зважаючи на те, з якою силою затягують людей соцмережі. Крім VK Checker, є й інші розширення для відстеження оновлень. Причому не тільки для Vkontakte, у чому б переконайтеся нижче по тексту.

Клієнт ВК для Android

10. Chromed Bird

Ще одне «інтеграційне» розширення, але на цей раз для Twitter'а. Встановивши Chromed Bird і авторизувавшись в системі, у вашому розпорядженні з'явиться досить зручна панель зі звичними вкладками. Звичними, зрозуміло, для тих, хто знайомий і хоча б один раз користувався Twitter'ом. Крихітне розширення трохи більше 200 Кб містить ще й повноцінні настройки. Загалом, такий собі перехідний варіант між веб-інтерфейсом Twitter.com та програмою Twhirl (www.twhirl.org). *** Ми підібрали розширення, покладаючись на свій смак, намагаючись виділити найбільш універсальні і популярні. Наступного разу розглянемо по десятці обраних представників під браузери Opera і Internet Explorer 8. Наостанок - порада. Читач повинен розуміти, що не всі доповнення однаково корисні. Деякі розширення ( «сирі», неоптимізовані, неякісні) можуть істотно знизити продуктивність браузера. Тому завжди і відразу вимикатимете модулі і деінсталюйте їх.

Firefox

Firefox потрібно визнати браузером-рекордсменом за кількістю підтримуваних розширень. Компанія Mozilla пішла по правильному шляху, знявши з розробки браузер з такою ж назвою - Mozilla, який, швидше за все, ніколи не став би популярним. У 2004 році ми отримали браузер Firefox з куди меншою функціональністю, ніж слід було очікувати. Але підкуповував розмір дистрибутива (близько 5 Мб) і лаконічність - нічого зайвого. Користувачі схвалили вихід Firefox, а розширення стали з'являтися на диво швидко. Зараз налічується близько 15 тис. Додатків. Тому не тільки популярний браузер, а й відмінний інструмент для виконання різноманітних задач у Всесвітній мережі. У чому ви переконаєтеся самі, ознайомившись з розширеннями.

Де знайти доповнення? https://addons.mozilla.org/ru/firefox. Додатки для Firefox встановлюються через меню Інструменти - Додатки, вкладка Розширення.

Можна також піти іншим шляхом: відкрити файл розширення через меню Файл - Відкрити файл. Налаштування розширення, якщо вони передбачені, доступні при натисканні однойменної кнопки «Налаштування». Найпростіше зайти на сайт з розширеннями для Firefox і на сторінці з плагіном натиснути кнопку «Додати в Firefox». Після встановлення розширення з'явиться пропозиція перезавантажити браузер. Не відмовляйтеся.

1. AdBlock Plus

Театр починається з вішалки, а сайт, найчастіше, з реклами. Відключивши рекламні модулі, ви збільшите швидкість завантаження сторінок і, що вдвічі приємніше, позбавите себе від інформаційного сміття.

AdBlock Plus - це «резалка» банерів, яка вміє практично безпомилково визначати рекламу за розміром і за спеціальними списками. Можна блокувати не тільки окремі блоки, зображення, флеш-модулі, а й банерні мережі, які не на жарт завантажують браузер. «Чорні списки» постійно оновлюються, на них можна підписатися. Також списки можна редагувати на свій розсуд: щось вирішувати, додавши в білий список, а щось забороняти, віднісши в чорний. У зв'язці з AdBlock Plus буде не зайвим використовувати розширення Flashblock. Воно не просто приховує flash, але також замінює його кнопкою включення / вимикання вмісту блоку.

2. Firebug

Firebug

Браузер Firefox знаходиться на озброєнні у багатьох веб-розробників тому, що для нього можна встановити чудовий відладчик під назвою Firebug. Firebug є зручною панель з вкладками, яку можна відкрити або закривати в будь-який момент. В панелі Firebug можна аналізувати і редагувати вміст веб-сторінки в реальному часі. Це стосується і структури сторінки, і її стильового оформлення, скриптів. На додаток до Firebug можна встановити додаткові модулі, які розширюють можливості відладчика. За описом звертайтеся на сайт http://getfirebug.com/downloads/. Як доповнення до Firebug ми радимо встановити розширення Web Developer, що додає функції валідації (перевірка сторінок на помилки), зміни дозволу і т. П. На сайті http://getfirebug.com/ розширення Firebug є і для Chrome. До речі кажучи, деякі функції відладчика вже спочатку закладені в цьому браузері

3. MinimizeToTray

Часом Firefox забирає 100 і більше мегабайт оперативної пам'яті. Нескладно здогадатися, що холодний запуск браузера займе досить багато часу, особливо якщо Firefox оснащений усілякими розширеннями. Відкривається і закривається він дуже часто, а відновлення з області повідомлень зробить доступ більш оперативним. Плагін MinimizeToTray дозволяє ховати Firefox в область повідомлень. Для користувачів XP і Vista плагін виявиться корисним, та й в Seven область повідомлень ніхто не відміняв. Хоча, треба думати, з появою Windows 7 і її концепцією управління вікнами «корисність» розширення зменшилася. Для тих, хто ще не в курсі: в «Сімці» вікна спочатку згортаються в панель швидкого запуску.

4. SeoQuake

Власник будь-якого сайту повинен бути обізнаний в тому, наскільки популярний його сайт: які позиції він займає в пошукових системах, авторитетність, проіндексованості та інше. Якщо займатися просуванням ресурсу, цю інформацію і зовсім соромно не знати. Якщо ви займаєтеся SEO-оптимізацією і навіть якщо ви не просуваєте свої сайти, SeoQuake виявиться корисним інструментом. Плагін додає в браузер панель з характеристиками сайту. Це PR, Alexa, і ін. Рейтинги пошукових систем, число проіндексованих сторінок, наявність в каталогах, кількість посилань зовнішніх і внутрішніх. Подібних лічильників в налаштуваннях SeoQuake чимало, їх можна з легкістю відключати і включати. Для отримання характеристики ТІЦ від Яндекс можна встановити одну із спеціальних надбудов. Розташування панелі також налаштовується таким чином, щоб вона не заважала при навігації по сторінкам.

5. FlashGot

Одне зі слабких ланок браузера Firefox - менеджер завантаження. Ні, він не такий уже й поганий, але іноді може поводитися непередбачувано: наприклад, раптово зупинити закачування десь посередині і далі не рухатися. FlashGot - плагін для інтеграції з програмами-завантажувачами. При натисканні на посилання для скачування передається в програму, а не у вбудований завантажувач. Працює FlashGot з Download Master, FlashGet, FreshDownload і декількома десятками інших додатків. Підтримуються завантажувачі декількох операційних систем. Для інтеграції FlashGot з контекстним меню браузера потрібно зайти в налаштування розширення, вказати назву менеджера завантажень і поставити галочку напроти опцію «Показати в контекстному меню».

У порівнянні зі штатною інтеграцією з боку download-менеджера, розширення дозволяє на свій розсуд налаштувати пункти контекстного меню. Ще одна корисна функція FlashGot - перетворення тексту, що починається з http: // і інших протоколів, в посилання.

6. NoScript

Модуль NoScript блокує завантаження скриптів з інших доменів, які не належать сайту. Сюди входять і банерні мережі, і потенційно небезпечні скрипти, і просто дані, які на 99% не належать до тієї інформації, яку ви хочете бачити на сторінці. Вікно налаштувань NoScript виглядає переконливо. Але, з огляду на, що розширення локалізовано і все опції самі за себе говорять, поставити обмеження завантаження скриптів буде нескладно. Настійно рекомендуємо встановити NoScript, окремо або в зв'язці з AdBlock.

7. FoxTab

FoxTab привертає увагу не стільки функціональністю, скільки цікавою реалізацією. Це розширення додає в Firefox псевдо-тривимірну панель. Вона складається з трьох вкладок: MY TOP SITES - швидкий доступ до вибраних сайтом. Закладки відображаються у вигляді ескізів, т. Е. Зменшених копій сторінок. В принципі, ця панель перейняла можливості і Opera, і Chrome і Safari, але по інтерфейсу ближче до останнього. RECENTLY CLOSED - недавно закриті сторінки. Трапляється так, що сторінка з необхідною інформацією закрита, але адреса сайту запам'ятати не встигли. В такому випадку можна звернутися до даній вкладці. OPENED TABS - відкриті вкладки, розташовані в тривимірному вимірюванні. Можна навіть вибирати теми і кут відображення. Навряд чи такий спосіб перемикання зручніше звичайного, але візуально, звичайно ж, ефектніше. Працює розширення швидко і, за нашими спостереженнями, чи не пригальмовує систему. Правда, готуйтеся до того, що Firefox буде забирати у системи близько 100 Мб ОЗУ. Краса вимагає жертв…

8. Stylish

На сайті http://userstyles.org/ надано величезну кількість скриптів для зміни зовнішнього оформлення сайтів, від Gmail.com до Vkontakte.ru. Установка скриптів в різних браузерах дуже відрізняється. У випадку з Firefox, досить встановити розширення Stylish. Тепер, для того, щоб змінити оформлення певного сайту, потрібно зайти на сторінку зі стилем і натиснути кнопку Install with Stylish.

Далі з'являється діалогове віконце з опціями попереднього перегляду і редагування стилю.

Далі з'являється діалогове віконце з опціями попереднього перегляду і редагування стилю

І, все-таки, принадність Stylish в тому, що з його допомогою можна створювати власні стилі.

Якщо завантажити файл в такого типу через браузер, з'явиться вікно із запитом: встановити розширення чи ні?
Де знайти доповнення?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью