• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Все смартфони Nokia оновляться до Android P

Nokia 5 отримає оновлення до Android P. (Зображення: Trusted Reviews)

Раніше HMD не раз заявляла про намір випускати своєчасні оновлення для своїх пристроїв. Зараз компанія дала обіцянку, що всі пристрої бренду оновляться до Android P, коли той вийде в реліз. Це стосується навіть пристроїв вартістю менше $ 100 - Nokia 1 і Nokia 2.

by Ricci Rox, 08.06.2018

Смартфони Nokia 3, 5 і 6 стали першими пристроями, випущеними компанією HMD. Апарати дебютували на Android Nougat і навіть оновилися до Oreo. Однак це не стане кінцем історії для даних моделей, так як компанія планує випустити оновлення і до Android P.

У минулому році фінська компанія повернула бренд Nokia в гру. З тих HMD домоглася великих успіхів, навіть закінчивши 2017 рік 11-м за величиною виробником смартфонів, випередивши Sony і Google. 2018 рік став ще більш вражаючим, адже такі пристрої як Nokia 7 Plus, Nokia X6 і Nokia 6.1 заслужили увагу медіа-спільноти та визнання критиків.

Такий успіх, частково обумовлений бізнес-стратегією HMD, яка покладається на спадщину бренду Nokia. І той факт, що компанія готова надати користувачам оновлення до Android P, також підтверджує ефективність такого плану. Тим більше - якщо врахувати, що пристрої Nokia одними з перших оновилися до Oreo в минулому році.

Той же флагманський LG G6 до сих пір не отримав оновлення до Oreo в більшості регіонів, тоді як бюджетні пристрої, на зразок Nokia 3, оновилися до зазначеної версії ще в минулому році. Це дійсно заслуговує похвали.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью