• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Windows Hello: біометрична аутентифікація в Windows 10

Компанія Microsoft розповіла про свої амбітні плани додати в якості альтернативи паролів біометричну аутентифікацію, яка увійде до складу Windows 10. Спроби замінити паролі чимось більш досконалим тривають вже довгі роки. Але у Windows Hello (так в Microsoft називають цю платформу) шанси на перемогу над стародавньою системою аутентифікації за допомогою набору символів, мабуть, найбільш високі. Компанія Microsoft розповіла про свої амбітні плани додати в якості альтернативи паролів біометричну аутентифікацію, яка увійде до складу Windows 10

Підібрати прийнятну альтернативу паролів не так-то просто: кожна з ініціатив викликає ряд запитань щодо впровадження та / або практичності. Скажімо, існує ідея замінити паролі татуюваннями, але вона, очевидно, безглузда. У биочипов перспективи, мабуть, істотно краще, але все ж багато людей напевно відмовляться імплантувати чіп в своє тіло. Платформа Digits, яку розробили в Twitter , Виглядає вельми багатообіцяюче, але її впровадження вимагає координації безлічі людей і компаній.

Камери працюють в інфрачервоному діапазоні, щоб правильно визначати відповідність особи або райдужної оболонки в різних умовах освітлення

Операційні системи сімейства Windows (від Windows 95 до Windows 8.1), за відомостями Net Marketshare, займають 90% ринку. Це дозволяє бути впевненим, що Windows 10 також отримає чималу частку. Отже, Windows 10 може просунути в маси системи біометричної аутентифікації, які зараз в основному цікавлять гиків і дослідників.

Використовуючи комбінацію апаратних і програмних засобів, комп'ютери, що працюють під управлінням Windows 10, як традиційні ПК, так і мобільні, зможуть запропонувати аутентифікацію за відбитком пальця, особі або райдужній оболонці ока.

«При розпізнавання особи або райдужної оболонки ока Windows 10 використовує спеціальне апаратне і програмне забезпечення, щоб зрозуміти, що це дійсно ви, а не ваша фотографія, - говорить Джо Белфіор, віце-президент відділення Microsoft, що відповідає за розробку операційних систем. - Камери працюють в інфрачервоному діапазоні, щоб правильно визначати відповідність особи або райдужної оболонки в різних умовах освітлення ».

Комп'ютери з вбудованими датчиками відбитків пальців будуть сумісні з Windows Hello після установки Windows 10. Більш нові пристрої, спочатку розроблені для використання з Windows 10, міститимуть спеціалізоване «залізо», включаючи камери, які можуть бачити в ІК-діапазоні, пристрої читання відбитків пальців і інші біометричні датчики.

Всі ми знаємо про те, що у паролів є істотні недоліки. Хороші паролі дійсно складно підібрати, але не менш складно їх і запам'ятати. Погані паролі запам'ятати нескладно, але і підібрати можна дуже швидко. Крім того, велика кількість різноманітних сервісів змушує людей використовувати один і той же пароль на декількох сайтах.

Звичайно, можна намагатися бути зразковим користувачем і створювати для кожного сервісу унікальний складний пароль. Але все це закінчується тим, що ми змушені тримати в голові десятки складних комбінацій символів, які навіть окремо запам'ятати нелегко. Більшості людей такі перспективи не подобаються, в результаті багато хто використовує в якості пароля безсмертне «12345» , А зломи облікових записів відбуваються регулярно, нерідко з вельми цікавими наслідками .

Зрозуміло, на даний момент серйозний аналіз рівня захисту, яку запропонує Windows Hello зокрема і Windows 10 в цілому, неможливий хоча б з тієї причини, що фінальна версія Windows 10 ще не представлена. До анонса ще кілька місяців, доведеться почекати. Сама Microsoft обіцяє «рівень захисту корпоративного класу». Що, втім, не є сюрпризом - було б дивно, якби компанія цього не обіцяла.

Є як мінімум одна хороша новина: Microsoft обіцяє зберігати біометричні дані локально. Так що знімки відбитків пальців, осіб і райдужних оболонок користувачів будуть існувати тільки на самих пристроях, а не на якомусь сервері десь в штаб-квартирі Microsoft.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью