• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Завантажити Firefox Quantum 63.0 російською

Firefox Quantum (раніше називався Mozilla Firefox) - це дуже популярний браузер, який свого часу завоював серця мільйонів просунутих користувачів. Головна його особливість полягає в тому, що його можна повністю налаштувати під себе, включаючи не тільки наявність і відсутність різних кнопок на панелі браузера, але і їхнє місце розташування. Функціональні можливості браузера можуть бути розширені за допомогою спеціальних розширень. Ці розширення здатні додати нові можливості. З його допомогою можна створити ідеальний для себе браузер, який буде відповідати всім вашим вимогам.

З його допомогою можна створити ідеальний для себе браузер, який буде відповідати всім вашим вимогам

На жаль, за останні кілька років популярність його падає - його і всіх конкурентів тіснить Google Chrome , Який на сьогодні є абсолютним лідером за популярністю серед браузерів. Але тим не менше, затяті шанувальники досі використовують Firefox і його розробники вибрали для себе ряд ключових напрямків, які вони підтримують і про які заявляють всім.

- Перша особливістю полягає в тому, що Firefox позиціонують себе як самого безпечного в плані приватності браузера, натякаючи на те, що всі інші записують інформацію і використовують її в своїх цілях, включаючи рекламні.

- Другий напрямок - веб розробка. У Firefox активно вдосконалюються інструменти для веб-майстрів, що робить цей браузер відмінним помічників в веб-розробці.

Незважаючи на те, що довгі роки програма вважалася одним з найбільш агресивних споживачів пам'яті, що було викликано рядом проблем в коді, останні версії позбавлені цієї проблеми і Firefox витрачає пам'ять цілком економічно.

Як і всі інші браузери, Firefox наділений можливістю фонового оновлення, що дозволяє автоматично отримувати нові версії відразу після їх виходу. Для користувача це проявляється досить просто - при запуску браузера в тлі завантажується свіжа версія, а при наступному запуску встановлюється і запускається. Все дуже просто. Спеціально «ходити» за новими версіями на сайт більше не потрібно, як в ряді інших програм для Windows.

Мобільна ж версія для операційної системи Android має також зручний режим читання, який дозволяє прибрати все зайве зі сторінки і, збільшивши шрифт, зручно читати текст на маленькому екрані вашого телефону. Ця функція є аналогом функції Reader в Apple Safari і ряду інших.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью