• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Завантажити Opera Mini, Opera Mini скачати безкоштовно

 1. Opera Mini - стандарт мобільного браузера
 2. архітектура
 3. інтерфейс
 4. Отже, кому підходить Opera Mini 5?

Opera Mini зараз є найпопулярнішим в світі браузером для мобільних пристроїв. П'яте покоління Opera Mini значно наблизилося за можливостями до десктопних варіанту Opera, що дозволяє користувачам з комфортом подорожувати по Інтернет з телефону.

Поточний стабільний реліз: 7.0.3
Підтримувані ОС: J2ME, Windows Mobile 5.0-6.5, Android, iPhone OS.
Движок: Presto.
Модулі: немає.
Скіни: немає.
Ліцензія: Пропрієтарна.

Opera Mini - стандарт мобільного браузера

У кожного з нас є мобільний телефон. Він уже давно перетворився в звичний засіб зв'язку, без якого неможливе існування сучасної людини. Більшість користувачів мобільних телефонів використовують їх тільки для дзвінків і відправки SMS-повідомлень.

Тим часом, сучасний телефон - це мобільний термінал, який дозволяє не тільки дзвонити або відправляти повідомлення, а й майже повноцінно використовувати доступ в Інтернет. Молоді люди знають, що набагато вигідніше і зручніше відправляти повідомлення через мережі ICQ або Jabber - економія в такому випадку досягає 98% відсотків. Для цього потрібно просто встановити відповідний Мессенжер.

Для перегляду веб-сторінок в будь-якому телефоні, як правило, вже є браузер. Він вбудований в прошивку і часто являє собою досить жалюгідне видовище. Часто такий браузер розрахований лише на WAP-сторінки і не дозволяє переглядати повноцінні сайти, доступні по протоколу http.

Часто такий браузер розрахований лише на WAP-сторінки і не дозволяє переглядати повноцінні сайти, доступні по протоколу http

Звідси цілком зрозуміло, чому більшість користувачів встановлюють на свій телефон сторонній браузер, створений з використанням технології Java. Наприклад, такий, як Opera Mini. Opera Mini - це браузер, який не тільки дозволяє переглядати повноцінні HTML-сторінки, але і значно економить дорогий мобільний трафік. Як це відбувається? Розповімо далі.

архітектура

Opera Mini здатна працювати на телефонах, що підтримують як профіль Java MIDP 2.0, так і більш старі профілі, наприклад, MIDP 1.0. Поточна версія - Opera Mini 5 - займає всього 222 кілобайт в пам'яті комп'ютера, але при цьому може надати досить багатий функціонал.

Поточна версія - Opera Mini 5 - займає всього 222 кілобайт в пам'яті комп'ютера, але при цьому може надати досить багатий функціонал

Розширення функціональних можливостей мобільного браузера вдалося домогтися за рахунок виносу частини функціоналу на віддалений сервер.

По суті, робота Opera Mini побудована по клієнт-серверної технології, в якій браузеру в телефоні дістається роль «тонкого» клієнта. Все, що потрібно від «клієнта» в такому випадку - передавати запити користувача на сервер і отримувати з сервера оптимізовані сторінки, які можуть відобразитися на екрані телефону.

Тим часом, з точки зору користувача, Opera Mini є практично повноцінним браузер з усіма можливостями, звичними в «великих» побратимів.

інтерфейс

Інтерфейс браузера, безумовно, припаде до смаку більшості користувачів. Opera Mini має підтримку вкладок, так що можна переглядати одну сторінку, а інша в цій час буде довантажувати в фоновому режимі. Крім того, власники набрали популярність сенсорних телефонів також можуть використовувати даний браузер. Для того, щоб подорожувати по Web - їм достатньо пальців.

В основному вікні Opera Mini користувачеві доступні:

 • адресний рядок;
 • рядок пошуку;
 • мобільний аналог Speed ​​Dial c 9 зменшеними картинками улюблених сайтів.

Крім того, в нижній частині екрана розташовані кнопки навігації, кнопка створення нової вкладки і зміни поточних вкладок, а також меню налаштувань. Вкладка автоматично ховається, для того, щоб не заважати перегляду сайту, але при необхідності може бути легко викликана на панель.

Вкладка автоматично ховається, для того, щоб не заважати перегляду сайту, але при необхідності може бути легко викликана на панель

У стандартному режимі роботи при завантаженні сайту, користувач бачить його зменшену версію. Для збільшення необхідної частини сайту потрібно просто натиснути курсором в необхідному місці. Потім, потрібно повернутися до відображення всього сайту і вибрати нове місце. Або подорожувати по збільшеній версії за допомогою курсору.

Або подорожувати по збільшеній версії за допомогою курсору

Важливим досягненням програмістів норвезької компанії є поява в останньому поколінні Opera Mini многооконного інтерфейсу. Користувач може як сам створити нову вкладку, так і відкрити в ній посилання з поточної сторінки. Це дуже зручно, особливо на повільних з'єднаннях: поки ви читаєте сторінку, наступна подгружается в фоновому режимі. У мобільному браузері Opera користувачеві доступна не тільки можливість запам'ятовування браузером паролів, але навіть і сервіс Opera Link. Opera Link - це можливість синхронізації налаштувань між різними версіями Opera на комп'ютерах, мобільних телефонах і інших пристроях через сервери компанії.

Opera Link - це можливість синхронізації налаштувань між різними версіями Opera на комп'ютерах, мобільних телефонах і інших пристроях через сервери компанії

Зручною особливістю Opera Mini є підтримка «Гарячих клавіш». Для реалізації хоткеев програмістам компанії довелося використовувати цифрові клавіші, «грати» (#) і «зірочку» (*). Команди структуровані таки чином, що основні функції браузера викликаються через «грати», а управління вкладками і серфінг проводиться через «зірочку».

Наведемо короткий список гарячих клавіш:

 1. * # 1 - Викликати адресний рядок
 2. * # 2 - Викликати пошуковий рядок
 3. * # 3 - пошук на поточній сторінці
 4. * # 4 - Перейти до стартової сторінки
 5. * # 5 - Перейти до закладок
 6. * # 6 - Перейти до історії відвіданих сайтів
 7. * # 8 - Перейти до налаштувань програми
 8. * # 9 - Перейти до списку збережених web-сторінок
 9. * # 0 - Оновити поточну сторінку
 10. * * 1 ... * 9 - Перейти до сайтів, що знаходяться у відповідних осередках експрес-панелі;
 11. * * # - Перемикання між книжкової та альбомної орієнтацією дисплея
 12. * * * - Перемикання між звичайним переглядом
 13. * * Джойстик вгору - Створити нову вкладку
 14. * * Джойстик вниз - Закрити вкладку
 15. * * Джойстик вліво, * Джойстик вправо - Навігація між вкладками

Також варто відзначити, що Opera Mini в повній мірі підтримує загальноприйнятий функціонал мобільних браузерів:

 • відключення завантаження зображень;
 • настройка якості зображень;
 • різні режими перегляду сторінок;
 • зміна розміру шрифту;
 • збереження файлів;
 • і багато іншого.

У висновку хотілося б відзначити, що Opera Mini зараз є найпопулярнішим мобільним браузером. За останніми даними, нею користуються понад 50 мільйонів людей, що набагато більше, ніж у UC Browser , Bolt Browser або Teashark .

З недоліків браузера відзначимо значно зрослі вимоги 5-й версії до системних ресурсів. Розширення функціоналу призвело до того, що на ряді телефонів робота з Opera Mini 5 неможлива. Користувачам доводиться задовольнятися попередньою версією - 4.2.

Отже, кому підходить Opera Mini 5?

Портал topbrowser.ru рекомендує Opera Mini 5 тим, хто:

 • використовує телефон для доступу в Інтернет;
 • не задоволений можливостями вбудованого в телефон браузера;
 • воліє Opera на комп'ютері;
 • бажає заощадити на мобільному трафіку.

Завантажити Opera Mini 5 можна на офіційній сторінці:

Як це відбувається?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью