• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Завантажити Яндекс Браузер безкоштовно на комп'ютер

 1. Зручна та швидка програма для роботи в інтернеті
 2. Яндекс Браузер завантажити на комп'ютер
 3. розумна рядок
 4. Зручний перегляд документів
 5. Улюблені сайти завжди під рукою
 6. турбо режим
 7. зручні посилання
 8. Синхронізація даних
 9. Онлайн перекладач
 10. оформлення
 11. Безпека понад усе
 12. додатки

Оновлення: 16-01-2018, 9:13 Версія програми: 17.7.1.791 Розробник Yandex LLC Система: Windows Поширюється: Безкоштовно Розмір: 60,7 Мб завантажень: 10113 893 Яндекс Браузер

Завантажити Яндекс Браузер безкоштовно з технологією Protect на свій комп'ютер прямо зараз можете тут. Для завантаження доступна найактуальніша, остання версія програми.

Безкоштовний Яндекс браузер можна описати чотирма словами - швидкий, зручний, сучасний і безпечний. Чому так? Давайте розглянемо всі його плюси.

Зручна та швидка програма для роботи в інтернеті

Цей оглядач вийшов буквально недавно і вже став настільки популярним, що Російські користувачі вважають за краще використовувати саме його, а не який-небудь інший. За рахунок чого така популярність? За рахунок того, що в Яндекс браузері є такі фішки, яких немає в інших додатках такого типу.

Яндекс Браузер завантажити на комп'ютер

Яндекс Браузер завантажити на комп'ютер

розумна рядок

В адресний рядок можна спокійно вводити будь-який пошуковий запит і Вам автоматично будуть запропоновані варіанти (підказки) для пошуку. Вибирайте необхідну сходинку і шукайте всю необхідну інформацію на Яндексі.

Зручний перегляд документів

Дуже корисна функція - це перегляд документів, не відкриваючи додаткових програм на Windows. Тобто, працює це в такий спосіб - завантажений з інтернету PDF , DOC, RTF, PPT і будь-який інший файл, спокійно відкривається в самому браузері.

Улюблені сайти завжди під рукою

При відкритті нової вкладки, Вам автоматично буде запропоновані часто відвідувані сайти, або ті сайти, які Ви самі додасте в панель під назвою "табло". Дуже корисна функція є і в цій панелі, якщо Ви, наприклад, додасте сайт Вконтакте, то все повідомлення будуть відображатися в блоці. Для пошти відображатиметься кількість нових листів. Можна з легкістю налаштувати і перемістити блоки так, як Вам сподобається. Можна розмістити від 1 до 15 блоків.

турбо режим

Якщо у Вас слабкий інтернет, то Яндекс Браузер автоматично активує функцію економії трафіку - режим турбо, який забезпечить більш швидке завантаження сторінок, приблизно на 35% швидше.

зручні посилання

Цілком корисна функція для швидкого орієнтування на незнайомих інтернет ресурсах, показує які категорії на просматриваемом сайті, є найважливішими. Посилання розміщуються в правому верхньому куті. Працює ця функція тільки на великих порталах.

Синхронізація даних

Всі Ваші улюблені сайти, закладки, паролі, історія відвідувань і інша інформація буде доступна для Вас в будь-якому місці, досить завантажити і встановити Яндекс Браузер на комп'ютер, планшет, телефон або ноутбук, зайти в свій аккаунт і всі дані будуть у Вас під рукою.

Онлайн перекладач

Тепер, щоб перевести потрібне слово, не потрібно його копіювати і вставляти в онлайн перекладачі, перекладач вже вбудований в оглядач, досить виділити потрібне слово або ціле речення, або навіть всю сторінку цілком, і Вам автоматично буде запропоновано перевести виділену область. Ця функція підтримує переклад з 33 мов.

оформлення

Хочете змінити фон? І це теж є в новій версії Яндекс браузера. Міняйте фонове зображення стільки раз, скільки захочете. Ви зможете завантажити навіть свою картинку і поставити її у вигляді фону.

Безпека понад усе

Яндекс Браузер - це не просто програма для перегляду сайтів, а цілий набір інструментів і модулів, які дозволять не просто серфить в інтернеті, а серфить з безпечно. Зайшовши на який-небудь небезпечний, шахрайський або сайт, на якому розташовані небезпечні файли для завантаження, то оглядач автоматично сповістить Вас про те, що сайт є небезпечним. Окремий модуль перевірить всі завантаження на наявність вірусів і, якщо файл буде небезпечним, то він його заблокує.

додатки

Як же без них? Розробники Яндекс браузера подбали про те, щоб будь-який користувач зміг з легкістю активувати ту чи іншу доповнення в програмі. Для цього вони зробили зручну панель, де все необхідне розподілено за категоріями. Вам буде надано велику кількість модулів, які дуже корисні для ефективної роботи за комп'ютером. Можна вибрати будь-який набір і відразу ж активувати його. Ви з легкістю зможете поставити блокіратор реклами, віджети погоди, модуль пошти і додаткові утиліти. Вам залишилося тільки завантажити безкоштовно Яндекс Браузер на свій комп'ютер і встановити його.

Яндекс Браузер

Стандартний
установник Безкоштовно!

uBar

check

Офіційний дистрибутив Яндекс Браузер check close Тиха установка без діалогових вікон check close Рекомендації по установці необхідних програм check close Пакетна установка декількох програм check

 • Схожі програми
 • Відгуки користувачів

Чому так?
За рахунок чого така популярність?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью