• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Внутрішні посилання. Посилання на внутрішні сторінки сайту.

 1. Що таке внутрішнє посилання?
 2. Посилання з Javascript

Внутрішні посилання - це звичайні гіперпосилання, які відсилають до цільових сторінок (цілям), розташованим на тому ж домені, з яким пов'язана вихідна сторінка

Внутрішні посилання - це звичайні гіперпосилання, які відсилають до цільових сторінок (цілям), розташованим на тому ж домені, з яким пов'язана вихідна сторінка.

Звичайними словами, внутрішнє посилання - це посилання, яка посилається на іншу сторінку того ж сайту.

Приклад коду:

<a title ="ключевое слово" href ="http://great-world.ru"> текст посилання </ a>

Оптимальний формат посилання

Використовуйте ключові слова в анкорний тексті посилання, в якому будуть присутні ключові слова цільової сторінки.

Що таке внутрішнє посилання?

Внутрішні посилання - це посилання, які відсилають з однієї сторінки домену на іншу сторінку, розташовану на тому ж домені. Вони широко використовуються для основного меню навігації сайту.

Такі посилання зазвичай використовуються в наступних випадках:

 • Вони допомагають користувачам переміщатися по сайту.
 • Вони дозволяють створювати ієрархію в розміщенні інформації на сайті.
 • Вони допомагають поширенню посилальної маси навколо сайту.

SEO-оптимізація внутрішніх посилань

Внутрішні посилання є найкориснішим інструментом у створенні архітектури сайту і джерелом посилальної маси (URLи теж важливі). Тому цей розділ присвячений створенню SEO оптимізованої структури сайту, що містить внутрішні посилання.

Пошукові машини на окремій сторінці повинні бачити зміст сайту з усіма його сторінками та їх основними ключовими словами. Вони також повинні мати доступ до дружньої для пошукових систем посилальної структурі, вибудуваної таким чином, щоб ті смоги пройти по всіх посиланнях і повністю відсканувати весь сайт. На багатьох сайтах присутня критична помилка - їх власники приховують або заплутують посилання для переходів з основного меню, пошукові машини в такому випадку не отримують доступу до них і не можуть відсканувати сторінки. На малюнку нижче ілюструється, яким чином це відбувається:

На малюнку показано як розмальований пошуковий робот від Google вивчає сторінку «А» і бачить внутрішні посилання на сторінки «В» і «Е». Проте, навіть якщо на сторінках «С» і «D» розташована важлива інформація, павучок не зможе на них потрапити і вивчити (навіть не буде знати про їхнє існування), так як не існує прямого посилання на них. Що стосується Google, то він нічого не дізнається про ці сторінки - чудовий контент, гарне таргетування ключових слів і якісні маркетингові прийоми - все буде даремно, якщо пошукач не зможе знайти такі сторінки.

Оптимальна структура сайту повинна бути схожою на піраміду, де вершиною буде головна сторінка:

Оптимальна структура сайту повинна бути схожою на піраміду, де вершиною буде головна сторінка:

Така структура містить мінімальну кількість переходів від головної сторінки до будь-якої зі сторінок. Це дуже корисно, так як створює кількість посилань, яка розподіляється на всі сторінки сайту. Дану структуру використовують більшість потужних сайтів.

Але яким чином все це досягається? Кращий спосіб реалізації - це використовувати внутрішні посилання і додаткові URL структури. Нижче ви можете побачити формат коректного редагування внутрішньої посилання.

Нижче ви можете побачити формат коректного редагування внутрішньої посилання

вид посилання

На наведеній ілюстрації тег «a» вказує на початок посилання. У тегах посилання можуть міститися малюнки, текстова інформація або інші об'єкти, які забезпечують її « кликабельность »І створюють таку виділену зону, на яку користувач повинен натиснути для переходу на іншу сторінку. Це оригінальна концепція Інтернет - «гіперпосилання» project management collaboration software .

Розташування реферального посилання говорить браузеру (і пошуковим машинам), за якою адресою розташована цільова сторінка. Далі, видима для користувачів текстова частина посилання, яка в SEO світі називається «анкорний текст», на якій вказується цільова сторінка сайту. Тег закриває посилання, таким чином, всі елементи, розташовані після нього, не матимуть атрибутивного значення.

Це базовий формат побудови посилань - і він самий зрозумілий для пошукових роботів. Пошуковики знають, що вони повинні додати таке посилання в базу даних інтернету та використовувати її в рейтингових значеннях ресурсу (як ТИЦ і PR), а потім відвідати її і проіндексувати.
Нижче наведені деякі найпоширеніші причини, чому сторінки можуть бути не проіндексовані, а посилання неробочими:

Посилання, доступні тільки через внутрішні пошукові розділи

Пошуковики не стануть виконувати пошук для знаходження такого контенту, а тому він буде вважати, що мільйони сторінок спеціально приховані за недоступними внутрішніми пошуковими розділами.

Пошуковики не стануть виконувати пошук для знаходження такого контенту, а тому він буде вважати, що мільйони сторінок спеціально приховані за недоступними внутрішніми пошуковими розділами

Посилання з Javascript

Посилання, створені з використанням Javascript, можуть бути або повністю нечитабельним, або мати дуже маленьку вагу. З цієї причини рекомендовано використовувати стандартні посилання в HTML замість Javascript для переходів на сторінки, на яких будуть важливі показники пошукового трафіку.

Посилання в Flash, Java або через інші плагіни.

Посилання, вбудовані у Flash-банер , Java або інші подібні формати зазвичай недоступні для зчитування пошуковими машинами.

Посилання, заблоковані в мета-тезі Robots або файлі Robots.txt

Файли мета-тега Robots і Robots.txt дозволяють власнику обмежувати доступ пошукового робота до обраних сторінок сайту.

Посилання на сторінках з сотнями або тисячами посилань

Всі пошукові машини мають ліміт в 150 посилань на сторінку, перш ніж вони припинять індексацію таких посилань на інші сторінки. Таке лімітування досить гнучке і деякі найважливіші сторінки можуть мати до 200, навіть до 250 різних посилань, але на практиці буде розумніше не робити більше 150 посилань, щоб не ризикувати при індексуванні всіх сторінок.

Посилання по frame або Iframe

Технічно, посилання на frame і Iframe індексуються, але вони представляють певні труднощі для їх організації пошуковими машинами. Тільки просунуті користувачі з хорошими технічними знаннями про пошукової індексації та організації посилань в кадрах можуть використовувати такі елементи разом з їх комбінацією з внутрішніми посиланнями.

Для попередження таких помилок у веб-маcтера повинні бути якісні, зручні для пошукача HTML-посилання, які дозволять йому без праці проіндексувати контент цільової сторінки. Посилання можуть мати пов'язані з ним атрибути, але пошукові машини практично їх усіх ігнорує, однак за важливим винятком - тег rel = "nofollow" буде ними враховуватися.

<a href ="адрес страніци" rel ="nofollow"> закрита від пошуку посилання </ a>

У цьому прикладі, додавши в тег посилання атрибут rel = "nofollow", веб-майстер дає зрозуміти пошуковим машинам, що він не хоче, щоб ця сторінка враховувалася в звичайній посилальної масі. Nofollow виник як метод, який допомагав зупинити автоматичні коментарі блогу, гостьової книги та іншої спам, але з часом перетворився на спосіб управління індексуванням сторінок пошуковими машинами. Посилання з тегом nofollow різними пошуковими машинами інтерпретуються по-різному.

Олексій Повловскій

Що таке внутрішнє посилання?
Що таке внутрішнє посилання?
Але яким чином все це досягається?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью