• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Заробіток на покері

Напевно, багато хто чув про покерних чемпіонатах і багатотисячних заробітках професійних гравців в покер.

У нас є можливість познайомитися ближче з одним з таких гравців.

Мені вдалося взяти інтерв'ю у професійного гравця в покер і одного з кращих тренерів з покеру на пострадянському просторі Жана Міклау.

[fontawesome icon = "fa-money" circle = "yes" size = "medium" iconcolor = "# dd0000" circlecolor = "" circlebordercolor = "" animation_type = "0" animation_direction = "down" animation_speed = "0.1"] Привіт Жан. Розкажи трохи про себе. Коли ти почав грати в покер? Скільки часу тобі знадобилося, щоб почати на ньому заробляти? Які у тебе досягнення і фінансові показники, і чим ти зараз займаєшся?

Всім привіт. В даний час я працюю покеру тренером і веду розділ присвячений навчанню грі в покер, на сайті Gipsyteam.ru. В покер я граю вже 7 років. Точніше граю зараз менше, більше часу приділяю своїм учням, але все-таки граю. Ось мої результати за останні 80000 роздач (це десь 250 годин гри) + 9000 $

[Highlight color = "# eded00"] В цілому за 7 років я тренуваннями і грою заробив десь 350 000 -400 000 $ [/ highlight]

У школі і в інституті у мене завжди було добре з математикою. Можливо, тому покер мені давався легко. І щось заробляти я почав десь уже через пару місяців, після знайомства з грою. Але, правда часи були інші, опоненти були слабші і програми, за допомогою яких можна аналізувати свою гру були на низькому рівні.

Але зараз часи змінилися, з'явилося багато хорошої літератури і комп'ютерних програм, завдяки цьому середній рівень гравців значно виріс, і вигравати стає складніше.

Але розуміння стратегії - це не єдина складова успіху. Важлива і дисципліна. А оскільки в покер грають люди, а не роботи і в моменти, коли не складається гра, навіть хороші гравці можуть почати нервувати і робити помилки, то заробляти покером можна і зараз.

При цьому ви повинні розуміти, що якщо ви хочете грати для розваги і отримувати емоції - це одне. Якщо ви хочете цим заробляти - то потрібно, грубо кажучи, вивчити правильну стратегію і день у день дисципліновано її застосовувати в кожній роздачі.

І навіть якщо все складається добре, не можна спочивати на лаврах. Потрібно ще й аналізувати свої помилки, а часом і вдаватися і до послуг тренерів, якщо ви самі не в змозі оцінити що ви робите неправильно.

[fontawesome icon = "fa-money" circle = "yes" size = "medium" iconcolor = "# dd0000" circlecolor = "" circlebordercolor = "" animation_type = "0" animation_direction = "down" animation_speed = "0.1"] Який твій найбільший виграш за день або одну гру?

Найбільший виграш в день у мене був в живій грі - це було в казино в Ніцці. Внесок був 500 євро на стіл. І вийшло так, що за дві роздачі я програв тисячі, але в підсумку відігрався і вийшов за день в +1500

[fontawesome icon = "fa-money" circle = "yes" size = "medium" iconcolor = "# dd0000" circlecolor = "" circlebordercolor = "" animation_type = "0" animation_direction = "down" animation_speed = "0.1"] Який розпорядок дня у професійних гравців?

Професійний покер це така ж робота, як і будь-яка інша, тільки над вами немає начальника і ви самі собі хазяїн.

Можна грати в будь-який час доби, але зазвичай гри проходять з 18-00 до 04-00 за московським часом.

[fontawesome icon = "fa-money" circle = "yes" size = "medium" iconcolor = "# dd0000" circlecolor = "" circlebordercolor = "" animation_type = "0" animation_direction = "down" animation_speed = "0.1"] Скільки заробляють професійні гравці в покер?

Скільки можна виграти залежить від ваших здібностей і амбіцій.

Скажу так, що якщо мозок заточений під те, щоб тримати в голові багато інформації і вміти її швидко аналізувати, а це далеко не всім дано, то при належній старанності можна з нуля дійти до рівня 3000-4000 $ в місяць.

Часу на це піде при самостійному навчанні рік мінімум, якщо за допомогою тренера - півроку, це найсприятливіший розклад. Детальніше я про це розповідав ось тут .

[fontawesome icon = "fa-money" circle = "yes" size = "medium" iconcolor = "# dd0000" circlecolor = "" circlebordercolor = "" animation_type = "0" animation_direction = "down" animation_speed = "0.1"] Скільки часу в день потрібно витрачати на гру і тренування?

Як і в будь-якій справі, щоб в ньому досягти успіху потрібно, витрачати на нього багато часу. Тому якщо ви плануєте серйозно вивчати покер, час на гру і на навчання потрібно ділити десь навпіл

[fontawesome icon = "fa-money" circle = "yes" size = "medium" iconcolor = "# dd0000" circlecolor = "" circlebordercolor = "" animation_type = "0" animation_direction = "down" animation_speed = "0.1"] З чого почати новачкові?

Якщо ви хочете саме заробляти цим, то спочатку вам потрібно вивчити правила і обкатати їх в покеррумах в грі на фішки (умовні гроші).

Після того, як ви вивчили правила, варто почитати базові статті по стратегії і по термінології і почати їх застосовувати в грі на реальні гроші, тому що гра на фішки і гра на гроші, це як гра в дворовий футбол і в реальний.

Для тих, хто хоче відразу перейти до професійної грі, я записав платний тригодинний відеокурс . У ньому я навчаю, як потрібно правильно приймати рішення і даю всю необхідну теоретичну інформацію.

[fontawesome icon = "fa-money" circle = "yes" size = "medium" iconcolor = "# dd0000" circlecolor = "" circlebordercolor = "" animation_type = "0" animation_direction = "down" animation_speed = "0.1"] Які найпоширеніші помилки початківців гравців?

Найпоширеніша помилка новачків полягає в тому, що гравець дивиться в свої карти і не намагається оцінити те, що може бути у опонента. А оскільки сильні комбінації всім випадає з однаковою частотою, то якщо ви будете грати тільки дивлячись в свою комбінацію ніякої переваги перед опонентами у вас не буде і виграти не вийде. Про це я докладно писав тут .

[fontawesome icon = "fa-money" circle = "yes" size = "medium" iconcolor = "# dd0000" circlecolor = "" circlebordercolor = "" animation_type = "0" animation_direction = "down" animation_speed = "0.1"] Наскільки надійні і чесні покерні сайти і де краще грати?

При виборі покерруму звертайте увагу на наступні чинники:

 1. Надійність руму. Якщо ви вибрали якийсь рум введіть в пошуковик фразу "*** рум не виплачує гроші". За кількістю негативних відгуків ви зможете зрозуміти, чи варто зв'язуватися з ним чи ні.
 2. Як швидко виводять гроші. Знову ж введіть в пошуковик фразу "*** рум затримує виплати"
 3. Чи дають бонус. Зазвичай при першому внеску гравцеві даються якийсь бонус, який нараховується на рахунок після того, як ви зіграли певну кількість роздач.

Зі свого боку можу порекомендувати P okerstar s , Як найнадійніший рум у якого найкраща репутація, служба підтримки і найзручніший софт

[fontawesome icon = "fa-money" circle = "yes" size = "medium" iconcolor = "# dd0000" circlecolor = "" circlebordercolor = "" animation_type = "0" animation_direction = "down" animation_speed = "0.1"] В укладанні, що ти порадиш новачкам, які збираються заробляти на покері?

Раджу знайти тренера і розвиватися під його керівництвом. Самонавчання покеру це те ж саме, як вчити іноземну мову вдома за книжками. Невідомо скільки часу піде і яким буде результат.

Але якщо ви все-таки хочете пройти цей шлях самі, то найголовніше під час гри, намагайтеся задати собі питання що найчастіше буде у супротивника, в тій чи іншій ситуації і як можна цим скористатися. Чи можна його вибити блефом, якщо у нас немає сильної комбінації і як змусити його заплатити якомога більше, якщо у вас сильна рука.

Велике спасибі тобі Жан за це цікаве інтерв'ю і бажаю тобі професійних успіхів.

Коли ти почав грати в покер?
Скільки часу тобі знадобилося, щоб почати на ньому заробляти?
Які у тебе досягнення і фінансові показники, і чим ти зараз займаєшся?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью