• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Зареєструватися в контакті без номера. Як зареєструватися вконтакте без номера телефону. Створення віртуального номера.

Шановні користувачі я вітаю вас в сьогоднішній статті. В даний час досить складно зустріти людину, у якого не мають сторінки у «ВКонтакте». У найпопулярнішою російської мережі зустрічаються люди різного віку.

Ну а якщо ви тільки прийшли в і хочете дізнатися, як зареєструватися в контакті, а також зрозуміти, як взагалі проходить реєстрація, то я вам все детально поясню. Процес досить простий і займає не більше 5 хвилин. Однак крім звичайної реєстрації я хочу розібрати більш складне питання - як зареєструватися в контакті без телефону, тобто зробити аккаунт без вказівки номера мобільного телефона .

Довідка! У Росії SIM-карти продаються за паспортом, тобто на одну людину йде одна SIM-карта. Але іноді нам потрібно створити другу сторінку в соціальної мережі , А робочий номер вже зайнятий. Причини для того, щоб створювати додатковий аккаунт я описувати не буду. Процес буде проходити на моєму прикладі.

спосіб №1

Мається на увазі, що ваш номер мобільного вільний, і сторінка до нього не прив'язана. Отже, переходимо до інструкції.

Заходимо на сайт vk.com соціальної мережі. У правій частині екрана ви побачите вікно для авторизації - введення логіна і пароля. У нас його поки немає, тому дивимося в нижню праву частину - там знаходиться вікно реєстрації, виглядає воно наступним чином:

Забігаючи наперед, скажу лише що я опишу процес входу через Facebook пізніше. Введіть ім'я та прізвище - рекомендується вказувати реальні дані, так за правилами соціальної мережі вказувати псевдоніми замість імені і прізвища не можна. Надалі вас можуть попросити змінити ці дані. Далі вводимо дату народження. При необхідності цей пункт можна буде приховати вже після створення облікового запису. Тепер натискаємо кнопку «Зареєструватися».


Вам залишилося ввести свій номер мобільного телефону і натиснути кнопку «Запросити код». Вказуйте справжній номер. Через пару секунд на ваш телефон прийде повідомлення з кодом - введіть його у відповідне поле. Після цього сайт перекине вас на створену сторінку. Готово, освоюйте соціальну мережу, але не забувайте про реальне життя! Далі пропоную вам розглянути, як зареєструватися в контакті через мобільний додаток.

Не обов'язково проводити реєстрацію в браузері на персональному комп'ютері - можна виконати процес в мобільному додатку . Для початку скачайте його в потрібному магазині. Для Android це буде « Google Play », Для iOS -« App Store », Для Windows Phone -« Windows Store ». Просто вбийте в пошуковому рядку VK. Після цього скачайте і встановіть програму на ваш телефон або планшет.

Заходимо в нього, система запропонує ввести логін і пароль. Оскільки у нас аккаунта поки немає, тому натискаємо кнопку «Зареєструватися». Вводимо реальні дані - ім'я, прізвище, рік народження. Підтверджуємо свої дії і переходимо до другого вікна - тут слід ввести номер телефону. Через кілька секунд прийде SMS з кодом підтвердження. Вводимо його і переходимо до свого облікового запису, готово! Тепер настала черга дізнатися, як зареєструватися в контакті без вказівки номера телефону

спосіб №2

Не лякайтеся кількістю кроків - просто дотримуйтесь по інструкції і порівнюйте свої дії з скріншот.

Скажу відразу, що тепер зареєструватися через електронну пошту не вийде. Для підвищення безпеки розробники вирішили прибрати цю можливість. І такий підхід приніс позитивний результат - знизився рівень шахрайства, як і рівень фейковий акаунтів. В результаті навантаження на сервера істотно впала.

На пошту реєструватися можна, на SIM-карту вже прив'язана одна сторінка, що ж робити?

Для цього можна використовувати сервер віртуальної телефонії, щоб прийняти SMS з кодом підтвердження. Я рекомендую використовувати для цього сервіс «Pinger», відповідно, приклад буде показаний на ньому.

Реєстрація в Pinger (Textfree Web)

Заходимо на сайт сервісу http://www.pinger.com/tfw/ Натискаємо на кнопку «Create account» (створити акаунт). Після цього нам потрібно буде ввести дані.


Після цього нам потрібно буде ввести дані

Як бачите, російської версії немає, тому ось схема заповнення:

Ім'я користувача - потім ви будете вводити його для входу в Pinger.

Пароль - тут все просто.

підтвердження пароля

Електронна пошта - вказуйте реальну адресу, так як на нього прийде код з підтвердженням.

Пол (male - чоловік, female - жінка).

Капча - код, який підтверджує, що ви не робот.

Кнопка підтвердження.

Тепер подивіться власний віртуальний номер - він знаходиться в правому верхньому кутку:


Тепер подивіться власний віртуальний номер - він знаходиться в правому верхньому кутку:

Виділяємо цей номер і натискаємо на нього правою кнопкою миші - в контекстному меню необхідно вибрати пункт «Копіювати». Також ви можете натиснути по виділеним номером «Ctrl + C». Дуже добре, тепер у нас є номер телефону для реєстрації ще однієї сторінки, переходимо до сайту соціальної мережі.

Процес реєстрації в VK

Заходимо на сторінку соціальної мережі VK. Тут необхідно пройти звичайну процедуру реєстрації - в правому нижньому кутку знаходиться вікно для введення особистих даних - ім'я, прізвище, дата народження. Заповнюємо всі поля і натискаємо кнопку «Зареєструватися».

Тепер нас перенесе на сторінку вказівки номера телефону - копіюємо в це вікно наш віртуальний номер, отриманий в сервісі Pinger. Далі натискаємо кнопку «Отримати код». Переходимо на сайт Pinger. У вікні повідомлень повинно з'явитися SMS від соціальної мережі - вводимо цей код у відповідне поле і натискаємо кнопку «Підтвердити».

Готово, тепер можете повноцінно користуватися новою сторінкою. Як бачите, процес проходить досить просто, якщо у вас виникли труднощі при створенні сторінки в VK, то тоді ознайомтеся з першої інструкцією - скріншоти допоможуть вам швидко створити сторінку.

Додатково - використовуємо Facebook для входу

Напевно ви помітили, що в «ВКонтакте» можна увійти без реєстрації - для цього необхідно натиснути кнопку «Увійти через Facebook». Натискайте на цю кнопку, а потім прихильника чи критика наразі на Facebook. Після цього з'явиться вікно, в якому написано, що соціальна мережа ВКонтакте отримає доступ до електронній пошті і іншими даними вашого облікового запису, натискаємо на кнопку «Продовжити».

Ім'я та прізвище в Контакте у вас будуть точно такі ж, як і в Facebook. Що стосується Pinger, то там теж можна авторизуватися через Facebook - процес проходить точно за такою ж схемою. Але як показує практика, навіть вхід в VK через Facebook вимагає прив'язки мобільного телефону. Відповідно, аккаунт в американській соціальній мережі у вас швидше за все прив'язаний до діючого номеру мобільного. До сьогоднішньої статті прикріплюю наступне відео:

Отже, завершуючи сьогоднішній пост - Як зареєструватися в ВКонтакте, варто сказати, що раніше процес авторизації був набагато простіше. Але якщо постаратися, то обмеження можна обійти і сьогодні. Крім Pinger є й інші сервіси, що дозволяють отримати віртуальний номер мобільного телефону. Мені Pinger здався найбільш простим, тому я вирішив зробити інструкцію по ньому. Тепер у мене є друга сторінка, зайвою вона точно не буде. У будь-якому випадку, я знаю, що в соціальній мережі VK можна мати більше однієї сторінки.

На пошту реєструватися можна, на SIM-карту вже прив'язана одна сторінка, що ж робити?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью