• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Windows 7: як зробити що б в папках файли відображаються не списком, а звичайними значками?

Привіт! Якийсь довгий заголовок вийшов, ну да ладно :), головне що б зрозуміло було про що стаття. А писати я сьогодні буду як ви вже зрозуміли, про те як в Windows 7 зробити так, що б замість списків файли в папках відображатися звичайними значками, ну або великими, це вже на любителя.

А писати я сьогодні буду як ви вже зрозуміли, про те як в Windows 7 зробити так, що б замість списків файли в папках відображатися звичайними значками, ну або великими, це вже на любителя

Не знаю як вам, але мені не подобається коли всі файли в папках у вигляді списків, все маленьке, та й працювати з ними не зручно. А після установки Windows 7 за умовчанням всі файли відображаються у вигляді таблиці. І навіть якщо поміняти вид, то після того як ви закриєте папку і знову її відкриєте, все буде знову відображатися таблицею (списком). Тому тут потрібно трохи пошаманити 🙂 як саме, я зараз напишу.

[NEW] Рейтинги F1 на початок 2019 року:
ноутбуки

, роутери для будинку , МФУ , Power bank , SSD , Smart TV приставки з підтримкою 4K UHD , ігрові відеокарти , процесори для ПК , підсилювачі Wi-Fi , смартфони до 10000 рублів , планшети для інтернет-серфінгу , антивіруси Заходимо в папку, де є інші папки або файли, і натискаємо на значок зміни уявлення. Потім виберемо "Звичайні значки", або те що вам найбільше підходить.

Пол справи зробили, тепер папки відображаються як потрібно. Але тепер нам потрібно зберегти ці зміни і застосувати їх до всіх папок. Для цього, нічого не закриваємо, а натискаємо на "метод" і вибираємо "Параметри папок і пошуку".

Відкриється вікно налаштування параметрів папок. Переходимо на вкладку "Вид", потім натискаємо "Застосувати до папок", підтверджуємо натиснувши "Так" і "Ok".

Ось так просто, можна встановити потрібний нам вигляд для всіх папок. Сподіваюся що моя порада вам стане в нагоді. Будуть питання, задавайте їх у коментарях. Успіхів!

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью