• Главная
 • Карта сайта
Не найдено

Внутрішня SEO-оптимізація сайту на Joomla

 1. Важливі компоненти при внутрішньої оптимізації
 2. інструментарій Joomla
 3. Поради при оптимізації

Seo-оптимізація - процес роботи над сайтом, з метою його виведення в топі в пошукових системах

Seo-оптимізація - процес роботи над сайтом, з метою його виведення в топі в пошукових системах. Вона ділиться на внутрішню і зовнішню. І хоча зовнішня відіграє більш значну роль в успіху, але її не можна реалізувати в повній мірі без внутрішньої.

Joomla! - це система управління вмістом. Варто розібратися, як проводити seo-оптимізацію інструментами Joomla.

Важливі компоненти при внутрішньої оптимізації

 1. Контент - статті, розміщені на вашому сайті. Якість, інформативність і правильно підібрані ключі важливе питання при написанні змісту до вашого сайту. Зверніть на це належну увагу, оскільки пошук в системах проводиться за ключовими словами.

 2. Заголовок сторінки - по суті це основна чіпляє фраза, оскільки пошукові системи виводять її в результаті пошуку, якщо вона сформована правильно, то зможе зацікавити користувача, і змусить його зайти на ваш сайт.

 3. Опис статті, це не перший її абзац, а як правильно вважають, анонс до неї. Постарайтеся його написати до ваших ключових веб-сторінок, так як деякі пошукові системи виводять його під назвою, і якщо людина буде сумніватися, то анонс зможе зіграти вирішальну роль.

 4. Url-адреса - цей параметр важливий не для користувачів, а для системи. Якщо адреса написана латиницею або кирилицею, то це піднімає рейтинг ресурсу, відповідно і можливість потрапити в топ.

 5. Внутрішня перелінковка сайту - це система посилань в рамках вашого сайту. Не тільки спрощує навігацію, але і дає вам можливість привернути увагу користувача до іншої інформації, що важливо.

Крім внутрішньої оптимізації сайтів, є ще й зовнішня, наприклад можна купити реальний трафік відвідувачів на сайт .

інструментарій Joomla

інструментарій Joomla

Отже, ми розглянули основні рекомендації, які варто враховувати для роботи з будь-яким видом сайту. Але як використовувати можливості даної програми для seo-просування вашого сайту? Розглянемо існуючі модулі:

 1. Пересилання всередині сайту, не тільки допоможе користувачеві орієнтуватися на вашому сайті, але і збільшує глибину його сканування системами, що допоможе при сортуванні.

 2. «Схожі статті» - модуль, який допомагає відбирати статті зі спорідненою змістом, робить це він за ключовими словами. Радимо розміщувати цей модуль під статтею, так користувач буде зацікавлений прочитати щось з тієї ж тематики.

 3. «Хлібні крихти» - модуль, який за своїми функціями схожий на «внутрішню перелинковку». Розташування на сторінці для нього передбачено, але ви можете його міняти.

 4. «Останні статті» - модуль, що відображає останні додані статті. Радимо відображати збоку від головного тексту. Таким чином, ви збільшуєте статичну вагу нової статті і створюєте індексацію вашим публікаціям.

 5. «RSS-стрічки» - даний модуль створений не для користувачів, а для оптимізації. Її можна додавати в різні інші стрічки, наприклад, новинні. А також це допоможе аналізувати змісту вашого веб-сервісу.

Поради при оптимізації

 1. Створюйте нові статті або змінюйте старі під запити, які ви вибрали для себе ключовими.

 2. Структуруйте ваш контент: зміст, заголовок, підзаголовки різних рівнів, опис і т.д. Це не тільки допоможе сприйняття користувача, але і поліпшить аналіз веб-сторінки.

 3. Фактор, який допомагає при відборі і класифікації ресурсу, це налаштований ЧПУ URL-адресу. Він може включати ключові слова в цю адресу, що показує пошуковим системам відповідність вашого порталу пошуку, який проводиться.

 4. Ви можете перетворити ваші статті в короткі превью. Перший абзац робите анонсом, і ставите кнопку «читати далі». Таким чином, ви економите місце і підвищуєте корисність ресурсу.

 5. Ваш сайт повинен виглядати у всіх браузерах однаково. Це досить важливий момент, якщо є недоліки, то людина може покинути ваш сайт і не повернуться.

 6. Налаштуйте карту вашого сайту, це допоможе пересуванню по ньому. Якщо структура досить велика зробіть кілька карт.

Основні труднощі при оптимізації викликають дані питання:

 1. правила індексація;

 2. дублі сторінок;

 3. питання з безпекою сайту;

 4. оптимальне використання модулів Joomla.

Деякі з цих рад ви можете втілити самостійно без особливих зусиль, над деякими доведеться постаратися, але і є моменти, за якими варто звернутися до фахівців, які допоможуть вам все грамотно налаштувати. Seo-просування - один з більш дешевих варіантів, але він вимагає грамотного підходу і постійної роботи, оскільки кількість сайтів росте і конкуренція за топ місця зростає. Щоб завжди залишатися в лідерах, варто постійно стежити за оптимізацією вашого веб-сервісу.

Весь цей комплекс дій призведе до більшої відвідуваності порталу, тоді він зможе повноцінно виконувати свої функції: інформативною, пробної або продажної.

Але як використовувати можливості даної програми для seo-просування вашого сайту?
Новости
Провайдеры:
 • 08.09.2015

  Batyevka.NET предоставляет услуги доступа к сети Интернет на территории Соломенского района г. Киева.Наша миссия —... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  IPNET

  Компания IPNET — это крупнейший оператор и технологический лидер на рынке телекоммуникаций Киева. Мы предоставляем... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Boryspil.Net

  Интернет-провайдер «Boryspil.net» начал свою работу в 2008 году и на данный момент является одним из крупнейших поставщиков... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  4OKNET

  Наша компания работает в сфере телекоммуникационных услуг, а именно — предоставлении доступа в сеть интернет.Уже... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Телегруп

  ДП «Телегруп-Украина» – IT-компания с 15-летним опытом работы на рынке телекоммуникационных услуг, а также официальный... 
  Читать полностью

 • 08.09.2015
  Софтлинк

  Высокая скоростьМы являемся участником Украинского центра обмена трафиком (UA — IX) с включением 10 Гбит / сек... 
  Читать полностью