• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Завантажити браузер Firefox Quantum безкоштовно

 1. Кросплатформеність
 2. функціональність
 3. Можливості програми:

Firefox Quantum - це браузер, який отримує популярність: він уже посідає друге місце за поширеністю (після Internet Explorer , Який зобов'язаний своїм першим місцем тому факту, що він за замовчуванням вбудований в усі операційні системи Windows).

Internet Explorer

Firefox ж цілком заслужено отримав своє друге місце, адже він володіє масою плюсів, серед яких відкритий вихідний код, кроссплатформенность (здатність працювати з різними операційними системами) і широкий вибір зручних доповнень і плагінів (розширень з тієї чи іншої функціональністю), які доступні на офіційному сайті розробника. При цьому, скачати Firefox Quantum можна за прямим посиланням на нашому сайті.

Кросплатформеність


Крім Windows, існує безліч інших операційних систем, але ви можете не сумніватися, що скачавши останню версію браузера, він запуститься під кожною з них - Mas OS X, сімейство Linux і навіть куди більш екзотичні Solaris, BSD, BeOS, UNIX. Працює ПО і на мобільних платформах - Android і iOS. Якою б не була операційна система вашого комп'ютера або мобільного пристрою, вам не доведеться ламати голову, який браузер вибрати, і як його встановити.

функціональність


Багато браузери йдуть по шляху максимального збільшення функціональності, додаючи все більше і більше можливостей в спробі передбачити всі випадки життя і бажання користувача. Творці ж Firefox Quantum дотримуються іншої позиції, вважаючи, що в браузері потрібен лише базовий функціонал, необхідний кожному користувачеві, а додаткові налаштування кожен при необхідності може встановити собі сам, тому вони винесені в додатки, які також знаходяться у вільному доступі на офіційному сайті. Відносно тим для браузера, то тут теж є де розгулятися - вибір їх дуже великий.

Для всіх доповнень є спеціальний розділ, де розробники можуть вільно писати і викладати свої ідеї і програми. За весь час функціонування Firefox там накопичилося вже понад 100000 доповнень на будь-який смак. Скориставшись ними, ви можете найкращим чином налаштувати оглядач під свої потреби і смаки (можна змінювати як функціональність, так і зовнішній вигляд).
Програма йде в ногу з часом і постійно вдосконалюється. У ній постійно виправляються помилки і вносяться зміни на краще. Самі поновлення перевіряються автоматично і в разі їх наявності, користувачеві пропонується їх встановити.

Візуальні закладки - вкрай зручна штука, тому радимо користуватися цією можливістю для швидкого доступу до улюблених сайтів. Ще радимо звернути увагу на візуальні закладки яндекс для Firefox Quantum.


Однак все в світі має свою ціну, і підвищена функціональність і гнучкість обертаються більш строгими вимогами до системи - Firefox, як правило, потрібно досить багато оперативної пам'яті.
У порівнянні з іншими браузерами робота інтерфейсу може здатися більш повільної, і це може дратувати людей, які звикли до більш високої швидкості реагування (як наприклад в браузері Google Chrome ), Але цей нюанс з лишком компенсується величезним і різноманітним функціоналом.

Можливості програми:

 1. Вміє перевіряти орфографію;
 2. Здатна сортувати ваші закладки по папках, присвоювати їм спеціальні теги;
 3. Підтримує багато користувачів режим роботи, - у кожного з користувачів буде свій профіль зі своєю історією і закладками;
 4. Дозволяє синхронізувати дані на кількох комп'ютерах і мобільних пристроях під усіма операційними системами;
 5. Надає можливість закріплювати найбільш часто використовувані сторінки у вікні запуску (візуальні закладки);
 6. Блокує спливаючі вікна c допомогою доповнення adblock (є можливість налаштувати виборчу блокування);
 7. Забезпечує повноцінний режим конфіденційності вашої історії пошуку ( «приватний перегляд» не залишить в ній слідів);
 8. Має вбудовану панель пошуку - вам не доведеться спочатку відкривати пошуковик;
 9. За замовчуванням вміє працювати з RSS;

Унікальна перевага Firefox Quantum - це майстер-паролі. Ви можете встановити майстер-пароль для захисту своїх збережених облікових даних на тому чи іншому сайті, наприклад, аккаунту електронної пошти або інтернет-банку.

Кожен раз, коли хтось спробує отримати доступ до цих ресурсів, майстер-пароль зажадає підтвердження. Під час налаштування можна вибрати будь-яку складність, в тому числі з використанням графічних елементів.
З популярних додатків можна виділити: frigate, hola, firebug, imacros.

Відкритий вихідний код також є конкурентних перевагою браузера Firefox в порівнянні з іншими браузерами, так як це дозволяє дуже оперативно знаходити і закривати слабкі місця цілому колективу як розробників, так і просто зацікавлених людей.

Відкритий вихідний код також є конкурентних перевагою браузера Firefox в порівнянні з іншими браузерами, так як це дозволяє дуже оперативно знаходити і закривати слабкі місця цілому колективу як розробників, так і просто зацікавлених людей

Але, на жаль, це також може бути використано зловмисниками, так що ми рекомендуємо вам завжди завантажувати програму і поновлення до неї тільки з офіційного сайту Firefox, а розширення - тільки з офіційного магазину розширень.

Крім того, варто встановити ті з них, які призначені для підвищення безпеки роботи в інтернеті. Радимо завантажити браузер Firefox Quantum російською мовою безкоштовно і оцінити його переваги перед конкурентами самостійно.


Однак не треба думати, що ця програма нікуди не годиться і не в змозі себе захистити. Навпаки, він заслужено вважається одним з найбезпечніших і захищених браузерів, так як постійно ведеться пошук і усунення вразливостей і інших проломів. Крім того, розробники щільно взаємодіють з представниками компанії Google, використовуючи SafeBrowsing Google - це найбільша база даних про шкідливих і фішингових сайтах, і в змозі своєчасно попередити користувача про те, що той чи інший сайт може загрожувати домашнього комп'ютера вірусами, троянами та іншими неприємними речами .
Крім того, всі завантаження перевіряються вбудованим антивірусом. Але, зрозуміло, це не означає, що можна закинути всі інші способи захистити ваш комп'ютер і проігнорувати рекомендацію скачати антивірус .

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью