• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

wlidsvc.exe - Що це таке?

 1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з wlidsvc.exe
 2. Інформація про фото wlidsvc.exe
 3. коментар користувача
 4. Кращі практики для виправлення проблем з wlidsvc
 5. wlidsvc сканер

Справжній файл wlidsvc.exe є одним з компонентів програмного забезпечення Windows Live, розробленого Microsoft.

WLIdSvc - це абревіатура від W indows L ive Id S er v i c e

Wlidsvc.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є wlidsvc.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з wlidsvc.exe

 1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
 2. Оновлення програму Microsoft Windows Live ID Service. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
 3. У наступних пунктах надано опис роботи wlidsvc.exe.

Інформація про фото wlidsvc.exe

процес Microsoft Windows Live ID Service або Windows Live ID Sign-in Assistant належить програмі Windows Live ID Sign-in Assistant або Microsoft Windows Live ID або Microsoft CoReXT або Windows Live ID Sign-in або Windows Live ID Client Runtime від Microsoft (Www.microsoft.com).

Опис: wlidsvc.exe не є важливим для Windows і часто викликає проблеми. Файл wlidsvc.exe знаходиться в підпапках "C: \ Program Files \ Common Files" або іноді в підпапках "C: \ Program Files". Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 2,292,096 байт (26% всіх випадків), 2,286,976 байт і ще 7 варіанти . Опис: wlidsvc
Назва сервісу - wlidsvc.
Додаток не видно користувачам. Поставлено цифровий підпис. Це не системний файл Windows. Процес можна видалити, використовуючи панель інструментів Додати \ Видалити програму. Тому технічний рейтинг надійності 20% небезпеки.
У разі, якщо ви відчуваєте проблеми з використанням wlidsvc.exe, Ви можете шукати допомоги на сайті Passport , Або видалити програму (Пуск> Панель управління> Установка і видалення програм > Windows Live ID Sign-in Assistant або Windows Live ID Sign-in).

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з wlidsvc.exe

 • Якщо wlidsvc.exe знаходиться в підпапках "C: \ Users \ USERNAME", тоді рейтинг надійності 46% небезпеки. Розмір файлу 1,529,728 байт. Процес можна видалити, використовуючи панель інструментів Додати \ Видалити програму. Може змінювати поведінку інших програм або маніпулювати іншими програмами. У процесу немає видимого вікна. Сертифіковане надійною компанією. У процесу немає детального опису. Це не системний процес Windows.
  Програма Windows Live ID Sign-in Assistant може бути видалена в панелі управління в розділі програми і компоненти.

Важливо: Деякі шкідливі програми маскують себе як wlidsvc.exe. Таким чином, ви повинні перевірити файл wlidsvc.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

мені здається вона геть не потрібна, якщо ви їй не користуєтеся - тобто не використовуєте Windows Live ID як свій інтернет сервіс безпосередньо (месенджер і т.п.), в принципі в звичайному режимі займає до11МБ пам'яті але при активних процесах (напрівер перевірка антивірусом) в рази збільшується, сміливо відключити: Пан-я \ Адміністр- е \ служби \ Windows Live \ WLIDSVC.EXE - властивості - заборонити, + у диспетчера задач: WLIDSVC.EXE (завершити процес), залежностей немає, прада невідомо чи треба його включати якщо використовується Win-s Update, а й в цьому випадку якщо треба процес звернемо ...
Анатолій Служба Windows Live ID
Dmitry изза цього процесу у мене все з комп'ютера віддалилося вся моя інформація !!!
Іван Анатолій, Служба Windows Live ID необхідна для роботи Game for Windows Live?
Kazak Дав я добро на тимчасовий апгрейд антивіруса avast і отримав в подарунок брандмауер.Он мені заблокував браузер і скайп. Я довго мудрував з правилами для цих додатків. Але допомогло розширення можливостей саме windows live id service.
Ринат

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото wlidsvc.exe: - на основі 7 голосів з 5 відгуками.

42 користувачів запитували про цей файл. 2 користувачів не поставили рейтинг ( "я не знаю"). 4 користувачів дали, як нейтрально. Один користувач оцінив, як здається небезпечним. 2 користувачів дали, як небезпечний.

Кращі практики для виправлення проблем з wlidsvc

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з wlidsvc. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу wlidsvc.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

wlidsvc сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью