• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Заміна водійських прав в 2019 році в МФЦ

 1. Заміна водійських прав в 2019 році
 2. Документи, необхідні для заміни в / у

Згідно зі статистикою, в Російській Федерації щорічно змінюють свої прийшли в непридатність, недіючі, втрачені або викрадені водійські права близько 2,7 млн. Громадян. Для всіх них законодавство передбачає особливий регламент заміни водійського посвідчення, пов'язаний зі збором і наданням в ГИБДД цілого ряду документів.

Згідно зі статистикою, в Російській Федерації щорічно змінюють свої прийшли в непридатність, недіючі, втрачені або викрадені водійські права близько 2,7 млн. Громадян. Для всіх них законодавство передбачає особливий регламент заміни водійського посвідчення, пов'язаний зі збором і наданням в ГИБДД цілого ряду документів. Разом з тим, постійне збільшення автопарку і зросла вже до критичних відміток навантаження на відділення Державної інспекції привели до того, що відповідні повноваження, перш видаються лише реєстраційно-екзаменаційним підрозділам ДАІ, чиновники вирішили передати ще одній службі. З 1 листопада 2016 року будь-який бажаючий зможе поміняти водійське посвідчення в МФЦ, т. Е. Будь-якому багатофункціонального центру, яких на території країни сьогодні функціонує близько 2,7 тисяч.

Заміна водійських прав в 2019 році

Головним недоліком заміни водійських прав або МВУ (міжнародне водійське посвідчення) в ГИБДД продовжує виступати відсутність чітко встановлених термінів виготовлення і видачі нового посвідчення. Великі черги із заявників і не завжди відповідальний підхід до своїх обов'язків з боку представників Інспекції стають головними причинами того, що замінити права більшості громадян вдається лише через 2-3 дня після подачі заяви. В існуючих умовах дана проблема не просто має місце, а поступово посилюється, доставляючи все великі незручності кожній стороні процесу.

За словами авторів постанови, що вводить нову норму, додаткові можливості дозволять замінити права або МВУ набагато швидше. І дійсно, говорити про те, що з 1 листопада 2016 року спрощено процедуру заміни водійських прав, можна вже на тій підставі, що звернення в МФЦ здійснюється за принципом «одного вікна».

Наскільки ефективною виявиться нова міра - покаже час. Очевидно, що Багатофункціональні центри візьмуть на себе левову частку звернень громадян, яким, проте, доведеться слідувати іншому регламенту - отримання послуг в МФЦ. Нагадаємо, що він передбачає попередній запис і постановку заявника в електронну чергу, прийняття та реєстрацію заяви працівником МФЦ, напрямок паперів в відповідну службу (в нашому випадку - в ГИБДД), отримання результату і інформування про нього заявника.

Таким чином, із заявою про те, що новою постановою спрощено процедуру заміни водійських прав, можна погодитися лише частково, оскільки терміни надання подібної послуги фахівцями МФЦ можуть становити ті ж 2-3 дня. У випадку з обігом в ГИБДД і при вдалому збігу обставин (відсутність черг, порядок з документами) дане питання нерідко вдається вирішити протягом всього одного дня.

Не можна не згадати про не менш популярному і відносно простому способі заміни водійського посвідчення за допомогою сайту держпослуг. Свою заяву, ксерокопії паперів та фотографії можна залишити на порталі gosuslugi.ru, після чого отримати повідомлення про час і місце видачі нових водійських прав. Зручність такої послуги в тому, що вона не пов'язана з чергами і дозволяє планувати свій час (розгляд відправленого заяви може зайняти від декількох днів до тижня). Тут же на порталі Державних послуг користувач може оформляти документи на будь-який транспортний засіб (автомобіль, мотоцикл, трактор та ін.), Оплачувати мита, оформляти заяву на видачу реєстраційних знаків і мн. ін.

ін

Документи, необхідні для заміни в / у

Нововведення не змінило список документів, що надаються заявником, який потребує отриманні нового посвідчення водія замість прав загублених або з закінченим терміном придатності. Тим, хто звернеться в МФЦ в 2019 році, доведеться надати:

 • Заява. Використовується бланк встановленої форми, який можна завантажити на нашому сайті.
 • Особистий паспорт заявника. Необхідний для підтвердження особи власника в / у і перевірки місця реєстрації. При відсутності такої заявнику доведеться зробити тимчасову реєстрацію (обов'язкова умова для заміни водійського посвідчення).
 • Медична довідка (форма № 083 / У-89). З 2015 року для заявників, які отримують права національного зразка, зроблено виняток: їм надавати даний документ необхідності немає.
 • Водійські картка. Підтверджує проходження навчання в автошколі з зазначенням реквізитів навчального закладу і категорій, присвоєних водієві.
 • Посвідчення водія на право керування автомобілем (при зміні документа з вичерпаним терміном придатності).
 • Квитанція про оплату держмита.

Відзначимо, що до цього переліку не входять будь-які документи на транспортний засіб.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью