• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Замовити строкову виписку з ЕГРЮЛ в Москві

Для того щоб отримати вигідний кредит і відкрити рахунок компанії в банку, оформити угоду на торгах і подати заявку на участь в тендері, необхідно замовити термінову виписку з ЕГРЮЛ. Компанія «Бізнес-Консалтинг» візьме на себе всі питання, пов'язані з отриманням документа. Ми готові надати вам професійну допомогу і фактичну допомогу в оперативному оформленні офіційного документа звичайної або розширеної форми, завіреного печаткою податкового органу.

Все, що потрібно від клієнта, це скористатися спрощеною формою онлайн-замовлення даної послуги, розміщеної на нашому сайті в розділі. Ми гарантуємо виконання вашої заявки в максимально короткі терміни.

Терміни оформлення ЕГРЮЛ Ціна Чи не термінова (3 дні) 400 руб. Термінова (24 години) 600 руб. Негайне (2-3 години) 1500 руб. Чи не термінова розширена (3 дні) 1300 руб. Термінова розширена (24 години) 1700 руб. Негайне розширена (2-3 години) 3700 руб.

Кілька причин замовити термінову виписку з ЕГРЮЛ у нас

Для того щоб отримати вигідний кредит і відкрити рахунок компанії в банку, оформити угоду на торгах і подати заявку на участь в тендері, необхідно замовити термінову виписку з ЕГРЮЛ
 • Ми забезпечуємо персональну роботу з кожним клієнтом, надаємо розгорнуті консультації і фактичне сприяння в процесі оформлення та отримання необхідних документів.
 • На заявлений вид послуг у нас встановлена ​​конкурентна вартість, рівень якої дозволить терміново замовити виписку з ЕГРЮЛ без істотних матеріальних витрат.
 • Забезпечуємо виконання даної послуги в максимально короткі терміни (24 години).
 • Виконуємо оформлення термінової і надстрокової виписки, що дасть вам можливість ефективно планувати і здійснювати комерційні угоди.
 • Гарантуємо нерозголошення конфіденційної інформації про замовника, отриманої в рамках співпраці.
 • Пропонуємо скористатися нашими вигідними акційними пропозиціями (на даний момент за умовами одного з них ми виконаємо безкоштовну оперативну доставку документів при замовленні трьох і більше виписок).

Відгуки клієнтів

Грицько Богдан 13.03.2019

Звертався в «Бізнес-Консалтинг» для закриття свого ВП. Під час ведення діяльності документи не збирав, звіти здавав не всі, тому готувався до тривалого і проблемному закриття. На щастя, співробітники компанії все зробили всього за два місяці, IP було остаточно ліквідовано.

Борисова Тетяна 01.02.2019

Вашу компанію мені порадили знайомі, які вже мали досвід роботи з вами. Було необхідно оформити документи на будинок, який мені дістався у спадок. На попередньої консультації була озвучена ціна нижче, ніж вийшла в підсумку, але в цілому послугами я задоволена.

Читати всі відгуки

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью