• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Win CE 5.0 Автозапуск програм

Порядок запуску програм з гілки HKLM \ Init (автозавантаження) [HKEY_LOCAL_MACHINE \ Init] "launchnn" = "defined_module_name" "dependnn" = hex: xx, yy ...

launchnn - опрелделяет порядок в якому запускаються програми (по возврастанію, починаючи з nn = 00) defined_module_name - ім'я запускається програми dependnn - Опція. Залежність забороняється запускатися модулю nn поки не будуть запущені певні програми, які вказуються в значенні цього ключа: hex: xx, yy ... - де xx - шестнадцетірічний номер модуля, який має запуститися перед зазначеним додатком. yy - ставиться 00 (можливо це затримка, але я не зміг знайти інформації про це).

[HKEY_LOCAL_MACHINE \ Init] "Launch10" = "shell.exe" "Launch20" = "device.exe" "Launch30" = "gwes.exe" "Depend30" = hex: 14,00 "Launch50" = "taskman.exe" "Depend50" = hex: 14,00, 1e, 00

У прикладі gwes.exe запускається після запуску device.exe (14), а taskman.exe після device.exe (14) і gwes.exe (1e - це 30 перекладене в hex)

Програма для організації автозавантаження (версія 1.0.0.3).

опис:
CEautorun - невелика програма, призначена для запуску однієї або декількох програм під час завантаження ОС навігатора.

Програма може самостійно прописувати себе в автозавантаження і віддалятися з автозавантаження. Для цього достатньо запустити програму і відповісти на відповідне питання.

Програма з настройками може розташовуватися в будь-якому місці, в будь-якій папці. Якщо ви з яких-небудь міркувань перемістили папку з програмою в інше місце, необхідно заново прописати її в автозавантаження.

Список програм для автозавантаження указиватся в файлі CEautorun.ini, що знаходиться в тій же папці, що і CEautorun.exe Кодування CEautorun.ini повинна бути ANSI, файли в ньому необхідно вказувати з повними шляхами. Якщо в списку необхідно вказати програму з запуском з певними параметрами, то цю програму і її параметри необхідно виділяти лапками.

У цьому Спіка в будь-якому місці також можна зробити паузу на кілька секунд, прописавши фразу pause = n

Приклад коректно складеного файлу CEautorun.ini: Код: pause = 10 \ windows \ explorer.exe pause = 2 \ SDMMC \ Progs \ MVbutton \ mvbutton.exe "\ ResidentFlash \ MortScript4.2 \ SetMem.exe" "4500"

Програма проста, але зручна, немає необхідності вручну змінювати реєстр. Додатковими "просунутими" функціями не володіє, для цього є програма MortScript.


CEautorun1.0.0.3.zip (6,5 КБ)
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью