• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

WM бонуси або халява в інтернеті

 1. WM бонуси що це таке?
 2. Навіщо роздають і кому вигідні
 3. Де знайти
 4. висновок

Wm бонуси: що це таке, як знайти, навіщо роздають і кому вигідні. Детально в сьогоднішній статті.

Детально в сьогоднішній статті

В інтернеті присутні тисячі пропозицій халяви серед них і бонуси на WebMoney.

WM бонуси що це таке?

WM бонуси - це грошова винагорода виплачується сайтами відвідувачам. Потрібно ввести номер гаманця в спеціальній формі і розгадати каптчу. Оплата 1-15 коп і вище. Більшість сайтів виплачує бонус раз в день. Найбільш поширені на рублеві гаманці WebMoney. На інші гаманці знайти бонуси складніше.

Навіщо роздають і кому вигідні

Вебмайстрам. Щодня приходячи за бонусами користувачі, підвищують відвідуваність сайту.

Правда враховуючи, що пошукові системи в багато орієнтуються на поведінкові фактори, такі накрутки відвідуваності швидше шкодять сайтам. Тому бонуси стали використовувати менше, замінюючи на послуги сервісів активної реклами .

Бонуси використовую для підвищення індексу ділової активності (BL) в WebMoney. Чим частіше руху коштів в гаманці, тим він вищий, а значить більше довіри з боку інших людей до власника гаманця.

Де знайти

Роздачі бонусів відмирають, але ще існує сайт їх надають. Це обмінники валют, букси, лото тощо. У пошуку представлені сайти каталоги з великими списками потрібних майданчиків. Роздачі бонусів відмирають, але ще існує сайт їх надають

Я вирішив провести експеримент і пройтися по таких майданчиків, підрахувавши тимчасові витрати і доходи. Перший список складався з 50 сайтів, другий з 30. Я спостерігав три результати: сайт не працював або був недоступний, вискакувало віконце кошти закінчилися, відбувалося зарахування 2-3 коп.

За підсумками за півгодини я зібрав 60 копійок. Це просто сміхотворна сума. На буксах, наприклад, наловчившись, за 5 хвилин виходить зробити 2 завдання в соц. мережах по 25-50коп. Це в рази більше .

висновок

WM бонуси на мій погляд марна трата часу. Час потрібно берегти і не витрачати на дурниці, воно дорогоцінне. Краще використовувати для заробітку сервіси активний реклами, а при наявності навичок і умінь стати фрілансером. Поділіться в коментарях думкою про бонуси, буде цікаво. Ну а на цьому все з вами був Дмитро Толстой до нових зустрічей на сторінках блогу.

WM бонуси що це таке?
WM бонуси що це таке?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью