• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Завантажити Аську (ICQ) на комп'ютер безкоштовно

Практично всі люди сьогодні є власниками ПК, і кожен з них велика кількість часу проводить в інтернеті, спілкуючись зі своїми друзями. Для цього використовуються різні способи, але найпопулярнішим досі є застосування добре відомої утиліти під назвою ICQ. У зв'язку з величезною затребуваністю додатки, багато людей як і раніше цікавляться, як можна скачати Аську на комп'ютер безкоштовно і які можливості вона надає.

скачати Аську на комп'ютер безкоштовно

Якщо завантажити на ПК додаток, то користувач зможе зв'язатися зі своїми друзями, незалежно від їх місцезнаходження. Єдиною умовою є те, що у співрозмовника теж повинна бути встановлена ​​ця програма, а десктоп або ноутбук зобов'язаний мати стабільне з'єднання з інтернетом, так як саме за допомогою глобальної мережі здійснює спілкування.

Після завантаження утиліти на ПК користувач зможе не тільки спілкуватися з колегами, друзями, близькими і далекими родичами, а й виконувати пошук нових знайомих, контакти яких будуть розміщуватися в зручному списку. Крім відправки текстових повідомлень, з'являється можливість здійснювати голосові і відеодзвінки. Також користувач зможе виконати швидкий вхід в додаток, використовуючи для цього номер мобільного телефону. Ще утиліта надає можливість здійснити інтеграцію як з популярними соціальними мережами, так і з іншими затребуваними мессенджерами.

Крім цього, якщо завантажити ICQ на комп'ютер, то людина завжди зможе:

 • подивитися історію листування;
 • скористатися режимом невидимки;
 • занести контакти недоброзичливців в «чорний» список;
 • вставляти в повідомлення забавні смайлики;
 • розважатися в онлайн-іграх;
 • змінювати свій статус.

подивитися історію листування;  скористатися режимом невидимки;  занести контакти недоброзичливців в «чорний» список;  вставляти в повідомлення забавні смайлики;  розважатися в онлайн-іграх;  змінювати свій статус

Завантаження програми здійснюється безпосередньо з сайтів, які дозволяють здійснити таку можливість. Вони розміщені в інтернеті в досить великій кількості, і знайти відповідний ресурс ні для одного користувача не складе жодної проблеми. Головне, подбати про безпеку і не використовувати ті адреси, які можуть стати причиною зараження комп'ютерної техніки різними вірусами.

[Notification type = "alert-success» close = "false"] Щоб виключити навіть найменший ризик рекомендується відвідати офіційний сайт програми, де надається можливість завантажити програму як для Віндовс, так і для інших різних операційних систем. Цей ресурс забезпечує стовідсоткову безпеку розповсюджуваного софта. З цього користувачеві не доведеться хвилюватися за безпеку своєї цифрової техніки. [/ Notification]

Після переходу на офіційний сайт людина інтуїтивно зможе розібратися, як виконати скачування утиліти. Варто відзначити, що йому доведеться торкнутися однієї-єдиної кнопки з написом «Завантажити». Після цього він не помітить, як на його робочому столі або ноутбуці з'явиться інсталяційний файл клієнта.

Як видно завантажити ICQ на комп'ютер безкоштовно не представляє ніякої складності. Процедура здійснюється легко і за кілька хвилин. Тому сьогодні кожен з користувачів має можливість насолоджуватися спілкуванням з різними людьми, незалежно від того, де вони знаходяться.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью