• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

vsdrv.exe - Що це таке?

 1. Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з vsdrv.exe
 2. Інформація про фото vsdrv.exe
 3. коментар користувача
 4. Кращі практики для виправлення проблем з vsdrv
 5. vsdrv сканер

Справжній файл vsdrv.exe є одним з компонентів програмного забезпечення VistaDrive, розробленого EgOrus.

VsDrv - це абревіатура від V i s ta Dr i v e

Vsdrv.exe - це виконуваний файл (програма) для Windows. Розширення імені файлу .exe - це абревіатура від англ. слова executable - здійсненний. Необхідно запускати виконувані файли від перевірених виробників програм, тому що виконувані файли можуть потенційно змінити налаштування комп'ютера або завдати шкоди вашому комп'ютеру. Безкоштовний форум з інформацією про файли може допомогти вам розібратися чи є vsdrv.exe вірусом, трояном, програмою-шпигуном, рекламою, яку ви можете видалити, або файл належить системі Windows або додатком, якому можна довіряти.

Ось так, ви зможете виправити помилки, пов'язані з vsdrv.exe

 1. використовуйте програму Настроювач Windows , Щоб знайти причину проблем, в тому числі і повільної роботи комп'ютера.
 2. Оновлення програму VistaDrive. Оновлення можна знайти на сайті виробника (посилання наведена нижче).
 3. У наступних пунктах надано опис роботи vsdrv.exe.

Інформація про фото vsdrv.exe

процес VistaDrive (Версія 3.1) або VistaDrives належить програмі VistaDrive від EgOrus .

Опис: vsdrv.exe не є важливим для Windows і часто викликає проблеми. Vsdrv.exe знаходиться в підпапках "C: \ Program Files" або іноді в підпапках C: \ Windows або в папці C: \ Windows \ System32. Відомі такі розміри файлу для Windows 10/8/7 / XP 121,089 байт (96% всіх випадків) або 203,009 байт. Опис: vsdrv
У процесу є видиме вікно. У файлу немає інформації про творця цього файлу. Процес починає працювати разом з Windows (Дивіться ключ реєстру: MACHINE \ Run). Це не системний процес Windows. Процес можна деінсталювати з панелі інструментів. vsdrv.exe представляється стисненим файлом. Тому технічний рейтинг надійності 28% небезпеки.
Програма VistaDrive може бути видалена в панелі управління в розділі програми і компоненти.

Рекомендуємо: Виявлення проблем, пов'язаних з vsdrv.exe

Важливо: Деякі шкідливі програми маскують себе як vsdrv.exe. Таким чином, ви повинні перевірити файл vsdrv.exe на вашому ПК, щоб переконатися, що це загроза. Ми рекомендуємо Security Task Manager для перевірки безпеки вашого комп'ютера.


коментар користувача

Цей vsdrv надумав раптом запуститися ні з того ні з сього після року роботи вінди (мелкосфтовскій шпигун) .Я його тут же заблокував Каспером ... і все працює гут як і раніше.
Михайло у мене довго працював. проблем не було
саша Процес не є небезпечним в більшості випадків. Він присутній за замовчуванням при установці збірок Віндовс типу: "Чіп" і рідше "Звір". Присутній в автозавантаженні, при появі в диспетчері і споживанні великої кількості пам'яті необхідно перевірити систему Dr.Web CureIt - https://www.freedrweb.com/download+cureit+free/ Даний процес не є частиною Віндовс. Процес впроваджується в різні збірки як резидентний. Процес змінює зовнішній вигляд значка жорсткого диска виндовс за аналогією системи Віста. Відключення процес не веде ні до яких негативних наслідків. (додаткова інформація)
LIBRIUM

Разом: Середня оцінка користувачів сайту про фото vsdrv.exe: - на основі 3 голосів з 3 відгуками.

67 користувачів запитували про цей файл. 2 користувачів дали, як нейтрально. Один користувач оцінив, як небезпечний (програма-шпигун, троян, реклама, вірус).

Кращі практики для виправлення проблем з vsdrv

Акуратний і охайний комп'ютер - це головна вимога для уникнення проблем з vsdrv. Для цього потрібно регулярна перевірка комп'ютера на віруси, очищення жорсткого диска, використовуючи cleanmgr і sfc / scannow , Видалення програм, які більше не потрібні, перевірка програм, які запускаються при старті Windows (використовуючи msconfig ) І активація Автоматичне оновлення Windows . Завжди пам'ятайте про створення періодичних бекапов, або в крайньому випадку про створення контрольних точок відновлення.

Якщо у вас актуальні проблеми, спробуйте згадати, що ви робили в останній час, або останню програму, яку ви встановлювали перед тим, як з'явилася вперше проблема. використовуйте команду resmon , Щоб визначити процес, який викликає проблеми. Навіть якщо у вас серйозні проблеми з комп'ютером, перш ніж встановлювати заново Windows, краще спробуйте відновити цілісність установки ОС або для Windows 8 і пізніших версій Windows виконати команду DISM.exe / Online / Cleanup-image / Restorehealth . Це дозволить відновити операційну систему без втрати даних.

Наступні програми можуть вам допомогти для аналізу процесу vsdrv.exe на вашому комп'ютері: Security Task Manager відображає всі запущені завдання Windows, включаючи вбудовані приховані процеси, такі як моніторинг клавіатури і браузера або записів автозавантаження. Унікальна оцінка ризиків безпеки вказує на ймовірність процесу бути потенційно небезпечним - шпигунською програмою, вірусом або трояном. Malwarebytes Anti-Malware визначає і видаляє непрацюючі програми-шпигуни, рекламне ПО, трояни, кейлоггери, шкідливі програми і трекери з вашого жорсткого диска.

vsdrv сканер

Security Task Manager показує всі запущені сервіси Windows, включаючи впроваджені приховані програми (наприклад, моніторинг клавіатури або браузера, авто вхід). Унікальний рейтинг надійності вказує на ймовірність того, що процес потенційно може бути шкідливою програмою-шпигуном, кілоггерів або трояном.

Безкоштовний aнтівірус знаходить і видаляє неактивні програми-шпигуни, рекламу, трояни, кейлоггери, шкідливі і стежать програми з вашого жорсткого диска. Ідеальне доповнення до Security Task Manager.

SpeedUpMyPC безкоштовне сканування, очищення, відновлення та оптимізація вашої системи.

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью