• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Website Accessibility Made Easy: Your Ultimate Guide for 2019

 1. Кому потрібні доступні веб-сайти?
 2. Доступні веб-сайти гарні для всіх
 3. Закони про доступність веб-сайтів
 4. Як зробити ваш сайт доступним
 5. Доступність для користувачів з обмеженими можливостями
 6. Як зробити сайт для відвідувачів з візуальними обмеженнями більш доступним
 7. Доступність для людей з порушеннями слуху
 8. Як зробити свій сайт доступним для відвідувачів зі слуховими порушеннями
 9. Доступність для людей з фізичними вадами
 10. Як зробити свій сайт доступним для відвідувачів з обмеженими фізичними можливостями
 11. Доступність для користувачів з низькими когнітивними здібностями
 12. Як зробити свій сайт доступним для відвідувачів з низькою когнітивної здатністю
 13. Як перевірити доступність вашого сайту
 14. Висновок

Доступність веб-сайту означає, що ваш сайт повинен бути простим і доступним для всіх, включаючи користувачів з обмеженими можливостями або фізичними особливостями. Інтернет - це невловиме простір, тому він повинен бути однаково доступною для всіх, але тільки в тому випадку, якщо ми самі створимо цю доступність.

«Сила Мережі в її універсальності. Доступність для кожного, незалежно від фізичних особливостей, є найбільш важливим аспектом », - Тім Бернерс-Лі, винахідник Всесвітньої павутини.

Кому потрібні доступні веб-сайти?

Уявіть кілька звичайних сайтів з типовими проблемами в сприйнятті. Ви коли-небудь заходили на веб-сайт з маленьким шрифтом, який ви навряд могли прочитати, плутали сторінки. Сайт, де не ясно, що робити далі, або там були маленькі кнопки, які незрозуміло для чого були створені? Це, ймовірно, вас розчарувало, якщо не сказати більше. І це все те, що відрізняє подібний сайт від доступного.

Ось загальний список особливостей, які варто враховувати при створенні доступного сайту:

 • сліпі відвідувачі
 • Користувачі з поганим або частковим зором
 • Глухі або слабочуючі користувачі
 • Користувачі з дислексією, яким складно розуміти довгі тексти
 • Користувачі з когнітивними або неврологічними порушеннями
 • Користувачі з фізичними вадами

Доступні веб-сайти гарні для всіх

Доступні сайти призначені не тільки для користувачів з обмеженими можливостями. Вони допомагають усім:

 • Літнім користувачам Інтернету може бути складно клацнути по маленькій кнопці на веб-сайті.
 • Користувачі, які не знайомі з Інтернетом, з працею зможуть зрозуміти, як відкрити нову вкладку.
 • Якщо ви перебуваєте на галасливому вокзалі і захочете подивитися відео, але ви забули свої навушники, то ви зможете зрозуміти сенс за допомогою субтитрів для людей з вадами слуху.
 • При використанні планшета на яскравому сонячному світлі вам будуть необхідні додаткові налаштування контрасту, які зазвичай допомагають користувачам з порушеннями зору.
 • Можливо, вам доведеться використовувати функції доступного веб-сайту, якщо ви зламали руку і не можете повноцінно використовуватися мишею, або ви тримаєте дитину однією рукою і завершуєте важливу онлайн-форму інший.

Коли ви створюєте доступний веб-сайт, одночасно вам потрібно виконати безліч інших завдань. Мобільний веб-дизайн, зручність використання, SEO та оптимальний для користувача інтерфейс з великою часткою ймовірності перекриють доступний дизайн. Крім того, якщо ваш сайт простий у використанні, не заплутаний і доступний для користувачів з обмеженими можливостями, він буде набагато більш привабливим абсолютно для всіх, хто його відвідує. У доступних сайтів зазвичай краще результати SEO, більший радіус дії, більш низькі витрати на технічне обслуговування, а також більш високий рівень корпоративної соціальної відповідальності.

Закони про доступність веб-сайтів

Хоча у доступних веб-сайтів багато переваг, важливо пам'ятати, що вони не просто звичайні доповнення. Конвенція Організації Об'єднаних Націй про права інвалідів визначає доступ до інформаційно-комунікаційних технологій, включаючи Інтернет, в якості основного права людини. Більшість країн, включаючи США, мають закони, які вимагають, щоб веб-сайти відповідали певним стандартам доступності. Адміністративний консорціум Worldwide Web Consortium (W3C) опублікував основні принципи доступності, засновані на чотирьох компонентах:

 • Сприймається, що означає, що користувачі можуть сприймати веб-сайти своїми почуттями (в основному зір і слух);
 • Працює за допомогою миші, клавіатури і допоміжного пристрою;
 • Зрозумілий без будь-якої плутанини;
 • Надійний, доступний як для нових, так і застарілих технологій.

У США урядові веб-сайти, освітні організації і некомерційні групи, відповідно до розділами 508 і 504 Закону США про реабілітацію 1973 року , Повинні мати доступні веб-сайти. Всі веб-сайти повинні відповідати вимогам Закону США про інвалідів (ADA) 1990 року і розділу 255 Закону про зв'язок , В якому законодавчо стверджується, що веб-сайти повинні бути доступні в рівній мірі для користувачів з обмеженими можливостями.

Деякі організації навіть вдалося притягнути до відповідальності за відсутність доступних веб-сайтів. Вони були покарані величезними штрафами, а їх репутація від цього тільки постраждала. У багатьох випадках, коли закон не ясний щодо вимог до доступності, багато компаній просто вирішили зробити все можливе, щоб бути доступними, замість того, щоб ризикувати порушенням закону.

У багатьох випадках, коли закон не ясний щодо вимог до доступності, багато компаній просто вирішили зробити все можливе, щоб бути доступними, замість того, щоб ризикувати порушенням закону

Як зробити ваш сайт доступним

Ряд виправлень на вашому сайті внести досить легко, наприклад, змінити кольори фону на білий або додати субтитри до ваших відео. Інші ж, такі, як настройка ієрархії заголовків, виправити досить складно і необхідні навички програмування. Ми викладемо деякі основні рішення, які зроблять ваш сайт доступним, і дамо поради про те, як їх досягти.

Доступність для користувачів з обмеженими можливостями

В основному, Інтернет сприймається візуально, тому однією з основних обмежених можливостей людини, яку варто враховувати при створенні веб-сайту, є візуальна обмеженість. Це може включати в себе:

 • Повна або часткова сліпота
 • Паганий зір
 • дальтонізм
 • Труднощі в сприйнятті кольорів і контрастів

Коли ви будете створювати сайт з урахуванням особливостей сприйняття людьми з обмеженнями в візуальному сприйнятті, вам так само доведеться врахувати наступні аспекти:

 • Чи відвідують ваш сайт через мобільні телефони або планшети з меншим екраном
 • Чи є у людини дислексія і йому складно слідувати текстовим інструкцій
 • Чи знаходиться їх пристрій під променями яскравого сонячного світла або користувач намагається впоратися з великою кількістю відблисків на екрані
 • У користувача епілепсія, яка може бути викликана миготливими або мінливими зображеннями

Як зробити сайт для відвідувачів з візуальними обмеженнями більш доступним

Дизайн доступного сайту зачіпає:

Зміст - Сайт повинен бути легкий для сприйняття, навіть якщо читати вголос за допомогою інструменту для читання з екрану.

Форматування - Погано відформатовані сторінки можна збільшити без втрати якості, по ним неможливо повноцінно переміщатися або відрегулювати для кращої видимості.

Дизайн та оформлення - Багатьом відвідувачам з порушеннями зору буде важко побачити контрасти або певні кольори.

Ось основні параметри, які потрібно перевірити на своєму веб-сайті, щоб переконатися, що він доступний для відвідувачів з порушеннями зору:

 • Переконайтеся, що ваші заголовки чітко описують сторінку і відрізняються від назв інших сторінок, щоб сліпі користувачі, які використовують допоміжний інструмент для читання з екрану, могли зрозуміти все без додаткового контексту, а користувачі з вадами зору змогли б отримати необхідну їм інформацію.
 • Переконайтеся, що для кожного зображення є атрибут alt .Тексти зображень з атрибутом Alt повинні коротко і чітко описувати зображення. Наприклад, текст альт-зображення для кнопки пошуку повинен бути «шукати», а не «лупа». У цьому випадку вони зможуть зчитуватися за допомогою пристрою для читання з екрану.
 • Переконайтеся, що весь текст має високий коефіцієнт контрастності, що означає, що він різко контрастує з фоном, наприклад, чорний текст на білому тлі або світлий текст на темному тлі. Майте на увазі, що деякі люди, такі як дислексик, зазнають труднощів при читанні букв яскравих кольорів. Найкраще на вашому сайті дозволити користувачам встановлювати свої власні кольори для текстів.
 • Сліпі і слабозорі користувачі зазвичай замість миші використовують команди клавіатури або голосові команди. Їм потрібні кнопки і списки, що випадають, які показують, яка опція обрана в даний момент. Це може бути реалізовано шляхом виділення поточного вибору або додавання кордону.
 • Всі ваші тексти повинні бути набрані шрифтом, який досить великий, щоб відвідувачам легко його можна було прочитати. Шрифти також повинні бути чіткими і легко читаються, без великої кількості додаткових прикрас. Якщо ви вирішите використовувати менший шрифт, переконайтеся, що сторінка, як і раніше відображається правильно, якщо користувач вирішує вручну зменшити розмір шрифту.
 • У вас немає тексту, кнопок або зображень, які блищать або блимають. Це може не тільки викликати напад у епілептиків, але також користувачам з поганим зором буде важко читати і сприймати інформацію.
 • Виважено підійдіть до вибору кольору. Не вибирайте занадто яскравий колір, який може засліпити очі, або занадто слабкий, який буде складно розгледіти.
 • До 8% чоловіків і 0,5% жінок не здатні розрізняти кольори, тому ніколи не використовуйте колір для визначення кнопки або навчального матеріалу.
 • Дуже великі зображення багатьох відвідувачів можуть збивати з пантелику, особливо якщо вони їх переглядають на екрані, який не досить велика, щоб відобразити всі зображення цілком. Це також займе багато часу для завантаження, або ж вони можуть бути заблоковані через їх розміру, що може відбитися на призначеному для користувача сприйнятті.
 • Переконайтеся, що кожна частина відеоконтенту має аудіо аналог або транскрипцію, до якої можна отримати доступ за допомогою програми читання з екрану.

Додаткові поради щодо доступності веб-сайтів для користувачів з вадами зору

Розробку додаткових опцій для поліпшення доступності сайтів для людей з обмеженим зором краще довірити програмістам. Ось деякі додаткові поради по доступності для розробників:

 • Переконайтеся, що заголовки чітко прописані у вашій HTML-розмітки, щоб екранне пристрій, що зчитує могло легко переміщатися між ними.
 • Кодування CSS і ефекти візуального форматування часто ускладнюють або не дозволяють сліпим користувачам отримувати доступ до інформації в тексті. Краще уникати CSS і створювати чисті, що не громіздкі тексти.
 • Створюйте тексти, зручні для збільшення. Використовуйте відносні значення розміру, щоб при збільшенні розміру екрану ці літери не перетиналися, видаляйте прогалини між рядками або обрізайте кінці пропозицій так, як того вимагає горизонтальна прокрутка. Уникайте растрових зображень тексту, які важко збільшити.
 • Дайте можливість користувачам переміщатися по веб-сайту за допомогою голосового введення, голосових інструментів, програм читання з екрану та інших допоміжних технологій.
 • Пропонуйте ключову інформацію як візуально, так і в аудіо формі. Наприклад, дозвольте користувачам прослуховувати капчу, яка відсікає спамерських пошукових роботів.
 • Задайте контрастність і колір тексту, щоб ці параметри можна було налаштовувати, і при цьому кожен користувач міг налаштувати колір і контраст на своєму браузері, які вони вважають найбільш легкими для читання.
 • Зробіть опису ваших посилань, щоб сліпий користувач, який зіткнеться зі списком посилань на сторінці без будь-якого контексту, буде знати, куди веде кожна з них.
 • Забезпечте повну підтримку клавіатури, включаючи інтуїтивну і логічну структуру навігації, і клавіатуру, яка виділяє поля в формі і варіантах в спадному меню або списку при використанні елементів управління на клавіатурі, не тільки за допомогою миші.

Доступність для людей з порушеннями слуху

Існує безліч способів, за допомогою яких люди з вадами слуху намагаються користуватися Інтернетом. Відвідувачі веб-сайту з порушеннями слуху бувають:

 • Повністю глухі люди з важкою втратою слуху в обох вухах
 • Люди, які погано чують в одному або обох вухах
 • Люди, які можуть чути звуки, але недостатньо ясно, щоб розрізняти мова

Деякі інтернет-користувачі, у яких є слухові порушення, використовують мову жестів для спілкування і можуть намагатися читати текст. Це означає, що мова, яка використовується на веб-сайтах, повинен бути простим і зрозумілим, поряд з письмовими інструкціями з пояснювальними зображеннями

Коли ви створюєте сайт для користувачів з вадами слуху, ви також допомагаєте:

 • Користувачам, які знаходяться в галасливих місцях, такі як залізнична станція
 • Користувачам, які хочуть зберегти свої дії приватними, наприклад, на роботі або коли вони не одні в кімнаті
 • Собі, коли хочете архівувати відео на своєму сайті за змістом і тематикою

Як зробити свій сайт доступним для відвідувачів зі слуховими порушеннями

Щоб зробити сайти доступними для відвідувачів зі слуховими порушеннями, необхідно для початку визначитися з його змістом. Деякі глухі користувачі в основному використовують мову жестів і потребують текстових інструкціях, написаних простою мовою. Форматування - ще одна потенційна проблема, що включає такі функції, як регулювання гучності. Нарешті, серед інших кроків, доступний дизайн для глухих користувачів повинен включати використання пояснювальних зображень.

Щоб поліпшити доступність вашого сайту для відвідувачів зі слуховими порушеннями, почніть з розгляду цих питань:

 • Пояснюють зображення, які супроводжують звукові або письмові інструкції, для використання глухими користувачами, які більш знайомі з мовою жестів, ніж з написаним словом.
 • Інструкції та коментарі на мові жестів
 • Відео та інші носії, що мають титри, повинні мати приховані титри, які легко включати і вимикати за допомогою команд клавіатури, а не тільки за допомогою миші. Вони повинні бути доступні на декількох мовах і / або на міжнародній мові жестів.
 • Переконайтеся, що відсутні сторонні звуки, наприклад, звукові сигнали, попередження про помилки або звукові підказки.
 • Все аудіоматеріали повинні мати письмову розшифровку, яка буде доступна на тій же сторінці, що і аудіофайл.
 • Не тільки голосове управління. Все повинно управлятися за допомогою клавіш управління, а також за допомогою миші.

Розширені рекомендації по доступності веб-сайтів для користувачів з вадами слуху

Вам знадобиться допомога програміста або наявність додаткових знань в області програмування, щоб застосувати розширені можливості доступу для користувачів з вадами слуху.

 • Надайте користувачам можливість налаштовувати гучність аудіофайлу окремо від решти комп'ютерної системи.
 • Переконайтеся, що всі аудіофайли максимально високої якості, без фонових шумів, звуків або інших відволікаючих чинників.
 • Додайте регульовані титри, розмір, контраст і колір яких можна налаштувати, в залежності від уподобань кожного користувача
 • Увімкніть прості у використанні елементи управління для зупинки, паузи і переміщення назад аудіо- або відеофайлів
 • Додайте опис аудіофрагмента, а також транскрипцію. Це допоможе передати інформацію глухим користувачам за допомогою інших взаємодій через відео або аудіофайли, а не тільки за допомогою слів.

Доступність для людей з фізичними вадами

Користувачі Інтернету можуть мати фізичні недоліки за цілою низкою причин, але вони, як правило, потребують одних і тих же рішеннях. Фізичні недоліки, що впливають на використання Інтернету, включають:

 • Люди з ампутованими кінцівками або пальцями
 • Користувачі з артритом, ревматизмом або іншими станами, які викликають біль в суглобах
 • Літні користувачі і люди з захворюваннями, які викликають тремтіння пальців
 • Люди, які страждають від м'язової дистрофії
 • Користувачі з обмеженою реакцією і поганою координацією рук і очей
 • Параплегія або Квадріплегія

Інтернет-користувачі, у яких виявлені неврологічні розлади або ж вони і зовсім є інвалідами, часто страждають від своїх фізичних недоліків. Розробка веб-сайту, доступного для користувачів з фізичними вадами, також може допомогти користувачам, які:

 • Використовують клавіші управління замість миші
 • Промахуються, коли потрібно натиснути на певну область на сторінці, наприклад, коли під час подорожі на вибоїстій поїзді
 • Не можуть використовувати дві руки, наприклад, батько, що тримає дитину під час набору тексту, або людина зі зламаною рукою
 • Дуже повільно вводять інформацію або переміщуються по веб-сторінці і / або новачок в Інтернеті

Як зробити свій сайт доступним для відвідувачів з обмеженими фізичними можливостями

Коли ви створюєте сайт, доступний для користувачів з фізичними вадами, перше, що потрібно враховувати, - можливість використання його без миші. Для користувачів з фізичними вадами та обмеженнями використовувати клавіатуру набагато простіше, ніж миша. Деякі користувачі можуть використовувати спеціальні пристосування для управління за допомогою рота або ніг, які не завжди точно вдається направити в потрібну область, або спеціальне програмне забезпечення, яке працює від руху очей, яке, на жаль, не працює з кожної веб-сторінкою.

Ось кілька кроків, щоб зробити ваш сайт більш доступним для користувачів з фізичними вадами.

 • Створюйте набагато більші кнопки, щоб користувачам з тремтячими пальцями або обмеженою координацією було простіше по ним клацнути.
 • Надавайте більше часу для виконання завдань, перш ніж сторінка стане «тайм-аут», оскільки користувачам з фізичними обмеженнями може знадобитися більше часу, щоб ввести текст, друкувати або натискати кнопку.
 • Переконайтеся, що весь вміст логічно структуровано, з чіткими і добре організованими назвами і заголовками, так що користувачі, що використовують клавіатурні елементи управління, можуть переміщатися по веб-сайту в логічній послідовності, що не плутаючись який варіант вибрати.

Розширені можливості доступу для користувачів з обмеженими фізичними можливостями

Якщо у вас є програміст, який може змінити кодування вашого сайту, для вас відкривається багато додаткових функцій.

 • Переконайтеся, що ваш сайт повністю підтримує функції управління клавіатурою. У це має входити різні способи виділення або вказівки вибору в спадному меню або при заповненні форми.
 • Здійснюйте форматування і вводите контент таким чином, щоб він був доступний для допоміжних програм для читання з екрану та інших інструментів, які використовуються людьми з фізичними вадами.
 • Переконайтеся, що всі команди можуть бути активовані за допомогою одиночних натискань клавіш. Більшість користувачів з фізичними вадами можуть натискати тільки одну клавішу за раз.
 • Створіть веб-сайт, який може реагувати на сенсорні елементи управління, такі як управління голосом, ногами, ротом або відстеження руху очей.
 • Налаштуйте простий варіант для виправлення помилок і помилок, оскільки користувачі з фізичними вадами часто потрапляють не з тієї клавіші або вводять неправильний текст.
 • Створіть механізми, які дозволять користувачам пропускати заголовки сторінок, панелі навігації та інші дизайнерські блоки без використання миші.

Доступність для користувачів з низькими когнітивними здібностями

Користувачі сайту з низькою когнітивної здатністю зазвичай мають більш коротку короткострокову пам'ять, у них порушення концентрації і вони легко відволікаються. Це могут буті:

 • Особи з порушеннями розвитку, навчання, сприйняття або інтелектуальними проблемами
 • Особи з проблемами психічного здоров'я
 • Літні користувачі, які страждають від ранніх стадій деменції
 • Користувачі з ADD або ADHD, розладами аутистичного спектру
 • Користувачі з короткочасною втратою пам'яті і невеликим порушенням концентрації уваги
 • Люди з психічними розладами, такими як підвищена тривожність або шизофренія, які можуть викликати труднощі з фокусуванням уваги, обробці та / або сприйняттям інформації
 • Люди з розсіяним склерозом, особливо під час рецидивів

Коли ви створюєте сайт, доступний для користувачів з низькими когнітивними здібностями, ви також допомагаєте користувачам, які:

 • Чи не є носіями мови
 • вони малограмотні
 • Ніколи не користувалися Інтернетом
 • Страждають від природних процесів старіння

Як зробити свій сайт доступним для відвідувачів з низькою когнітивної здатністю

Розробка веб-сайту, доступного для користувачів з низькими когнітивними здібностями, починається з вмісту, яке повинно бути сформульовано простою мовою, короткими фразами і нескладними інструкціями. Низькі когнітивні здібності не завжди одне і те ж, що і низький інтелект, тому важливо не розмовляти з цими користувачами поблажливо. Багато з потреб в доступності для користувачів з низькою когнітивної здатністю збігаються з потребами користувачів, у яких є зорові або слухові порушення, такі як підтримка клавіатурних елементів управління і допоміжних інструментів для читання з екрану, послідовність і чіткий навігаційна хронологія.

Ось кілька важливих моментів, які необхідно врахувати для створення доступного сайту для користувачів з низькою когнітивної здатністю:

 • Використовуйте простий, зрозумілий мову, без використання сленгових виразів або заплутаних метафор
 • Додайте до тексту пояснювальні ілюстрації та зображення (як для користувачів з вадами слуху)
 • Уникайте використання довгих щільних блоків тексту, що не розбиті зображеннями або інтервалами. Невеликі групи тексту поряд з чіткими, інструктивними зображеннями набагато простіше засвоїти
 • Не використовуйте текст, який блимає, відблискує або переміщається по сторінці, тому що користувачам потрібно більше часу для читання і розуміння, і в той же час вони будуть відволікатися на візуальні ефекти

Розширені можливості доступу для користувачів з низькими когнітивними здібностями

Додаткові функції можуть бути додані програмістами. Декілька порад:

 • Приділіть достатньо часу, щоб користувачі, які читають повільніше, відповідали, заповнювали форми або могли залишати коментарі на веб-сторінці до того, як вона закінчиться
 • Переконайтеся, що розмітка вашого сайту може бути прочитана допоміжними екранними пристроями, щоб інформація могла бути доступна тим людям, у кого є проблеми з розумінням письмових інструкцій
 • Реалізуйте логічну ієрархічну структуру навігації, що дозволяє користувачам переміщатися між сторінками і розділами
 • Надайте функцію пошуку і ієрархічне меню для спрощення навігації.
 • Будьте одноманітно в своєму веб-дизайні, розміщенні посилань, структурі веб-сторінки і протоколах маркування
 • Приберіть спливаючу відволікаючу користувачів анімацію і звук в веб-браузерах і медіаплеєри. Переконайтеся, що медіаплеєр не працює автоматично при відкритті веб-сторінки і що його легко зупинити, коли він включиться.
 • Уникайте дизайну сторінок, який не може бути легко скоректований за допомогою елементів управління CSS або веб-браузера.

Як перевірити доступність вашого сайту

Якщо ви не впевнені, що ваш сайт відповідає загальним стандартам і рекомендаціям по доступності, існує безліч інструментів, які допоможуть вам перевірити і визначити, де і що вам потрібно поліпшити. Перш за все, ви можете запускати базові перевірки доступності без завантаження будь-яких інструментів, просто спробувавши такі дії, як зміна розміру тексту, перегляд заголовків і перевірка зображень на теги. На веб-сайті W3C ви знайдете ряд основних рекомендацій з перевірки доступності, або ж ви можете використовувати такі інструменти, як User1st і AChecker, для швидкого аналізу.

Але швидше і простіше перевірити сайт, якщо ви завантажте інструменти для його оцінки. W3C рекомендує панель інструментів веб-розробників для Chrome, Opera і Firefox і панель інструментів веб-доступності для Internet Explorer, які є безкоштовними розширеннями і доступні на декількох мовах. Також є багато безкоштовних і платних інструментів перевірки, які можуть вам допомогти.

Деякі аспекти, які потрібно враховувати при виборі засобу перевірки доступності веб-сайту, включають:

 • Якими мовами доступний сервіс
 • Які стандарти він бере за основу
 • Які формати він перевіряє
 • Який це тип інструменту - для веб-браузерів, мобільних або настільних додатків, інструмент командного рядка і т.д.
 • Скільки інформації він може перевірити автоматично
 • Чи надає він звіти, зворотний зв'язок на сторінці, перетворення і т.д.

На жаль, немає жодного інструменту, який би міг перевірити доступність вашого веб-сайту повністю. Вам необхідно використовувати кілька різних інструментів, щоб оцінити різні аспекти вашого сайту. Але навіть найбільший набір інструментів для перевірки доступності не зможе зробити ваш сайт ідеальним. Це вимагає контролю людьми. Хтось особисто повинен перевірити різні аспекти, такі як можливість збільшення тексту, перегляд сторінок з використанням спеціальних програм, і виявити всі можливі перепони, які можуть виникнути у людей з обмеженими можливостями.

Прочитайте про те, що більше 95% урядових сайтів не публікують зображення людей з обмеженими можливостями!

Висновок

Створення доступного веб-сайту вимагає трохи більше часу і передбачливості, але це того варто. Крім необхідності дотримуватись законів і правил вашої країни, доступний веб-сайт набагато простіша абсолютно для всіх, покращує SEO-віддачу і допомагає всім вашим відвідувачам отримати більш приємний досвід на вашому сайті. Це також робить ваш сайт доступним для 15-20% населення, у яких є якісь обмеження.

Хоча деякі моменти досить складні і вам буде потрібна допомога розробника, ви з самого початку можете зробити свій сайт доступним за допомогою простих і швидких змін. Робота над доступним веб-сайтом може вестися трохи довше, але немає ніяких сумнівів в тому, що це того варто.

Кому потрібні доступні веб-сайти?
Кому потрібні доступні веб-сайти?
Сайт, де не ясно, що робити далі, або там були маленькі кнопки, які незрозуміло для чого були створені?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью