• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Внутрішня перелінковка сайтів на Wordpress


Сьогодні поговоримо про те, чим важлива внутрішня перелінковка. З її допомогою роботи пошукових систем будуть швидше індексувати ваш сайт. Цей захід поліпшує поведінковий фактор. Люди бачать посилання і переходять по них на потрібні їм сторінки. Таким чином, можна збільшити внутрішній вага сторінки.

Для отримання великого трафіку з пошукових систем вам слід виконати цей вид робіт максимально якісно.

Зараз поговоримо про існуючі види перелинковки.

 1. Контекстні посилання. До них відносяться посилання, що знаходяться всередині контенту. Мабуть, це найбільш ефективний вид перелинковки. Перелинковку можна робити вручну або використовуючи плагін WordPress Cross linker, який автоматично може проставляти внутрішні посилання ( Детальніше ).
 2. Наскрізні лінки. У цю ж категорію можна віднести і меню. У цю категорію можна віднести будь-які блоки, які повторюються на всіх сторінках.
 3. Наскрізні постійні різні посилання. Кілька мудро вийшло, але на ділі все просто - блоки, які створюються плагінами типу wordpress related posts . Вони теж можуть принести користь - збільшується поведінковий фактор і внутрішній вага сторінок.

А тепер кілька порад щодо виконання внутрішньої перелинковки. Анкор для внутрішніх лінків краще робити різними, по аналогії з зовнішніми посиланнями. За кількістю внутрішніх лінків точних цифр ні хто не назве, але не варто намагатися перевершити в цьому Вікіпедію - це лідер по їх кількості і навряд чи хтось зможе його обійти. Важлива не кількість, а якість. Посилання повинні відповідати тематиці, посилатися на ті сторінки, які ви хочете просунути.

Якщо у вас вийшло дуже складне меню, яке має багато пунктів, варто використовувати хлібні крихти , Щоб користувач зміг повернутися на попередню категорію або під категорію. Покажу на прикладі мого блога:

Не слід посилатися більш ніж один раз на одну і ту ж сторінку. Пам'ятайте. Що посилання передають внутрішній вага зі сторінок і якщо їх буде занадто багато на одній з них, то відбудеться розмазування ваги сторінки.

І звичайно слід пам'ятати про ваших відвідувачів. Ставте внутрішні посилання так, що б їм було максимально зручно. Посилання повинні дати їм можливість потрапляти на потрібні матеріали і при цьому грамотно передавати контрольний вагу сторінок.

Ці роботи необхідно провести, щоб спростити просування вашого веб-ресурсу. Поставтеся до цього дуже серйозно, і ви досягнете хороших результатів.

А на сьогодні все. Успіхів і гарного заробітку Друзі!

Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью