• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Завантажити гру Алхімія з 1000 елементів - Stevsky.ru - огляди смартфонів, ігри на андроїд і на ПК

 1. Алхімія 1000 елементів
 2. Повний список 1000 елементів в грі Алхімія
 3. Алхімія 1000 елементів відповіді

Алхімія 1000 елементів

Неймовірно, але факт! У магазині додатків гугл з'явилася нова версія гри Алхімія, в якої не 390 елементів , А ціла тисяча! Грати в алхімію досить просто (треба всього лише поєднувати різні елементи один з одним, щоб з'являлися нові) і в той же час дуже складно: з кожним кроком придумувати рецепти алхімії стає все важче і важче, кількість елементів зростає і сума можливих зв'язків між ними збільшується в прогресії. Однак розробники ввели в гру алхімія підказки, які сильно полегшують життя: по-перше, тепер за замовчуванням ви не можете повторно створити вже відкритий елемент. Тобто ви не будете випадково створювати один і той же в спробах відкрити щось новеньке і ті, хто грав в алхімію раніше, погодиться, що це дуже важливо!
По-друге, можна попросити підказку і смартфон послужливо сповістить вас, що при поточному наборі картинок в спеціальному полі підказки можна створити N нових елементів. Це теж дуже корисно, тому що дозволяє не витрачати багато часу на пошуки даремно, коли між які перебувають на екрані елементами ніяких зв'язків немає і не передбачалося! В налаштуваннях підказку можна зробити розширеної і гра буде показувати не тільки кількість, але і назви тих елементів, які можна створити при поточному розкладі. Далі, за логікою, вже можна і самому здогадатися про шляхи подальшого проходження алхімії.
По-третє, найголовніша підказка в алхімії - індикатор "тепло-холодно" - невелика шкала збоку, що показує, наскільки ви близькі до відкриття нового рецепта алхімії. З цією підказкою грати стало набагато приємніше!
Крім цих трьох важливих змін в грі алхімія 2013 з'явилися й інші важливі покращення: з'явилася кнопка "очистити екран", яка одним натисненням прибирає всі елементи з робочого столу, в списку вибору елементів з'явився пошук, алфавітний покажчик і зручна кнопка "все активні", що дозволяє виділити тільки ті елементи, які ще можуть взяти участь в реакціях, а найголовніше - з'явився повний список всіх елементів, що можна створити!

Повний список 1000 елементів в грі Алхімія

Повний список елементів тепер є в самій грі алхімія 2013. Достатньо лише натиснути кнопку M (меню) на екрані і вибрати "Всі елементи". Ви завжди можете подивитися, які ж ще рецепти алхімії вам належить розкрити! Більш того, пункт меню "вже можна створити" пропонує переглянути список тільки тих елементів, які доступні в даний момент! Є і вбудовані підказки в кількості 10 штук: в загальному списку елементів або в списку "вже можна створити" досить натиснути на будь-який ще Невідкритий елемент і він буде тут же відкритий. Коли 10 підказок закінчаться, можна прикупити ще 30 за 30 руб.

Алхімія 1000 елементів відповіді

Всі рецепти для алхімії на 1000 елементів

Завантажити алхімію на 1000 елементів

Алхімію на андроїд можна скачати безкоштовно за такою нижче посилання. Нагадуємо, це нова алхімія 2013 на 1000 елементів!

Увага! Файл в форматі .apk! Цю версію гри Алхімія 2013 можна встановити тільки на Андроїд! Щоб завантажити гру на андроїд при переході по посиланню вибираємо "Завантажити" і зберігаємо до себе на жорсткий диск. Після цього переносимо інсталяційний файл гри на смартфон і тільки там запускаємо!
Файл перевірений мобільною версією антивіруса DRWeb, вірусів НЕ виявлено! Можете спокійно качати і встановлювати!
Якщо при скачуванні виникають труднощі або швидкість скачування обмежена, то необхідно встановити додаток Яндекс.Діск (Маються клієнти для всіх ОС) і при переході по посиланнях вибирати "Зберегти на Яндекс.Діск" замість "Завантажити". На вашому Диску файл або папка виявляться миттєво, а свої файли або папки ви завжди можете завантажити без обмежень!


Схожі матеріали:

Нові матеріали з цієї тематики:

Старі матеріали з цієї тематики:

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью