• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

З чого почати створення блогу?

 1. Визначаємо тему майбутнього блогу
 2. Створюємо семантичне ядро
 3. Знаходимо і викачуємо програми для створення блогу
 4. Плануємо час для створення блогу
 5. Збираємо навчальні матеріали для створення блогу
 6. Вибираємо кращий хостинг
 7. Вибираємо дизайн і шаблон
 8. Робимо собі блог
 9. Наповнюємо блог контентом
 10. Складаємо план розвитку блогу

Причини створення блогу можуть бути різні. Хтось хоче за допомогою блогу розвиватися і самовиражатися, хтось заробляти хороші гроші. Для деяких блог - це хобі, комусь він приносить основний дохід.

Не важливо, з якою метою ви вирішили завести блог. Ці цілі з часом можуть змінитися. Блог може стати для вас одночасно хобі, засобом самовираження і спілкування з людьми, основною роботою і т.д ...

Дуже важливо правильно почати, налаштувати себе, зрозуміти основні принципи розвитку блога. Необхідно поставити перед собою цілі і досягати їх, які б труднощі не зустрілися на шляху!

Створити блог не складно, складніше його розвивати, особливо на початковому етапі його життя. А зараз про все по порядку.

І так, ви вирішили створити собі блог, припустимо з метою хорошого заробітку. Але на початку про це думати не варто, нехай це стане для вас кінцевою метою. Гроші відразу не прийдуть. Якщо правильно розвивати блог, то в майбутньому він буде приносити непоганий, а головне стабільний дохід.

Не варто думати, що це легко і просто. Щоб заробляти гроші, необхідно багато і наполегливо працювати. Якщо ви сумніваєтеся в цьому, рекомендую прочитати мої статті: « Онлайн-казино », «Букмекерські контори» і « Сайт на якому платять за час ».

Для початку я пропоную вам підготувати короткий план дій по створенню блогу Для початку я пропоную вам підготувати короткий план дій по створенню блогу. Візьміть аркуш паперу, ручку або олівець і пишіть. План у вас буде приблизно такою:

- визначити тему майбутнього блогу;

- Створити семантичне ядро ​​і підібрати ключові слова;

- знайти і завантажити програми, необхідні для його створення;

- визначити час (день-два) на його створення;

- знайти і завантажити навчальні матеріали зі створення блогу;

- підібрати хостинг;

- визначити дизайн майбутнього блогу, підібрати шаблон;

- створити блог;

- почати наповнювати блог контентом;

- скласти план розвитку блога.

Це приблизний план ваших дій, може я щось упустив. Ви можете додавати свої пункти і міняти їх місцями, але прибирати нічого не раджу! А зараз я вам розповім про всі пунктах по порядку. Читайте цей пост уважно і до кінця! Він допоможе вам в найкоротші терміни створити блог, заощадити ваш час, не упустити важливих деталей і позбавити від зайвих питань. Далі, для кращого розуміння, і щоб не повторюватися, я буду наводити посилання на деякі пости. Раджу вам читати їх по порядку і уважно! І так, поїхали.

Визначаємо тему майбутнього блогу

Якщо ви ще не вибрали тему для вашого блогу, раджу вам зробити це прямо зараз! Вибір теми - це найважливіша частина створення блогу. Не варто робити блог про все. Такий блог надалі буде дуже важко розвивати. Тема повинна бути вам цікава, інакше буде важко писати пости, і ви просто закинути цю справу.

Не варто вибирати дуже конкурентну тему, інакше буде дуже складно домогтися поставлених цілей. Але якщо ви людина наполеглива і готовий до труднощів, то можете ризикнути! Якщо дуже постаратися, то можна досягти дуже багато чого.

До конкурентних тем можна віднести будь-які затребувані в даний час послуги, фінансові теми. Тут все просто: якщо тематика сайту дозволяє розміщувати на його сторінках дорогу рекламу (будівництво, фінанси, і т.п.), або сам сайт буде надавати затребувані в даний час послуги, то ця тема, в будь-якому випадку, буде мати високу конкуренцію. Але поспішу вас порадувати: заробити непогані гроші можна на блозі будь-якої тематики. Головне домогтися поставлених цілей. Про це трохи нижче. Вибирайте тему, яка вам до душі, навіть якщо вона дуже рідкісна, так навіть простіше буде розвинути свій блог.

Створюємо семантичне ядро

Новачки, напевно, не розуміють про що мова. Створення семантичного ядра полягає в підборі низькочастотних (НЧ) і середньо частотних (СЧ) ключових слів для вашого блогу. Детальніше про створення семантичного ядра читайте в моєї статті . Тут я лише хочу зазначити важливість його створення. Без нього ви просто не зможете розвивати і просувати свій блог! Також, раджу прочитати статтю - «Як правильно підбирати ключові слова».

Знаходимо і викачуємо програми для створення блогу

Блог ви будете створювати на своєму комп'ютері. Для цього вам потрібно встановити локальний сервер, найкраще використовувати «Denwer» (докладніше про «Denwer» можете прочитати тут ). Заходьте на сайт: www.denwer.ru і завантажуєте останню версію цієї програми. Потім вам знадобиться сам движок «Wordpress». Заходьте на сайт mywordpress.ru, або будь-який інший сайт (їх багато), і завантажуєте останню версію «Wordpress». Також для створення блогу можуть стати в нагоді такі програми: Notepad ++, FileZilla, Архиватор. Весь цей софт ви можете скачати безкоштовно!

Плануємо час для створення блогу

Тут все просто. Вам краще вибрати день або два для того, щоб впритул зайнятися створенням свого блогу. Краще не розтягувати цю справу надовго, а сісти і зробити блог! І на майбутнє запам'ятайте: блогу потрібно буде приділяти багато часу, особливо на початку. Ніколи не відкладайте справи на потім. Якщо запланували, то зробіть. Це повинно стати правилом. У мене на створення цього блогу пішов рівно один день. Вранці я сів за комп'ютер, а ввечері блог вже був на хостингу. Але я абсолютно не підготувався до його створення, і це сильно загальмувало процес. Ось тому я пишу цей пост!

Збираємо навчальні матеріали для створення блогу

всі необхідні матеріали по створенню блогу ви можете взяти у мене.

Вибираємо кращий хостинг

Якщо у вас серйозні плани на блог (а як же інакше :-)), то ні в якому разі не використовуйте БЕЗКОШТОВНИЙ хостинг !!! Справа в тому, що на безкоштовному хостингу вас запросто можуть змусити розмістити чужу рекламу. Крім того, безкоштовний хостинг - це ненадійно, і в будь-який момент ... Коротше, якщо ви не хочете втратити свою працю, то краще заплатити. Особисто я розмістив свій блог на хостингу «Макхост», і мене все влаштовує. На цьому хостингу ви самі зможете вибрати послуги, за які будете платити. До служби підтримки претензій немає, взагалі все на рівні. Якщо вам цікавий цей хостинг, то можете ознайомитися з ним у моїй статті « Який хостинг краще вибрати? » .

Вибираємо дизайн і шаблон

Вибираємо дизайн і шаблон

Блоги на движку WordPress створюються за допомогою шаблонів. Вам лише необхідно знайти і підібрати найбільш підходящий. Шаблони можна скачати як безкоштовні, так і платні. Можна замовити свій дизайн у веб-майстрів.

Звичайно, краще використовувати платний шаблон. Справа в тому, якщо ви не знаєте основи HTML і CSS, то можуть виникнути певні труднощі. Якщо використовувати платні шаблони, то можна сподіватися на допомогу людей, у яких ви їх придбали. Хоча і з безкоштовними вам у допомозі не відмовлять.

Крім шаблону ви можете змінювати графічну частину. Для цього використовуються графічні редактори. Я рекомендую використовувати «Adobe Photoshop». Можна створити свій логотип, як це зробив я ( Як зробити логотип? ). Для створення логотипу я використовував програму «Logo Design Studio».

Логотип я створив хвилин за 20, причому раніше програмою ніколи не користувався! Як я вже говорив, створення блогу заздалегідь не планував, тому на початку ніяких логотипів не робив. В моєму щоденнику ви можете подивитися, яким був мій блог в перший день!

Робимо собі блог

Тут все просто, беремо все підготовлені матеріали, сідаємо зручніше і створюємо свій блог! Головне - не турбуйтеся якщо щось не виходить з першого разу, так буває! Намагайтеся розібратися, і тоді буде вам щастя. Нічого складного в створенні блога немає, потрібно лише трохи терпіння і наполегливості.

Якщо ви хочете за один день (або два) створити блог і викласти його в інтернет, то можна заздалегідь оплатити хостинг і вибрати собі доменне ім'я. Тому як хостинг починає працювати протягом доби після його реєстрації. У мене заробив приблизно через 4-5 годин. Доменне ім'я краще вибрати не довге і легко запам'ятовується. Бажано щоб воно відповідало темі вашого блогу. Наприклад, мій блог пов'язаний з тематикою пошукової оптимізації (SEO), тому я вибрав ім'я asbseo (перші три букви від ПІБ: Олександр Сергійович Бобрин). Воно коротке, легко запам'ятовується, і за тематикою.

У процесі створення блогу вам потрібно буде встановлювати багато різних плагінів до WordPress. Не лякайтесь! Якщо ви користуєтеся видеокурсом, то вони все йдуть в комплекті. Ось тільки я вам рекомендую завантажувати самим з інтернету останні версії цих плагінів! Тому як вони можуть бути несумісні з останньою версією WordPress, адже з моменту створення уроків пройшов якийсь час.

Якщо щось не виходить, і все зовсім вже так погано, можна звернутися до авторів курсів, я думаю, вони вам не відмовлять. Удачі вам у створенні блога!

Наповнюємо блог контентом

І так, ви створили свій блог, виклали його в інтернет. Тепер необхідно його наповнювати контентом, по-іншому, статтями (постами), відповідно до тематики блогу. Чим цікавіше ваші статті, і чим їх більше, тим швидше буде розвиватися ваш блог! Сьогодні просування блогів і сайтів відбувається за рахунок контенту. Основна пошукова система рунета «Яндекс», щосили бореться з комерційною складовою SEO, і попаданням говносайтов (ГС) в ТОП пошукової видачі.

ГС - це такі сайти, на яких розміщені нікому не цікаві і непотрібні статті. Ці сайти в основному комерційні, і не мають ніякої цінної інформацією. Одним словом, це нікому не потрібний сміття, який просувають SEO оптимізатори всіма доступними способами, природно не безкоштовно. Сьогодні комерційні посилання вже не працюють так, як це було раніше. Тому основне ваше завдання - це хороші, якісні і цікаві статті. Сьогодні контент рулить! Запам'ятайте це.

Для хорошого розвитку блогу вам потрібно дуже багато статей. Блог буде нормально розвиватися в міру його заповнення, а результат прийде не відразу. Спочатку вам потрібно написати 50-100 статей (це залежить від конкуренції і від вашої активності), тільки після цього блог буде приносити свої «плоди».

Ви можете подумати: «Ось напишу я 10-20 статей, а потім що писати?» .Поверьте, буде про що писати! Головне-це бажання і праця. Пропоную вам почитати мої пости: « Як писати цікаві статті »! і « Стилі написання статей ». Прочитавши їх, ви прямо зараз знайдете безліч варіантів і зрозумієте, що не так вже все й складно! Також, раджу Вам прочитати статтю: «Як перевірити текст на унікальність».

Перші три місяці блог буде розвиватися дуже повільно, тому як він ще молодий і знаходиться в «пісочниці» пошукових систем. Потім все буде нормально.

Я сподіваюся, ви зрозуміли, що головне в блозі - контент. Тоді давайте перейдемо до останнього пункту нашого плану, який, вже зараз налаштує вас на створення «правильного» блогу - блогу для людей!

Складаємо план розвитку блогу

Вирішивши створити блог, ви повинні усвідомити відповідальність, яку поклали на свої плечі. Ведення блогу вимагає регулярного заповнення його контентом. Пам'ятаєте, на початку статті я говорив про цілі, про заробіток. Так ось, не гроші ваша найближча мета! Про гроші думати поки рано, вони будуть через рік, може раніше, це залежить тільки від вас. Від вашого бажання і праці.

Запам'ятайте: головна мета будь-якого блогу - це трафік Запам'ятайте: головна мета будь-якого блогу - це трафік! Іншими словами, це люди, які відвідують ваш блог, читають і коментують ваші пости, стежать за оновленнями блогу, підписуються на поштові розсилки. Ось ваша головна мета-створити блог для людей! Створити блог, який будуть відвідувати тисячі людей на добу.

Тоді ви зможете заробляти гроші. А якщо не буде трафіку, то нікому буде кликати по вашим рекламним оголошенням, нікому буде переходити і реєструватися за партнерськими посиланнями. І нікому буде милуватися вашими гарними банерами. І ніхто не захоче купити посилання з блогу, у якого нульова відвідуваність. Запам'ятайте це. Для кращого засвоєння матеріалу пропоную вам прочитати мою статтю « Як вести блог. Поради для новачків ».

І так, ви зрозуміли, що весь план на найближчий час буде складатися з збільшення кількості хорошого і цікавого контенту, наповнення блогу корисною інформацією для читачів. Зрозумійте, якщо просувати свій блог за допомогою покупки посилань і інших методів, забуваючи про якість і кількість контенту, то ваш блог якщо і потрапить в Топ, то дуже швидко їх покине. І у вас не буде постійних читачів і передплатників!

Паралельно з наповненням контентом слід використовувати безкоштовні методи просування блогу. Анонсує свої пости в соціальних мережах і закладках, вони теж здатні дати невеликий трафік на блог. Встановіть на сторінках кнопки соціальних мереж і закладок. Детальніше про це в циклі статей «Просування в соціальних мережах» (їх чотири частини). Головне - робити все поступово, пам'ятайте: блог поки що в пісочниці, і різко обростати посиланнями не повинен.

Не забудьте про внутрішню оптимізацію постів. Детальніше я писав про це в статті « Як писати оптимізовані статті? ». А також внутрішню перелинковку. Про це тут .

Паралельно починайте вивчати зовнішню оптимізацію (можна знайти на моєму блозі). Тому що, як не крути, а зовнішні посилання потрібні, без них далеко не заїдеш. Раджу почитати цикл статей: «Як вийти в ТОП?».

Якщо Ви хочете створити свій блог, але не знаєте як, то рекомендую Вам завантажити мій безкоштовний відеокурс «Створення блогу на WordPress». Подробиці в статті « Як створити блог? ».

Ну ось на цьому все, удачі вам в створенні блога!

Як зробити логотип?
Ви можете подумати: «Ось напишу я 10-20 статей, а потім що писати?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью