• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

wordpress | Блог SEO дилетантів

* Рекламний огляд
Доброго дня, читачі Блогу SEO-дилетантів . Кнопки «Поділитися» і «Підписатися на оновлення» необхідні будь-якого сайту для залучення аудиторії з соціальних мереж. Потрібно це всім сайтам без винятку, і блогам, і розважальним ресурсам, і комерційним сайтам.
* Рекламний огляд  Доброго дня, читачі  Блогу SEO-дилетантів
Для мене, як web-дизайнера і web-розробника пошук зручних кнопок і в цілому інструментів для соціалізації ресурсів не припиняється ніколи. Кожен сайт, з яким я працюю, я соціалізується:

 1. Встановлюю кнопки соціальних мереж для підписки на сторінки, групи і спільноти.
 2. Встановлюю кнопки «Поділитися».

Однією зі знахідок 2016 року стало сервіс uSocial.pro . Читати далі

Доброго дня, читачі блога SEO-дилетантів . Зазвичай подібні пости пишуть в кінці року, і я готувала його в грудні, але не встигла опублікувати. Мета цього посту зібрати всі свої роботи за 2016 рік і залишити на пам'ять для себе, для тих, кому це може бути цікаво, і, звичайно, для нових клієнтів. Поділитися з вами своїм досвідом.

Поділитися я хочу найголовнішим для мене - досвідом створення сайтів. Хоч я і намагалася підтримувати своє Портфоліо в актуальному стані, у мене не вистачає сил і часу викласти в нього всі свої роботи, а за рік було зроблено не мало. Кожен проект для мене унікальний, цікавий, корисний. Отже, почну за алфавітом.

Amigurum.ru

Перенесення блогу з Blogger на WordPress. роботи:

 1. Купівля домена
 2. Реєстрація хостингу
 3. Налаштування WordPress
 4. перенесення блогу
 5. Налаштування преміум теми.
 6. Підключення кириличних шрифтів.
 7. Додавання в шаблон нових віджетів для рекламних блоків.
 8. Налаштування SSL сертифікату

Читати далі

Доброго дня, читачі Блогу SEO-дилетантів . У мережі безліч статей про створення та налаштування блогу на WordPress. Кожен автор бачить це по своєму і вкладає в це поняття свій сенс.

Кожен автор бачить це по своєму і вкладає в це поняття свій сенс

Багато статей на цю тему безсумнівно корисні, багато нудні і описують багато зайвого, чого в перший день починаючому веб-майстру взагалі не потрібно. Я створюю блоги під ключ і виробила свою схему швидкого налаштування WordPress для своїх клієнтів. Сьогодні я ділюся з вами своїми напрацюваннями. Читати далі

Доброго дня, читачі блога SEO-дилетантів . Про те, як вибрати хостинг, написано чимало статей. Тільки в Яндексі на даний запит знайшлося 4 мільйони сторінок. Всі статті більш менш однакові, і в цьому немає нічого поганого.
Доброго дня, читачі  блога SEO-дилетантів
Я теж вже кілька років користуюся послугами хостинг-провайдерів, спочатку працювала тільки з клієнтськими сайтами, потім у мене з'явився форум, пізніше перенесла блог з Blogger на WordPress. Тому накопичився невеликий досвід використання віртуального хостингу, яким я і вирішила поділитися.
Читати далі

Доброго часу доби, дорогі читачі блога SEO дилетантів . Тиждень тому 22 березня я розповідала про внутрішню структуру сайту , Якою вона повинна бути, як цього домогтися на практиці. Сьогодні я продовжу цю тему і поміркувати про структуру сайту в іншому ключі, з точки зору навігації. Якою має бути навігація на сайті, за допомогою яких інструментів ми її створюємо.
Доброго часу доби, дорогі читачі  блога SEO дилетантів
Я завжди намагаюся піти від шаблонних уявлень чого-небудь. Тому, перш, ніж почати писати статтю на певну тему, щоб не повторюватися, вивчаю, а що по цій темі пишуть інші. І як це сумно, коли весь топ набитий однаковими статтями. Читати далі

Доброго часу доби, шановні читачі. Сьогодні я хочу розповісти про один із способів установки нестандартного кириличного шрифту на свій сайт. Даний спосіб підходить для будь-якого сайту, в тому числі і для блогів на Blogger. Цей спосіб з успіхом застосовується на багатьох англомовних сайтах, активно використовується в преміум темах WordPress і Joomla.

Оскільки більшість моїх читачів ведуть свої блоги на Blogger і WordPress, я розповім, як встановити нестандартний шрифт саме в такі блоги. При цьому спосіб, описаний для Blogger підходить абсолютно для будь-якого сайту. А для WordPress є вже готовий плагін. Але не раджу прокручувати статтю до відповідних описів, тому що для настройки плагіна вам знадобляться всі знання про цей спосіб.

Думаю, на даний момент це один з найпопулярніших способів установки нестандартного кириличного шрифту на сайт, по-перше, через простоту установки, по-друге, через підтримку різними браузерами. Читати далі


Доброго часу доби, шановні читачі. Колись давно, аж 27 вересня минулого року, я розповідала, як встановити WordPress на Denwer . Ще тоді я вирішила, що у цій статті просто зобов'язана бути продовження - як перенести готовий WordPress з Денвера на хостинг. Вирішила давно, а ось до готової статті дісталася тільки сьогодні. Сподіваюся, кому-то ця стаття буде корисна.

Сподіваюся, кому-то ця стаття буде корисна

З самого початку хочу сказати, що алгоритм перенесення будь CMS, що працює з базою MySQL однаковий. Принаймні я в цьому переконалася на власному досвіді, працюючи з WordPress, Joomla і phpBB.

Перенести сайт з Денвера на хостинг, а також з хостингу на хостинг - дуже просто. Найголовнішим в цій справі - підготовчі роботи. Провівши їх правильно, перенесення здійсниться легко і швидко. Порядок дії великого значення не має, але щоб не скакати в статті, я постараюся дотримуватися послідовність. Читати далі

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью