• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Володимир Путін офіційно став кандидатом в депутати

АР

Володимир Путін офіційно став кандидатом в депутати https://cdn.segodnya.ua/img/article/776/57_main.jpg https://cdn.segodnya.ua/img/article/776/57_tn.jpg 2007-10-26T13 : 06: 48 + 03: 00 Світ Центральна виборча комісія Росії зареєструвала федеральний список партії «Єдина Росія», який очолює нинішній президент РФ.

У федеральному списку єдиноросів, на відміну від інших партій, немає першої трійки - її замінить Володимир Путін. Глава держави погодився вести "Єдину Росію" на вибори на партійному з'їзді, який проходив 1-2 жовтня. Він пояснив своє рішення прагненням зберегти дієздатність парламенту після відходу з президентського поста.

Посвідчення "кандидата в депутати загальфедеральної частині списку" глава ЦВК Володимир Чуров вручив секретарю президії Генради партії В'ячеславу Володимирову, щоб той передав його Путіну.

Володін підкреслив, що голосування 2 грудня фактично буде референдумом на підтримку курсу президента, а тому "важливо, щоб вибори пройшли гласно, відкрито, і щоб якомога більше людей взяли в них участь".

"Єдина Росія" стала восьмою партією, офіційно зареєстрованої для участі у виборах депутатів Держдуми п'ятого скликання. Як парламентська партія, вона пройшла цю процедуру без внесення застави або підписних листів. У списку кандидатів "Єдиної Росії" 600 чоловік - це максимально можливе за законом число кандидатів.

В цей же день Центрвиборчком прийняв постанову про виключення з федерального списку партії "Справедлива Росія" трьох кандидатів, в тому числі входив до складу першої "трійки" письменника Сергія Шаргунова. Крім нього виключені Олександр Ляшов, кандидат від регіональної групи Карачаєво-Черкеської республіки, а також Ірина Кузнєцова, кандидат від регіональної групи по Калінінградській області.

Як відзначили на засіданні, ухвала винесена у зв'язку з відповідним рішенням президії центральної ради партії "Справедлива Росія" від 19 жовтня.

Раніше лідер молодіжного руху "Ура!" Шаргунов заявив, що його просили піти з партії добровільно, пропонували гроші, а потім погрожували фізичною розправою. Проте, Шаргунов підкреслив, що не засмучений своїм відстороненням від виборів, а навпаки, швидше за радий цьому.

Читайте найважливіші та найцікавіші новини в нашому Telegram

Підписуйтесь на нашу розсилку

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью