• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Завантажити Google Chrome 74 російською

У 2008 році компанія Google випустила свій перший веб-браузер Google Chrome. Хтось ставився до нього скептично, а хтось пророкував йому велике майбутнє. Уже через кілька місяців стало зрозуміло, що Chrome здатний конкурувати з міцно осіли на той момент на ринку конкурентами. І ось останнім часом ми бачимо явну перевагу Chrome, який в травні 2012 року обігнав усіх (включаючи Internet Explorer, світового лідера браузерів) і за станом на грудень 2013 року обійняв частку майже в 44%, залишивши далеко позаду всіх конкурентів. Станом на жовтень 2014 року частка ринку Google Chrome становила понад 47%, в кінці 2016 року частка браузера перевалила за 60% і продовжує рости донині.

Станом на жовтень 2014 року частка ринку Google Chrome становила понад 47%, в кінці 2016 року частка браузера перевалила за 60% і продовжує рости донині

З самого своєї появи Google Chrome представив на суд громадськості кілька оригінальних можливостей, які виділяли його на тлі всіх інших конкурентів. Зокрема, браузер позиціонувався, як найшвидший за рахунок свого движка WebKit (в квітня 2013 движок був замінений на Blink).

Другою відмітною рисою була адресний рядок (Omnibar), яку в Google об'єднали з пошуковим рядком. На той момент всі браузери мали по два рядки - адресну і пошукову. І часто люди вводили пошуковий запит саме в адресному рядку. Це стало проривом в браузеростроеніі. Незабаром майже всі конкуренти перейшли на такий принцип роботи.

ень зручним здалася можливість створення ярликів для найбільш значимих сайтів прямо на робочому столі або панелі швидкого запуску ень зручним здалася можливість створення ярликів для найбільш значимих сайтів прямо на робочому столі або панелі швидкого запуску. Клік по ярлику і сайт відкривається в окремому вікні браузера.

Також розробники Google Chrome внесли новий принцип роботи вкладок, які відтепер стали виділятися в окремі процеси. Це дозволило закрити вкладки з завислими сайтами без закриття браузера і всіх інших відкритих вкладок.

За допомогою режиму «інкогніто» стало можна гуляти по мережі непоміченим для різних сайтів.

З моменту виходу Chrome сильно змінився і отримав безліч нових можливостей. Наприклад, з'явилася величезна кількість плагінів і додатків для браузера, що стало причиною появи магазину додатків / розширень, а після і окремої операційної системи Chrome OS на базі браузера.

Також існують і мобільні версії Хрому, які також мають цікаві відмінні риси. Наприклад, одне з недавніх оновлень принесло користувачам можливість швидко завантажувати сторінки сайтів, так як з'явилася функція стиснення даних при передачі. Схема роботи нагадує аналогічну в Opera Turbo .

Серед недоліків сучасного Google Chrome варто відзначити хіба що непомірне споживання системних ресурсів. Колись цим «славився» Firefox, але деякий час назад проблема з витоками пам'яті в ньому була виправлена. На п'єдестал пошани «Самий ненажерливий браузер» видерся Chrome. Окремі вкладки і безліч фонових процесів спричинили за собою споживання все більшої кількості пам'яті. Інший раз браузер може займати в пам'яті до 512-1024Мб. В іншому браузер досить спритний і відмінно справляється зі своєю роботою. Якщо на комп'ютері встановлено достатню кількість пам'яті, то проблем з роботою в Chrome бути не повинно.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью