• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Windows не пройшла перевірку справжності

Якщо Ви потрапили на цю сторінку, значить є одним з володарів сюрпризу від мелгомягкіх, сповіщають про те, що копія Вашої системи не пройшла перевірку справжності Якщо Ви потрапили на цю сторінку, значить є одним з володарів "сюрпризу" від мелгомягкіх, сповіщають про те, що копія Вашої системи не пройшла перевірку справжності. Насправді утиліта практично ніякої небезпеки не представляє, а лише не дає запуститися картинки на екрані - вона передбачає, що Ваша система неліцензованих, не ставлячи це в факт. В цьому випадку в системі прописуються пару файлів в директорії папки WINDOWS \ system32 \: WgaTray.exe, розміром в 329 КБ, який власне і запускає саме повідомлення і файлик WgaLogon.dll, розміром в 231 КБ.

Що ж потрібно зробити для видалення настирливого повідомлення? Виходячи з вищесказаного, відповідь напрошується сам - видалити або перейменувати файли, що відповідають за повідомлення. Так само при установці оновлення KB905474, система створила в кеші копії, які розташовані за адресою - \ WINDOWS \ system32 \ DllCache \ (WgaLogon.dll, WgaTray.exe), які теж можна видалити.

Також вирішити проблему з повідомленням можна, провівши деякі зміни в реєстрі Windows. Ключ, який відповідає за роботу повідомлення, розташований в реєстрі за адресою HKEY_LOCAL_MACHINE \ SOFTWARE \ Microsoft \ Windows NT \ CurrentVersion \ Winlogon \ Notify \ WgaLogon. Заходимо до реєстру, через Пуск-виконати, набираємо команду regedit і, проникнувши по гілці до ключу WgaLogon, видаляємо його.

Працюючи з реєстром треба бути гранично обережним, чи не накоївши непоправних помилок. Для тих, хто не має досвіду або просто побоюється цих маніпуляції, в допомогу прийде програма Autoruns , Яка дає доступ до реєстру і всім запущеним в ньому процесів. Запускаємо Autoruns, переходимо на вкладку Winlogon, прибираємо галочку навпроти ключа WgaLogon, закриваємо програму і перезавантажуємося. У наведеному випадку даного ключа немає, тому що на радість система не вражена цією гидотою. Також, клацнувши по вкладці Everything, можна отримати доступ до всіх процесів запущеним в системі, провівши чистку від шкідливих програм і банерів.

Також, клацнувши по вкладці Everything, можна отримати доступ до всіх процесів запущеним в системі, провівши чистку від шкідливих програм і банерів

Для тих, хто хоче впоратися з повідомленням про те, що Windows не пройшла перевірку справжності, максимально швидко - пропонуємо reg-файл , Запуском якого вся робота виконається миттєво. Запускаємо файл - погоджуємося з додаванням інформації з нього до реєстру - отримуємо сповіщення про те, що зміни успішно були виконані. Перевантажуємо Windows і все вирішено!

На десерт - ще один варіант. Знаходимо файл hosts, розташований за адресою: \ Windows \ system32 \ drivers \ etc \ hosts, відкриваємо його за допомогою блокнота і вписуємо внизу в нього наступну пишу: 127.0.0.1 mpa.one.microsoft.com
Потім, відкривши доступ до прихованих папок видаляємо наступний файл Documents and Settings \ All Users \ Application Data \ Windows Genuine Advantage \ data \ data.dat. Після цього, зайшовши на Windows Update, без проблем оновлюєтеся.

Завантажити безкоштовний антивірус Завантажити безкоштовний антивірус

Що ж потрібно зробити для видалення настирливого повідомлення?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью