• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Winstep Xtreme - програмний пакет для зміни інтерфейсу Windows

 1. 1. Меню «Пуск» Nextstart
 2. 2. Надбудова Workshelf
 3. 3. Док-панель Nexus
 4. 4. Віджети
 5. 5. Переглядач шрифтів
 6. 6. В цілому про продукт

W instep Xtreme - це програмний пакет для зміни інтерфейсу Windows від розробника Winstep Software Technologies. Творець відомої в колах любителів кастомізації програми Winstep Nexus, що реалізує в середовищі Windows анімовану док-панель за типом тієї, що поставляється в складі Mac OS, в добірці Winstep Xtreme пропонує цілий ряд програм для трансформації зовнішнього вигляду операційної системи від Microsoft і поліпшення її юзабіліті.

В актуальну на момент написання статті версію пакету Winstep Xtreme 16.9 з десятьма стильними темами оформлення входять модулі-надбудови:

- Nextstart - альтернатива меню «Пуск» і панелі завдань Windows;

- Workshelf - функціональна надбудова для робочого столу;

- Nexus - згадана док-панель для швидкого доступу до потрібних додатків і файлів;

- Віджети - інформаційні блоки по типу гаджетів Windows 7.

Winstep Xtreme - продукт платний, але на офіційному сайті програми для тестування можна скачати її безкоштовну 30-денну Trial -версію. Розглянемо функціонал Winstep Xtreme докладніше.

1. Меню «Пуск» Nextstart

Який передбачає альтернативу меню «Пуск» і панелі завдань модуль Nextstart за замовчуванням повністю замінює лише останню. У панелі завдань і системного трея трохи змінений порядок розміщення значків і власні опції в контекстному меню. Але в цілому панель задач Nextstart виконана без кардинальних якихось змін. А ось меню «Пуск» Nextstart не замінює звичайне системне, а вбудовується поруч з ним, точніше - перед ним.

В альтернативному меню «Пуск» також не побачимо нічого кардинально нового. Nextstart пропонує акуратненько меню з відмінною від штатного меню «Пуск» в будь-який з версій Windows організацією. В меню Nextstart надано швидкий доступ до значних системних функцій і встановленими програмами. Меню Nextstart настроюється: за допомогою вхідного в пакет Winstep Xtreme додатки Winstep Start Menu Organizer елементи меню можна додавати в передбачені програмою групи (категорії софта). А версія модуля Winstep Start Menu Organizer Pro дозволяє створювати призначені для користувача групи меню.

Крім угруповання програм в меню «Пуск» Nextstart, і до самого меню, і до панелі завдань можуть бути застосовані організаційні настройки. Доступ до них передбачений в контекстному меню, викликаному на панелі завдань або на кнопці «Пуск» Nextstart.

Для меню «Пуск» Nextstart можна налаштувати прозорість, анімацію, поведінку і т.п.

В налаштуваннях панелі завдань Nextstart передбачається можливість її роботи поруч з рідною панеллю задач Windows, відображення в стилі Windows XP, гнучке налаштування розміру іконок, від'єднання системного трея і т.п.

Внесені настройки меню «Пуск» і панелі завдань Nextstart можуть бути відображені в резервної копії з метою подальшого відновлення в разі збою роботи програми або самої Windows. Є можливість повернення налаштувань до їх початкового стану.

2. Надбудова Workshelf

Надбудова Workshelf - це розділена вкладками-розділами спливаюча панель швидкого доступу до функцій Windows, встановленими програмами, окремим опцій самої надбудови. Workshelf передбачається в якості альтернативи робочого столу Windows і являє собою щось структурованої док-панелі.

У розділі «Основне» отримаємо доступ до опцій Workshelf - віджетів годин, батареї, додатків для відстеження завантаження оперативної пам'яті, заряду батареї, інтернет-трафіку і т.п. Розділи «Робочий стіл», «Недавні», «Документи», «Швидкий запуск» покликані спростити доступ до часто використовуваних програм і файлів. До існуючих об'єктів цих розділів можна додавати нові програми і файли, налаштовуючи панель під свої переваги. У розділі «Процеси» відображаються запущені в даний момент програми. Панель можна доповнювати власними розділами-вкладками. Окремим розділом на панелі Workshelf реалізований вибір тим оформлення, застосовуваний до всіх модулів Winstep Xtreme.

Окремим розділом на панелі Workshelf реалізований вибір тим оформлення, застосовуваний до всіх модулів Winstep Xtreme

Надбудова за замовчуванням кріпиться внизу екрану, над панеллю задач Nextstart. Але в налаштуваннях Workshelf, що викликаються кнопкою в лівій частині панелі, можна вибрати інше її розташування.

Але в налаштуваннях Workshelf, що викликаються кнопкою в лівій частині панелі, можна вибрати інше її розташування

Як і попередній модуль Nextstart, Workshelf також передбачає безліч опцій для тонкої настройки поведінки панелі, можливість резервного копіювання та відновлення настройок, а також їх скидання до вихідного стану. Причому в настройках Workshelf розміщується функціонал щодо створення резервної копії і скидання налаштувань як конкретно для цього модуля, так і для всіх інших модулів Winstep Xtreme. Час перезавантаження для всіх модулів зовнішній вигляд системи буде таким, яким він поставляється відразу після установки пакета Winstep Xtreme.

Час перезавантаження для всіх модулів зовнішній вигляд системи буде таким, яким він поставляється відразу після установки пакета Winstep Xtreme

3. Док-панель Nexus

Nexus - це багаторівнева анімована док-панель для швидкого доступу до найбільш часто використовуваних додатків і файлів з налаштованим дизайном і ефектами.

В налаштуваннях, що викликаються за допомогою контекстного меню або кнопкою «Nexus», налаштовується положення док-панелі, її поведінку, вид, ефекти. Nexus є більш самостійним модулем, ніж інші складові пакету Winstep Xtreme: для док-панелі можна вибрати свою тему оформлення, відмінну від теми інших надбудов. Причому тим оформлення для док-панелі доступний набагато більший перелік, ніж встановлена ​​десятка тем для інших модулів. Плюс до цього, додаткові теми оформлення для док-панелі можна скачати на сайті розробника, пройшовши за посиланням з налаштувань Nexus.

4. Віджети

Winstep Xtreme поставляється з підбіркою віджетів по типу гаджетів Windows 7 - міні-додатків, що відображають на робочому столі годинник, погоду, навантаження на процесор і оперативну пам'ять, мережевий трафік, заряд батареї, інформацію про нові електронні листи.

У контекстному меню, викликаному на будь-якому з віджетів, отримаємо доступ до їх налаштування. У число віджетів Winstep Xtreme входить даремний, але цікавий віджет рибки Ванди. При натисканні на плаваючу рибку на екрані будуть з'являтися крилаті фрази і цитати відомих людей, правда, тільки на англійській мові.

5. Переглядач шрифтів

До складу пакета Winstep Xtreme також входить модуль FontBrowser - простенький переглядач шрифтів без можливості їх застосування.

6. В цілому про продукт

Winstep Xtreme - програмний продукт далеко не для кожного користувача, він скоріше на любителя. Winstep Xtreme - це можливість змінити приївся дизайн Windows, налаштувати під себе, що використовується найчастіше ПО і даними, попрацювати з іншою організацією окремого системного функціоналу. Безумовно, далеко не кожному такі можливості будуть потрібні. Лише тим, хто проводить за комп'ютером багато часу. Або кого не влаштовує бачення компанії Microsoft, як повинна бути влаштована операційна система. З переваг Winstep Xtreme - активна підтримка розробником, збереження налаштувань і їх відновлення на іншому Windows-пристрої або після переустановлення системи, невимогливість до ресурсів комп'ютера, можливість відключення окремих модулів.

Пакет Winstep Xtreme сумісний з усіма версіями Windows, починаючи з 2000.

Завантажити тріал-версію програми Winstep Xtreme 16.9 з офіційного сайту:
http://www.winstep.net/xtreme.asp

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью