• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Все про Blogger / Blogspot - для вас

 1. Історія перша
 2. Історія друга
 3. Blogger Форум

Доброго часу доби, шановні читачі. Те, про що я хочу вам сьогодні розповісти, має дві історії, одна почалася ще близько року тому, друга - тільки в січні 2011 року.

Історія перша

Отже, перша історія почалася трохи менше року тому, через пару місяців, як я почала вести цей блог. Саме тоді я вперше замислилася про те, що для такої популярної платформи в усьому світі, в російськомовному інтернеті хоч і є цікаві ресурси, але вся інформація розрізнена, немає єдиної спільноти, немає чогось такого, що могло б об'єднати блогерів, які ведуть свій блог на Blogger. Багато починаючі блогери дивуються, чому у безкоштовній блогової служби немає офіційної російськомовної служби підтримки, хоча номінально вона є, але от чомусь на своєму офіційному форумі вона з'являється тільки після дощику в четвер. Все доводиться шукати за різними блогам, і не завжди вдається знайти актуальну інформацію.

І ще тоді мені почали задавати питання, чому в Blogger немає щось схожого на співтовариства, як в LiveJuornal ...

Історія друга

Багато з вас знають, що я завела цей блог для того, щоб вивчати SEO, та й в назві блогу відображена його тематика. Однією з найважливіших складових пошукового просування є внутрішня оптимізація, тому довелося багато розбиратися в шаблоні Blogger, щоб максимально оптимізувати свій блог, також в процесі довелося постійно займатися настройками блогу, його соціалізацією і багатьом іншим, завдяки чому було опубліковано велику кількість цікавих і корисних статей про платформу Blogger. Коментарі до таких статей розрослися просто до непристойних розмірів.

Ось деякі статті лідери за кількістю коментарів:

 • 182 коментаря до статті Кнопки соціальних мереж для Blogger / Blogspot
 • 126 коментаря до статті Як видалити зовнішні посилання з шаблону Blogger
 • 116 коментаря до статті Оптимізація Blogger і 101 - Оптимізація Blogger - свіжий погляд

І це ще при тому, що деякі коментарі саме з цих статей віддалялися.

Так і пішло, що для багатьох блогерів мій блог асоціюється з платформою Blogger і в опитуванні , Який я влаштовувала в кінці минулого року, більша частина виборців віддали свої голоси за те, щоб я продовжувала писати про Blogger і за статті, що описують технічні моменти створення блогу, що частково також відноситься до платформи Blogger.

Однак мені зовсім не хотілося на стільки розбавляти тематику цього блогу, хотілося б, щоб головним тут були статті про розвиток сайтів в інтернеті, а не про створення блогу, в тому числі про створення блогу на платформі Blogger. Але що ж зробити з великою кількістю моїх постійних читачів, які чекають від мене нові статті про Blogger?

Вихід знайшовся сам собою. Уже в січні я почала серйозно думати про те, щоб створити ще один ресурс, виключно про Blogger, залишалося питання, що робити? Ще один блог? Блогів і так багато. Знову ж таки, подумавши про кількість коментарів, хоч це і дуже добре для блогу, але це дуже незручно, давати якісь реальні рекомендації в коментарях. Ось так і з'явився він ...

Blogger Форум

Blogger Форум

Дорогі мої читачі, сьогодні я хочу оголосити про відкриття форуму, який повністю присвячений платформі Blogger. Це не просто форум, це клуб, співтовариство, яке створено для того, щоб:

 • допомагати початківцям;
 • об'єднати всіх, хто любить цю платформу;
 • всіх, хто хоче зробити свій блог зручним і красивим;
 • всіх, хто просто хоче спілкуватися;
 • обмінюватися новинами;
 • постовими;
 • знаходити нові цікаві блоги;
 • знаходити нових читачів;
 • і багато іншого.

Принаймні я зроблю все, щоб для кожного бажаючого на форумі знайшлося те, що йому потрібно.

Цей форум - це мій подарунок усім вам.

Звичайно, знайдуться скептики, яким це буде не потрібно, хто вважатиме, що це не для нього. Але я впевнена, що цей форум допоможе багатьом з вас, хто зараз читає ці рядки, допоможе багатьом і в майбутньому.

На даний момент на форумі мною вже створено 20 різних тем, і я буду активно наповнювати його новими темами. До слова, кожна нова тема - це стаття (на даний момент є кілька тем, які відсилають в цей блог, але в найближчому майбутньому там з'являться саме статті).

Форум вже почав індексуватися пошуковими системами, але тому що до сьогоднішнього дня він був закритий, в пошуку тільки головна сторінка форуму.

На форум вже ставляться посилання, вже є статті, які можна почати просувати в пошукових системах, щоб збільшити відвідуваність форуму.

Крім тематичних розділів, присвячених платформі, на форумі вже створено розділ по розкрутці блогу, по монетизації блогів на платформі Blogger (поки вони закриті, але будуть наповнюватися і в майбутньому будуть доступні для всіх), створений розділ Каталог наших блогів, куди можна додати свій блог .

На форумі передбачено розділ Дайджест, в якому кожен бажаючий може постити анонси своїх статей, щоб залучати нову аудиторію в свій блог. У цьому розділі можна створити своє тематичне співтовариство, за допомогою якого здійснювати залучення нових читачів.

Все це чекає вас. Але сьогодні, зараз, я не тільки оголошую про відкриття форуму, але і прошу вашої допомоги. Щоб все, що я тут перерахувала, почало приносити свої плоди, потрібно зовсім небагато, потрібно активно почати спілкуватися на форумі. Тільки спілкування приверне на форум нових відвідувачів, які згодом стануть вашими відвідувачами і постійними читачами.

Навіть зараз, я впевнена, серед всіх вас, хто читає ці рядки, багато є таких, хто ніколи не коментував мій блог і позбавляв себе припливу нових відвідувачів, і вас таких багато, хто може ніколи не зустрітися, не впізнати про новий цікавий блозі, не одержати нових постійних читачів. Я ж пропоную вам відкритися для нового, щоб пізніше отримати нових відвідувачів на свої блоги.

Я запрошую вас на BloggerForum.ru .

А тут моя нова стаття про те, як створити власне слайд шоу. Адже ви вже зрозуміли, що тепер всі статті про Blogger я буду публікувати на форумі :).

Я прошу всіх, кому не шкода, розповісти про Blogger Форум своїм читачам на сторінках своїх блогів. Найщедріші можуть розмістити банер або кнопку форуму в своєму блозі, всі коди можна знайти на цій сторінці .

До зустрічі на форумі.

Але що ж зробити з великою кількістю моїх постійних читачів, які чекають від мене нові статті про Blogger?
Уже в січні я почала серйозно думати про те, щоб створити ще один ресурс, виключно про Blogger, залишалося питання, що робити?
Ще один блог?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью