• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

wmdc.exe - Що це таке?

 1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з wmdc.exe
 2. Інформація про фото wmdc.exe
 3. коментар користувача
 4. Кращі практики для виправлення проблем з wmdc
 5. wmdc сканер

Wmdc.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є wmdc.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з wmdc.exe

 1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
 2. Оновлення програму Windows Mobile Device Center. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
 3. У наступних пунктах надано опис роботи wmdc.exe.

Інформація про фото wmdc.exe

процес Windows Mobile Device Center або Центр пристроїв Microsoft Windows Mobile або Windows Mobile-Gerätecenter належить програмі Microsoft Windows Mobile Device Center або Центр пристроїв Microsoft Windows Mobile або Центр пристроїв Windows Mobile або Windows Mobile Device Center або Microsoft® Windows Mobile®-Gerätecenter від Microsoft (Www.microsoft.com).

Опис: wmdc.exe часто викликає проблеми і необхідний для Windows. Wmdc.exe знаходиться в підпапках C: \ Windows. Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 660,360 байт (64% всіх випадків), 648,072 байт або 563,080 байт. Опис: wmdc
У процесу немає видимого вікна. Поставлено цифровий підпис. Це не файл Windows. Це файл, підписаний Microsoft. Процес можна видалити, використовуючи панель інструментів Додати \ Видалити програму. Тому технічний рейтинг надійності 6% небезпеки.
Видавець програмного забезпечення Microsoft надає деинсталлятор ( Панель управління -> Програми-> Windows Mobile Device Center або Центр пристроїв Windows Mobile).

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з wmdc.exe

Чи є wmdc.exe вірусом? Ні, це не вірус. Справжній файл wmdc.exe - це безпечний системний процес Microsoft Windows, який називається "Windows Mobile Device Center". Проте, автори шкідливих програм, таких як віруси, черв'яки, і трояни навмисно називають процеси таким же ім'ям, щоб уникнути виявлення. Віруси з тим же ім'ям файлів: такий як, Mal / Generic-S (визначається антивірусом Sophos), і Win32: Malware-gen (визначається антивірусом Avast).
Щоб переконатися, що працює wmdc.exe на вашому комп'ютері - це не шкідливий процес, натисніть тут, щоб запустити Перевірку на віруси .

Як розпізнати підозрілі процеси? Якщо wmdc.exe знаходиться в підпапках C: \ Windows \ System32, тоді рейтинг надійності 80% небезпеки. Розмір файлу 5,342,757 байт. У файлу немає інформації про творця цього файлу. Знаходиться в папці Windows, але це не файл ядра Windows. У процесу немає видимого вікна. Процес завантажується під час процесу завантаження Windows (Дивіться ключ реєстру: MACHINE \ Run, Run). Це не системний файл Windows.

Важливо: Деякі шкідливі програми маскують себе як wmdc.exe, особливо, якщо вони розташовані в каталозі c: \ windows або c: \ windows \ system32. Таким чином, ви повинні перевірити файл wmdc.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

Поки немає коментарів користувачів. Чому б не бути першим, хто додати невеликий коментар і одночасно допоможе іншим користувачам?

Кращі практики для виправлення проблем з wmdc

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з wmdc. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу wmdc.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

wmdc сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

Exe вірусом?
Як розпізнати підозрілі процеси?
Чому б не бути першим, хто додати невеликий коментар і одночасно допоможе іншим користувачам?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью