• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Запуск програми при включенні комп'ютера на будь-який ОС

 1. Завантаження програм під час запуску Windows
 2. Автозапуск програм при старті Mac OS X
 3. Відкриття програми при завантаженні Linux

Встановлені програми часто додають себе в процес автозавантаження в Windows, Mac OS X і навіть Linux. Але ви також можете додати свої власні улюблені програми в процес запуску і запустити їх автоматично після входу в ОС.

Це особливо корисно для фонових додатків або інструментів, які автоматично виконують певні функції, але також ви навіть можете додавати звичайні додатки, і вони завантажаться при вході в систему.

Завантаження програм під час запуску Windows

У Windows 7 і більш ранніх версіях в меню «Пуск» містилася папка «Автозавантаження», для швидкого доступу до елементів управління. У цих версіях Windows ви можете просто відкрити меню «Пуск», знайти ярлик для програми, яку ви хочете запустити автоматично, клацніть його правою кнопкою миші та виберіть «Копіювати». Потім знайдіть папку «Автозавантаження» в розділі «Всі додатки» в меню «Пуск», клацніть на неї правою кнопкою миші і виберіть «Вставити», щоб вставити копію цього ярлика.

Ця папка вже не так легко доступна в Windows 8, 8.1 і 10, але вона як і раніше доступна. Щоб отримати до неї доступ, натисніть клавіші Windows + R, введіть «shell: startup» і в діалоговому вікні «Запуск» натисніть «Введення».

Ярлики, які ви додаєте в папку «shell: startup», запускаються тільки при вході в систему з обліковим записом користувача. Якщо ви хочете, щоб ярлик запускався для всіх користувачів, введіть команду «shell: common startup».

Вставте ярлики в цю папку, і Windows автоматично завантажить програму при вході в ваш комп'ютер. У Windows 10 ви можете просто перетягувати ярлики зі списку «Всі додатки» в меню «Пуск» прямо в цю папку.

Автозапуск програм при старті Mac OS X

У Mac OS X також існує інтерфейс, який дозволяє відключати програми запуску, а також додавати свої власні. Відкрийте вікно «Системні налаштування», клацніть значок «Користувачі та групи» і натисніть «Об'єкти входу».

Натисніть кнопку «+» внизу цього списку, щоб додати додатки, або перетягніть їх в список додатків. Вони будуть завантажуватися автоматично при вході в ваш комп'ютер.

Відкриття програми при завантаженні Linux

У різних дистрибутивів Linux є різні способи зробити це. Наприклад, в Unity Ubuntu відкрийте Dash і введіть слово «start». Натисніть «Запуск додатків», щоб переглянути список запущених додатків. Натисніть кнопку «Додати» в цьому списку, щоб додати свої власні додатки. Введіть ім'я та введіть команду для запуску програми. Ви також можете просто використовувати цей інструмент для запуску команди при вході в систему.

Робочий стіл GNOME, видалив старий інструмент gnome-session-properties, але цей параметр як і раніше доступний в GNOME Tweak Tool, який за замовчуванням встановлений в деяких дистрибутивах Linux. Вивчіть панель налаштувань робочого столу Linux, щоб знайти підходящий інструмент.

Ви також можете керувати цим з прихованих каталогів «~ / .config / autostart /«, який можна відкрити через консоль або файловий менеджер. Знак «точки» перед .config вказує, що це прихований каталог, а ~ вказує, що він знаходиться в вашому домашньому каталозі - «/ home / username /.config/autostart/«. Щоб відкрити його, запустіть диспетчер файлів робочого столу, введіть «~ / .config» в адресний рядок і натисніть «Введення». Двічі клацніть на папку «autostart» або створіть її, якщо вона ще не існує.

Додайте файли типу .desktop, щоб програми запускалися автоматично при завантаженні системи. Ці файли є ярликами додатків - їх часто можна створювати шляхом перетягування додатки на робочий стіл або навіть у вікно «~ / .config / autostart /«.

Якщо ви не використовуєте середу робочого столу, а просто хочете автоматично запускати команду - або кілька команд - кожен раз, коли ви входите в систему, додайте команди в ваш файл .bash_profile, розташований в файлі «~ / .bash_profile», повний шлях «/ home / username / .bash_profile ».

Звичайно, є інші способи запуску програм при старті системи. Наприклад, ви можете додавати записи реєстру в Windows, але це найпростіші способи зробити це.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью